@Comentateiro Myślę,że razi to każdego. Owszem część być może tego nie uznaje,nie wierzy,uważa że to kłamstwa. Problem w tym,że dziś nie ma partii która by odpowiadała komuś w 100%, zresztą być może nigdy tak nie było. Ludzie wybierają więc to co postrzegają jako mniejsze zło,ewentualnie skupiają się tylko na jakichś wybranych przez siebie kwestiach,na rzeczach które są dla nich osobiście ważne i na tej podstawie wybierają tę partię która ma na te kwestie taki sam pogląd. A na resztę ich poglądów i na wypaczenia czy afery przymykają oczy.
@Maciej_T Dokładnie - najpierw straszyli nas oziębieniem - patrz film Pojutrze i wypowiedzi ówczesnego kandydata na prezydenta USA, potem globalne ocieplenie, a teraz narracja przechodzi na zmiany klimatyczne.
@AssisMoreira No więc ogólnie to Rowling sama ma lewicowe poglądy ale popełniła kiedyś wpis,że facet zmieniony w babę to nie jest coś co występuje w naturze. Nie pamiętam dokładnie co tam napisała - że nie będzie miesiączkował czy coś takiego. I to wywołało jazgot. Czyli jak zwykle rewolucja pożera własne dzieci.
Pierwszy raz od wielu lat nasi rodacy mają spore szanse zdobyć mistrza w ligach Top 5 - Włochy i zwłaszcza Hiszpania od wielu lat niezdobyta - póki co szanse największe, Anglia i Kiwior w Arsenalu - tu już trudniej,zarówno dla klubu jak i dla zawodnika aby się przebić i odegrać jakąś rolę, Francja - trudno,ale kto wie, Niemcy - tu nie mamy nikogo - symbolicznie jedynie bramkarz Marcel Lotka w szerokiej kadrze BVB,ale raczej trawy nie powącha.
@Emhyr Czasem zmiana otoczenia wystarczy aby odkryć gracza na nowo. Taki Auba zaliczył zjazd w Arsenalu, u nas błyszczał a w Chelsea znowu zjazd - to tak na szybko. A takich przykładów są dziesiątki.
@marcin62 Nie trzeba mieć pojęcia o ekologii aby dokonać wyboru. Tak jak niestety nie trzeba mieć pojęcia o czymkolwiek aby posiadać czynne prawo wyborcze. Ja osobiście wybieram wszystko inne co pozwoli uniknąć tego co na serwują ekooszołomy.
@ObiwanKenobi Na stronie ARIMR albo MinRol już jest info,że na własny użytek nie trzeba będzie rejestrować i aby się z tym wstrzymać w takich przypadkach.
@michal26 Ależ dlaczego wszyscy skupiają się na tych liczbach? Bardziej istotne jest to,że koty spełniają jakże niezwykle pożyteczną rolę w naszym ekosystemie. Z tym że niektórzy bambiniści gloryfikują je jako te słodkie milusie stworzonka. Pan Wolski chciał chyba tym wpisem uświadomić że te stworzonka maja także drapieżną naturę,a tu wszyscy o tych liczbach.
@DaPidejpi Oni wprowadzają to po to aby zniwelować wzrosty w Azji i USA. A po części te wzrosty generuje także przeniesienie produkcji z UE właśnie do Azji.
0
@marcin62 "Nawet za cenę wydalających CO2 ludzi" Xd.
0
@Colon
0
@Uukasz_93 taktyk Barcelona.
2
@Comentateiro Myślę,że razi to każdego. Owszem część być może tego nie uznaje,nie wierzy,uważa że to kłamstwa. Problem w tym,że dziś nie ma partii która by odpowiadała komuś w 100%, zresztą być może nigdy tak nie było. Ludzie wybierają więc to co postrzegają jako mniejsze zło,ewentualnie skupiają się tylko na jakichś wybranych przez siebie kwestiach,na rzeczach które są dla nich osobiście ważne i na tej podstawie wybierają tę partię która ma na te kwestie taki sam pogląd. A na resztę ich poglądów i na wypaczenia czy afery przymykają oczy.
1
@Maciej_T Dokładnie - najpierw straszyli nas oziębieniem - patrz film Pojutrze i wypowiedzi ówczesnego kandydata na prezydenta USA, potem globalne ocieplenie, a teraz narracja przechodzi na zmiany klimatyczne.
