La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

konto usunięte

19

Powiedzenie, ze „po śmierci dobrze albo wcale” jest bezsensowne. Może się sprawdza w przypadku kogoś kogo po prostu nie lubiliśmy i mieliśmy nie po drodze. Muranski był po prostu debilem i oczywiście współczuje jego rodzinie. Teraz pewnie wszystkie Alanki i reszta patocelebrytow wrzuci na Twitterze kondolencje itp itd a jak żył to sami my psychikę niszczyli jadąc go publicznie i poniżając.
Oczywiście gość sam miał leb spaprany, o czy wspomniałem i sam swoją cegiełkę do tego dołożył.

Tak wyglada świat tych warsawshorowcow, fejmmma i tych youtuberkowych patoli. Narkotyki + parcie na rozgłos i robienie dla niego wszystkiego - nawet kosztem zdrowia psychicznego i koniec końców kończy się tragedia.

1

@cris2706 To "dobrze albo wcale" wynika po części z zabobonu aby nie mówić źle o zmarłych by nas potem nie nawiedzali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?