6

@Cotutajsiedzieje Ale co by inaczej wyglądało? Że wtedy politycy oddawaliby wszystko bez walki i szli na każde ustępstwo agresorowi? To może od razu wybierzmy sobie jakiegoś Łukaszenkę, przystąpmy do ZBiR-u i wojny obronnej unikniemy. Tylko co jeśli ten "Łukaszenka" nas wyśle na front po stronie agresora?

3

@Cotutajsiedzieje Rozumiem - z pozycji szarego obywatela tak to właśnie wygląda. Zresztą nie napisałem, że w jakis sposób to oceniam. Tylko co proponujesz w zamian? Jak urządzić świat aby nie było wojen? Bo przez kilka tysiącleci jakoś nikt tego nie wymyślił ani nie wprowadził. Nawet bomba atomowa która gwarantuje zniszczenie drugiej strony i tym samym powinna trzymać w szachu obie strony jakoś na razie wojen nie wyeliminowała.

1

@Ultra_Barca Pająka albo skorpiona można zdeptać, strząsnąć, kopnąć - cokolwiek. A z tym bydlakiem nie zrobisz tak łatwo żadnej z tej rzeczy.

1

@Cotutajsiedzieje W ogóle najlepiej to aby zamiast wojen politycy grali w "papier kamień nożyce"

0

@Seba_89_ UE w praktyce - "ratujemy planetę", nakładamy na naszą gospodarkę uciążliwe utrudnienia, obywatele muszą ponosić koszty tych rozwiązań, a jednocześnie aby te koszty nie były kolosalne to sprowadzamy produkty z tych zakątków świata w których mają to wszystko w nosie. W efekcie nasze firmy jeśli mogą przenoszą się z produkcją poza ten kołchoz i trują środowisko tam gdzie jest to najtańsze. Tak samo i w tym przypadku - tyle, że rolnicy się nie przeniosą z produkcją, a to czego u nas wyprodukujemy mniej sprowadzimy stamtąd gdzie to będzie tańsze - oczywiście wyprodukowane bez spełniania żadnych naszych narzuconych na rolnictwo norm, bez dobrostanu zwierząt itd.

3

@Fantastyczny Chłopiec Za kilka dni się okaże co by było gdyby. Bo MU obecnie to spokojnie poziom zespołu na 1/8 LM .

1

@Firestone Raczej to co Barca zrobiła z Setienem. Pytanie czy mu w końcu wypłacili tą kasę co mu się należy czy nadal mu wiszą.

0

@BorzyKrzys Ale już do kaplicy przynoszą kwiaty gdy zostanie ciało wystawione. Ale dla pewności mozna to zrobic 2 dni przed.

1

@Bezhistorii Tak też można. Ale szubienica na polityków też wystarczy. Szkoda zatruwać środowisko.

0

@Hubsao Nie narusza to ustawy hazardowej?

5

@Hubsao Coraz lepiej. To jakiś czarny charakter niczym z Bonda napuszcza na siebie mocarstwa.

0

@KrychaFCB A co ty tam wiesz. Jackson zmienił kolor skóry więc i jemu mogli zmienić.

0

Kurła. Myślałem że mam jakieś dejavu widząc,że United gra z Leeds w lidze.

0

@Kondziubarca Hahahaha. Piękne doniesienia. A mecz w LM coraz bliżej....

1

@Rl9k1nG Ależ w czym ma problem pan Tomasz? Przecież może wstąpić do ochotniczej brygady międzynarodowej.

0

@MarioVeB! Ale w czym masz problem? Przyszedł,gral pół roku za niską pensję a gdy miała mu wzrosnąć to się go pozbyli i jeszcze zarobili. Załatwili to wręcz genialnie. A że pod względem sportowym by się jeszcze przydał to inna sprawa.

1

@Emhyr Jeździec bez głowy.

0

@Dzieniu W sumie nic nowego - na palcach jednej ręki można policzyć graczy którzy byli odsyłani na wypożyczenia, a potem wrócili i odnieśli sukces w Barcy.

2

@MarioVeB! Przypominam tylko,że jego pensja miała rosnąć progresywnie w kolejnych miesiącach kontraktu. Stąd decyzja o jego transferze.

1

@kamyk_23 To chyba od producentów Yellowstone i Tulsa King, więc pewnie trzyma poziom. Tylko pytanie czy po wypadku Rennera będzie możliwość kontynuacji jeśli w ogóle mieli takie plany.

0

@BulaKG Kociamber?

1

@Tomo1989 Może są po prostu tańsze i działają jako uzupełnienie systemu.

0

Chłopaki Ernesto robia remontadę. Oby to dowieźli.

0

@jeyx77x Dokładnie. Ciekawe ile pozostało niewykryte.

2

@kamyk_23 Tym bardziej,że te wygrane przybliżyłyby nas do zdobycia trofeów i nie byłyby tylko na otarcie łez.

0

@MesQueUnClub_87 Różnica żadna,ale jednak inaczej się to odbiera,bo najpierw trzeba trochę bardziej przeanalizować te sytuacje aby dostrzec podobieństwo.

0

@jedrek7000 Racja. Gdy służby przestają działać to u części ludzi ujawniają się najgorsze instynkty. Gdy znajdą się w sytuacji w której poczują bezkarność to z tego korzystają. To jest straszne.

0

@Kinginiesta Niby tak,ale jednak tam robia to w białych rękawiczkach i nie tak bezpośrednio.

3

Ech - w tv właśnie podali, że ukazały się w necie fałszywe zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi rzekomo organizowane przez polską straż pożarną. Normalnie po co takie mendy żyją które wpadły na pomysł aby żerować na tych ofiarach. Jak oni w lustro mogą patrzeć?

2

Ależ Union Berlin pisze piękną historię i przy okazji uciera nosa swojemu wielkiemu bratu z Berlina, który miał takie mocarstwowe plany. Oby skończyli jak najwyżej ten sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?