5
@AssisMoreira No więc ogólnie to Rowling sama ma lewicowe poglądy ale popełniła kiedyś wpis,że facet zmieniony w babę to nie jest coś co występuje w naturze. Nie pamiętam dokładnie co tam napisała - że nie będzie miesiączkował czy coś takiego. I to wywołało jazgot. Czyli jak zwykle rewolucja pożera własne dzieci.
0
Pierwszy raz od wielu lat nasi rodacy mają spore szanse zdobyć mistrza w ligach Top 5 - Włochy i zwłaszcza Hiszpania od wielu lat niezdobyta - póki co szanse największe, Anglia i Kiwior w Arsenalu - tu już trudniej,zarówno dla klubu jak i dla zawodnika aby się przebić i odegrać jakąś rolę, Francja - trudno,ale kto wie, Niemcy - tu nie mamy nikogo - symbolicznie jedynie bramkarz Marcel Lotka w szerokiej kadrze BVB,ale raczej trawy nie powącha.
5
@Emhyr Czasem zmiana otoczenia wystarczy aby odkryć gracza na nowo. Taki Auba zaliczył zjazd w Arsenalu, u nas błyszczał a w Chelsea znowu zjazd - to tak na szybko. A takich przykładów są dziesiątki.
0
@jacobFCB No ale przecież życie nie ma większego sensu. Jakiej odpowiedzi oczekujesz?
0
@marcin62 Nie trzeba mieć pojęcia o ekologii aby dokonać wyboru. Tak jak niestety nie trzeba mieć pojęcia o czymkolwiek aby posiadać czynne prawo wyborcze. Ja osobiście wybieram wszystko inne co pozwoli uniknąć tego co na serwują ekooszołomy.
3
@reloaded Zmiennicy, Alternatywy 4.
1
@Gall GrinPic w natarciu. Mazurek króciutko z pajacem.
1
@mekston Juninho Pernambucano TOP.
2
@Nerazzurro Co mnie denerwuje? Hemoglobina, taka sytuacja.
0
Ojojoj. PSG spadło z rowerka tydzień temu ale nadal się toczy po zboczu i obija ten swój głupi ryj. Niech to trwa jak najdłużej.
0
@P33ck Nie no - ligę tez niech przegrywają seryjnie - tylko to mogłoby w końcu znużyć szejków i zakończyć ten poroniony projekt.
11
No pięknie wygląda linia pomocy Lille. Jest Andre Gomes, jest Andre i jest Gomes.
0
@Rl9k1nG Nie powinna iść tą drogą. Oby to się kiedyś na niej nie odbiło.
0
@Colin94 Pamiętajcie tylko aby nie brać APAP NOC w dzień bo zmiecie was z planszy.
0
@ObiwanKenobi Na stronie ARIMR albo MinRol już jest info,że na własny użytek nie trzeba będzie rejestrować i aby się z tym wstrzymać w takich przypadkach.
0
@draxidox Kiedyś to było. Tera to nie ma.
3
@NeKenI Warto dodać,że niestety nie znajdziemy wzorca tej jednostki w Sevres, bo się tam po prostu nie mieści.
0
@daniel006 taktyk
0
@Nazio87 taktyk adblock
0
@Fido66 ebay.de
2
@michal26 Ależ dlaczego wszyscy skupiają się na tych liczbach? Bardziej istotne jest to,że koty spełniają jakże niezwykle pożyteczną rolę w naszym ekosystemie. Z tym że niektórzy bambiniści gloryfikują je jako te słodkie milusie stworzonka. Pan Wolski chciał chyba tym wpisem uświadomić że te stworzonka maja także drapieżną naturę,a tu wszyscy o tych liczbach.
0
@jeyx77x Nie rozumiem tego wpisu. Pan Wolski podważa najważniejszą zaletę tych stworzeń?
5
@DaPidejpi Oni wprowadzają to po to aby zniwelować wzrosty w Azji i USA. A po części te wzrosty generuje także przeniesienie produkcji z UE właśnie do Azji.
2
@Comentateiro No tak drastycznie to nie,ale jeśli już mainstream otwarcie mówi o jakichś limitach mięsa,to wiedz że coś się dzieje.
1
Wiecie co? Muszę wam powiedzieć,że ten wiatr to jednak jest najgorszy.