0

@Sensible Nie twierdzę,że nie jest. Odnoszę się do tej konkretnej sytuacji,bo podobnie udane zagrania mogą się przydarzyć każdemu. A uważam także,że po czasie ocenianie transferów do których nie doszło jest niemiarodajne,bo już niejeden raz gracz który miał być gwiazdą w nowym klubie z różnych powodów nie wypalał.

4

@Gaz Pokaż jeszcze te 50 nieudanych strzałów di Marii które poprzedziło to trafienie.

1

@adambijax Prawnie w Polsce z tego co wiem to wygląda to inaczej - dozwolony jest odbiór/pobieranie na użytek własny (wyjątek gry i programy), a prawo łamie ten kto nielegalnie coś udostępnia. Nie chodziło mi nawet o osoby blisko granicy tylko ogólnie - można przecież odbierać kanały zagraniczne. Oczywiście można to oceniać w oderwaniu od przepisów prawnych i dokonywać oceny moralne - w tej dyskusji raczej właśnie na tym się skupiamy.

0

@BorzyKrzys Nosz co za ...... I po co podnosisz ciśnienie z rana? Oby go los szybko pokarał. Tylko o to proszę.

1

@PatrychoO Co to kurdę było?

1

@HavertzKai Aj tam gadanie. Koeman Pedriego też zajechał tak,że kontuzji doznał. Xavi z kolei zbudował Balde. Koeman pomijał na przykład Puiga, Xavi pomija Torre. Ale pewnie i Koeman i Xavi widza na treningach coś czego nikt inny nie widzi i dlatego ich pomijali.

0

@RichardWinters No co? Nie można już sobie posiadać kundla który się wabi popularnym ludzkim imieniem? I czasem na niego psioczyć na forach internetowych,zwłaszcza gdy się ogląda w jego towarzystwie porażkę ulubionej drużyny?

2

@adambijax No i? Czy to ważne skąd się wchodzi? Są różne strony z filmami gdzie nie trzeba nic płacić i jest to w pełni legalne bo zarabiają na reklamach - ludzie naprawdę nie muszą się zastanawiać jak to działa. Czy dana strona posiada licencje na te treści czy nie. Poza tym jak na przykład podejść do tematu gdy jakiś mecz np. leci w niemieckiej otwartej telewizji,a w Polsce jest kodowany? Czy osoba w Polsce która go ogląda na tym niemieckim programie też nie powinna tego robić?

0

No i huk. Na pocieszenie chociaż Lech z awansem.

0

@mekston Dzięki temu meczowi właśnie się dowiedziałem,że Xabi Alonso trenuje Bayer. Szkoda Monaco.

0

@Faro No tak wiem - ale kiedyś to tacy gracze wchodzili do zespołu jako zmiennicy, a nie stanowili trzon zespołu.

4

Kurczę aż dziw bierze,że dwóch nastolatków ma dziś zabraknąć w takim klubie jak Barca i tak naprawdę są wielkie kłopoty z zestawieniem linii pomocy.

1

@bartas97 To patrz jak debile jadą po Busquetsie albo jak jechali po Pique po jednym nieudanym meczu. Poza tym nie wiem jaki jest poziom w lidze japońskiej ale strzelam że w hiszpańskiej jednak musiałby dawać z siebie więcej niż tam

0

@tomek8756 A taki fajny był. Amerykański.

0

@gumaz Pas minowy by lepiej przygotowali a nie takie pólśrodki.

4

@adambijax Skoro ludzie wchodzą na ogólnie dostępną stronę i sobie mogą coś pooglądać to czy mają się z każdym razem zastanawiać czy to ktoś udostępnia legalnie czy nielegalnie?

0

@Allbi Teraz chyba rozliczają sami automatycznie.

0

@Kluivert_P Ja też tak z pół metra ,metr nad ziemią często latałem w snach. Do dziś normalnie pamiętam to uczucie. Potem chyba dorosłość podcina nam skrzydła.

0

@Azi No to rzeczywiście łaskę mi zrobili,że załatwili. A narzekam bo powinni to zrobić bezkosztowo. Prywatna firma zrobiłaby to jak naoszczędniej,a tak to.... ech szkoda gadać.

1

@Bobo25 Pewnie tak - tyle, że tu już chodzi o 2 różne urzędy. Ogólnie do urzędu nie mam większych uwag wszystko w miarę sprawnie i szybko poszło - 13 lutego wieczorem wysłałem, 15 lutego wystawili pismo, tyle że zamiast wydawać "moją publiczną" kasę na Pocztę Polską (którą należy zaorać) to mieli to wysłać elektronicznie.

0

Polskie urzędy + poczta? Receptura na wieczny beton. 13 lutego wysłałem wniosek o zaświadczenie przez epuap do dwóch różnych urzędów. Zgodnie z informacjami miałem otrzymać odpowiedź elektroniczną - tak też zaznaczyłem. Odpowiedzi dostałem oczywiście pocztą tradycyjną,a co najlepsze dopiero 22 lutego choć stempel na liście był z dnia 15 lutego. Jedno z miasta oddalonego ode mnie 30 km,drugie z mojego miasta. Cyfrowa rewolucja w Polsce w praktyce - szybciej,taniej,sprawniej.

1

@Joe_Pesci A i tak się skończy że potem niestety awansują wszyscy poza Liverpoolem.

1

@arsenallondyn0 To nie testy nuklearne tylko HAARP.

2

@kamyk_23 Rojst 97 też całkiem zacny.

1

@mrboom No ale po to jest radio aby ludzie słuchali tych wygłupów. A tak na serio to ktoś jeszcze kupuje i używa płyty kompaktowe?

3

@PatrychoO Tylko jedyny i niepodrabialny Ronaldo Luis Nazario de Lima.

0

@maniak33333 Jak to mawiał Cruyff - w trakcie meczu zawodnik jest przy piłce około 3 minuty i dlatego najważniejsze jest to co robi w czasie gdy jest bez piłki.

0

@Gronek A co ma być? Wziąć na klatę,odpokutować i bajabongo do przodu.

0

@Emhyr A gdzie Alonso? To jakieś kpiny są, albo zasłona dymna aby zmylić rywala.

0

@Maciej1078 Ja mówię o ocenie moralnej a nie o prawie . To są dwie inne rzeczy. Moralnie dopuszczam możliwość tego, że ktoś kogoś może zabić, prawo takich rzeczy nie dopuszcza poza samoobroną czy na wojnie. Tu już abstrachuję od tego konkretnego przypadku. Co do wypowiadania się na temat procedur policyjnych czy w ogóle wypowiadania się na temat tego zdarzenia w tak odmiennych realiach niż nasze - nie podejmuję się tego zadania aby to tak jednoznacznie rozliczać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?