7

@Kondziubarca Brawo - jednego i drugiego złapie za ucho i doprowadzi że podadzą sobie ręce.

0

@DaPidejpi Coś by w tym było gdyby nie Casemiro i pyszny Garnacho.

0

@Dari0G Rzekomo bynajmniej zgadzam się z Tobą.

0

@Sysia11 Myślę, że jednak powody były inne zważywszy na fakt, że rosja póki co gra mecze towarzyskie tylko z Białorusią.

2

Białoruscy partyzanci wysadzili prawdopodobnie 2 ruskie samoloty na lotnisku. Chwała bohaterom.

11

@Seledynowy Raczej tak.

0

@NeKenI A może zwyczajnie nawalił i stąd taka sytuacja?

0

@Faro Nie no. Tyle to nie...

8

@El Madridista. Co ty tam wiesz. Pierwsze miejsce zajmujemy tylko i wyłącznie dzięki porażkom Realu.

0

@pt9 No nie taki do końca spokojny i sielankowy styl życia. Dość brutalne akcje się tam odwalały na przestrzeni tych 5 sezonów.

2

ON znowu to zrobił. W tym wieku powrócić do grania i to na takim poziomie rozgrywek. Panie i Panowie - Ibra po długiej przerwie wraca na boiska.

0

@BARCA1899Messi Gavi dziś grał. Raphinha też.

1

@Rust_Cohle Krótka piłka - mogę cię w zamian potem nominować do Złotej Piłki i dzięki temu nie będziesz kiedyś sfrustrowany i nie będziesz groził, że usuwasz konto i inne takie tam.

1

Robert zdjął piłkę z głowy Araujo.

0

@pioz123 Dla mnie jednak to nie jest wojna - bardziej dlatego ,że kraje o których mówimy nie są ze sobą w stanie wojny.

0

@pioz123 Ale tak samo wojna ZSRR z Afganistanem też powinna być traktowana jako wojna światowa.

1

@Comentateiro Nie no - mam nadzieję, że jak psg dziś przegra to Marsylia jednak nie zmarnuje takiej okazji i wygra swój mecz. Aczkolwiek od dłuższego czasu jest taka tendencja w lidze francuskiej, że jak lider traci punkty to grupa pościgowa solidarnie też je traci. Dzisiaj grają o tej samej godzinie więc jest szansa że ominie ich wieść o przegranej lidera.

1

@Pawlak1992 To prawie tak jak z Chorwatami i LM.

1

@Comentateiro Mistrzostwo Hiszpanii to w moim odczuciu więcej niż jakaś LM, więc jak najbardziej w ciemno to biorę, aczkolwiek nie wiem jak by to wpłynęło na finanse klubu itd.

0

@aezakmi123 Messi może strzelić hattricka ale Marsylia niech wygra. Wilk syty i szejk pognębiony.

0

@qbuteq I wisienka na sam koniec - Marsylia gromi psg.

0

@martin3131 Winni są ludzie którzy dają się dymać podwójnie ale za nic nie oddadzą głosu na kogoś kto choćby napomknie coś o prywatyzacji służby zdrowia.

0

@chavez Niesprawiedliwa to jest Liga Mistrzów bez mistrzów,za to z zespołami z miejsc 2-4 w ligach.

0

@martin3131 A może to nie wina partii,tylko ogólnie publicznej służby zdrowia?

0

@Destroyer_of_Worlds Napoli to złota klatka dla piłkarzy więc szybko stamtąd nie odejdzie,chyba że ktoś naprawdę rozbije bank.

1

@lionelmessigoat Zdecydowanie kartofle.

1

@gumaz Na początku było słowo.

0

@MrPGG Oby nie. Niech Atleti zgarnie dziś trzy punkty.

0

@MarioVeB! Czyli kto strzelił? Osimhen,Halland czy Benzema?

0

@TheNekro94 Też nie oglądam ale jeśli narracja w TVP była spójna z wypowiedziami ich oficjeli które się przewijały w necie,to raczej się szczycili tym, że dokonują dywersyfikacji i zmniejszają dostawy i że nie zabraknie nam surowców,ale nie mówili że zmniejszyli je do zera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?