2

@Medium Dokładnie. Na serio uwielbiam jesienne czy zimowe spacery w takiej właśnie scenerii.

0

@VamosRakieta Pomieszałeś tu dwie osobne sprawy - mianowicie przekręty i korupcję UEFA z wymogami La Ligi. Co powstanie Superligi zmieniłoby w tej La Lidze to ja nie wiem - no chyba, że spadłyby ich przychody.

0

@MESSIah16 Przepisy antymonopolowe to też absurd?

1

@macio_944 Jako ciekawostkę mogę podrzucić, że do tego utworu nie zamierzano tworzyć teledysku ale ktoś podrzucił pomysł aby wykorzystać te ujęcia pochodzące z początków czasów pandemii i pomysł został zrealizowany.

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli za tego osiłka co w Lombardzie grał? Aha. A to jego jacyś znajomi czy zupełnie randomowe osoby?

0

@shahman zawód: błazen

0

@Ojciec5tkidzieci To za premiera czy o co chodzi?

0

@QQL5 Mleko z miodem.

0

No no Rusłan,ale ty mnie zaimponowaleś teraz.

1

@Danqoo Czyli jednak najważniejszy aspekt się zgadza.

0

@DonMatteo901 No i to niby mądre jest? Głowa lata na lewo i prawo aby tylko dobre ujęcia mieli. Żenada.

0

@Emhyr Taa. Bo każdy normalny człowiek na czas żałoby rzuca robotę. Jasne. Nie ogarniam zupełnie tego uniwersum ani nie wiem nic o tych osobach ale jednak każdy inaczej przeżywa żałobę - często rzucenie się w wir pracy czy treningów pozwala to przeżyć.

1

@kuz Nie znam się na tym ale być może tam w ogóle tych kamer nie ma na tych mniejszych stadionach i to generowałoby koszty dla tych klubów.
Edit - tutaj trochę piszą o tym systemie i o kosztach https://weszlo.com/2017/07/09/var-polsce-dlaczego-zabije-pilki/

0

@pt9 Pique. Choć on chyba był sprzedany,no ale jednak wrócił i wskoczył do pierwszego składu.

1

@kuz Pewnie chodzi o koszta bo na tym etapie jest sporo drużyn z niższych lig.

2

@bartas97 Ale za to buduje mental w drużynie.

1

@CuleLbn I jeszcze go kompromitować każdym słowem w tym wywiadzie.

1

@cris2706 To "dobrze albo wcale" wynika po części z zabobonu aby nie mówić źle o zmarłych by nas potem nie nawiedzali.

2

@Medium Bo to pewnie przez tą unię i te różne biododatki w tych paliwach. Kiedyś na dłużej starczało.

0

@Medium Weźcie wy się ogarnijcie z tym dieslem i jego cenami. Ja od kilkunastu lat zawsze tankuję za 50 zł i jakoś nic w moich okolicach nie drożeje.

0

@AdiKingu96 Gdyby mi działały to bym używał.

0

@Mateusz_dawidk To chyba był francuski film z Vincentem Cassellem. Sprawdź jego filmografię bo też mi tytuł wypadł z pamięci.

0

@IronSanHybrid Dolny Śląsk.

1

@takisobiektos Atak na kraje bałtyckie wymaga jednoczesnego zajęcia przesmyku suwalskiego. Bez tego posunięcia mieliby tam o wiele trudniej

0

@Eto'o9 R10 Problemy pierwszego świata.

1

@Ojciec5tkidzieci Niechaj jadą i czynią dobro. Lepiej tam niżby mieli jechać gdzie indziej z karabinami.

1

@Cotutajsiedzieje Na przykład Paolo Maldini.

0

@Majkel34 Jeśli chodzi o rakiety dalekiego zasięgu to przez sankcje ponoć mają problemy z ich oprzyrządowaniem.

1

@Cotutajsiedzieje Jeśli dla ciebie TOP ogranicza się tylko do ofensywy to może i tak.

2

@AllBundy Nasz BACK jest top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?