@Rust_Cohle Krótka piłka - mogę cię w zamian potem nominować do Złotej Piłki i dzięki temu nie będziesz kiedyś sfrustrowany i nie będziesz groził, że usuwasz konto i inne takie tam.
@Comentateiro Nie no - mam nadzieję, że jak psg dziś przegra to Marsylia jednak nie zmarnuje takiej okazji i wygra swój mecz. Aczkolwiek od dłuższego czasu jest taka tendencja w lidze francuskiej, że jak lider traci punkty to grupa pościgowa solidarnie też je traci. Dzisiaj grają o tej samej godzinie więc jest szansa że ominie ich wieść o przegranej lidera.
@Comentateiro Mistrzostwo Hiszpanii to w moim odczuciu więcej niż jakaś LM, więc jak najbardziej w ciemno to biorę, aczkolwiek nie wiem jak by to wpłynęło na finanse klubu itd.
@martin3131 Winni są ludzie którzy dają się dymać podwójnie ale za nic nie oddadzą głosu na kogoś kto choćby napomknie coś o prywatyzacji służby zdrowia.
@TheNekro94 Też nie oglądam ale jeśli narracja w TVP była spójna z wypowiedziami ich oficjeli które się przewijały w necie,to raczej się szczycili tym, że dokonują dywersyfikacji i zmniejszają dostawy i że nie zabraknie nam surowców,ale nie mówili że zmniejszyli je do zera.
7
@Kondziubarca Brawo - jednego i drugiego złapie za ucho i doprowadzi że podadzą sobie ręce.
0
@DaPidejpi Coś by w tym było gdyby nie Casemiro i pyszny Garnacho.
0
@Dari0G Rzekomo bynajmniej zgadzam się z Tobą.
0
@Sysia11 Myślę, że jednak powody były inne zważywszy na fakt, że rosja póki co gra mecze towarzyskie tylko z Białorusią.
2
Białoruscy partyzanci wysadzili prawdopodobnie 2 ruskie samoloty na lotnisku. Chwała bohaterom.
11
@Seledynowy Raczej tak.
0
@NeKenI A może zwyczajnie nawalił i stąd taka sytuacja?
0
@Faro Nie no. Tyle to nie...
8
@El Madridista. Co ty tam wiesz. Pierwsze miejsce zajmujemy tylko i wyłącznie dzięki porażkom Realu.
0
@pt9 No nie taki do końca spokojny i sielankowy styl życia. Dość brutalne akcje się tam odwalały na przestrzeni tych 5 sezonów.
2
ON znowu to zrobił. W tym wieku powrócić do grania i to na takim poziomie rozgrywek. Panie i Panowie - Ibra po długiej przerwie wraca na boiska.
0
@BARCA1899Messi Gavi dziś grał. Raphinha też.
1
@Rust_Cohle Krótka piłka - mogę cię w zamian potem nominować do Złotej Piłki i dzięki temu nie będziesz kiedyś sfrustrowany i nie będziesz groził, że usuwasz konto i inne takie tam.
1
Robert zdjął piłkę z głowy Araujo.
0
@pioz123 Dla mnie jednak to nie jest wojna - bardziej dlatego ,że kraje o których mówimy nie są ze sobą w stanie wojny.
0
@pioz123 Ale tak samo wojna ZSRR z Afganistanem też powinna być traktowana jako wojna światowa.
1
@Comentateiro Nie no - mam nadzieję, że jak psg dziś przegra to Marsylia jednak nie zmarnuje takiej okazji i wygra swój mecz. Aczkolwiek od dłuższego czasu jest taka tendencja w lidze francuskiej, że jak lider traci punkty to grupa pościgowa solidarnie też je traci. Dzisiaj grają o tej samej godzinie więc jest szansa że ominie ich wieść o przegranej lidera.
1
@Pawlak1992 To prawie tak jak z Chorwatami i LM.
1
@Comentateiro Mistrzostwo Hiszpanii to w moim odczuciu więcej niż jakaś LM, więc jak najbardziej w ciemno to biorę, aczkolwiek nie wiem jak by to wpłynęło na finanse klubu itd.
0
@aezakmi123 Messi może strzelić hattricka ale Marsylia niech wygra. Wilk syty i szejk pognębiony.
0
@qbuteq I wisienka na sam koniec - Marsylia gromi psg.
0
@martin3131 Winni są ludzie którzy dają się dymać podwójnie ale za nic nie oddadzą głosu na kogoś kto choćby napomknie coś o prywatyzacji służby zdrowia.
0
@chavez Niesprawiedliwa to jest Liga Mistrzów bez mistrzów,za to z zespołami z miejsc 2-4 w ligach.
0
@martin3131 A może to nie wina partii,tylko ogólnie publicznej służby zdrowia?
0
@Destroyer_of_Worlds Napoli to złota klatka dla piłkarzy więc szybko stamtąd nie odejdzie,chyba że ktoś naprawdę rozbije bank.
1
@lionelmessigoat Zdecydowanie kartofle.
1
@gumaz Na początku było słowo.
0
@MrPGG Oby nie. Niech Atleti zgarnie dziś trzy punkty.
0
@MarioVeB! Czyli kto strzelił? Osimhen,Halland czy Benzema?
0
@TheNekro94 Też nie oglądam ale jeśli narracja w TVP była spójna z wypowiedziami ich oficjeli które się przewijały w necie,to raczej się szczycili tym, że dokonują dywersyfikacji i zmniejszają dostawy i że nie zabraknie nam surowców,ale nie mówili że zmniejszyli je do zera.