1

Real remis,PSG remis - idealny niedzielny wieczór.

0

@wasacz Gdzie ty widzisz to porównanie? Jednym zdaniem krótko wyjaśniłem,że twoje twierdzenie iż należy zawsze szanować prawa ustanowione w jakimś kraju nie zawsze jest uzasadnione. I to mogłoby dopiero stanowić punkt wyjścia do dalszej dyskusji na ten temat,ale nie na zasadzie że chodzi o proste porównanie tych konkretnych spraw.

0

@bartekvisca To i tak nic w porównaniu z takim Hazardem który wiele lat był gwiazdą w Anglii.

0

Kurczę. Coś maszyna Ernesto się trochę zacięła. Niedobrze.

3

@BorzyKrzys Dzisiaj można. Tylko w sylwestra jest to niebezpieczne głupie i w ogóle zabawa dla troglodytów.

0

@P33ck On tam chyba ani razu nie mial uśmiechu na twarzy. Tylko co z tego skoro większość widząc Pazurę od razu jest do tego śmiechu skłonna.

1

@NaFazieHitman I dobrze - najwyższy czas na prawdziwy reset ludzkości.

0

@jedrek7000 Państwo i tak swoje odbierze poprzez różne podatki więc z tym że nie zabierze nawet grosza to bym nie przesadzał.

0

@wasacz Naziści też mieli swoje prawo,swoje ustawy norymberskie. Też powinniśmy te prawa szanować bo ktoś je ustanowił?

0

@Cygan BRC Nieprawda. Na pewno nie chce go likwidować bo wtedy musiałby wymyślić i wskazać swoim poplecznikom jakiegoś nowego "wroga".

2

@BorzyKrzys Dokładnie - swego czasu był choćby niejaki Chamberlain.

0

@FCB_dimiC Oj jeszcze nieprędko. Z jednej strony masz rację - ludzi zdolnych do pracy ubywa, ale z drugiej strony ubywa też pracy bo coraz większe obszary obejmuje automatyzacja.

0

@QQL5 Pytanie czy to wina kierownika czy ogólnie firmy.Kiedyś pracowałem w firmie w której nie tolerowano żadnych zwolnień lekarskich i każdy kto korzystał odczuwał potem efekty w postaci braku premii,podwyżki czy zwolnienia z pracy. I kierownik nie miał tam wiele do powiedzenia. Sam szedł na rękę ludziom i jak mógł nawet tuszował ludziom kilkudniowe nieobecności.

0

Głupcy zadają głupie pytania. Mądrzy na nie odpowiadają.

0

@PizzerMan Tyle że tu podobno nie było żadnego "potem" tylko od razu po zdarzeniu zostało ono zgłoszone.

8

Znacie etymologię słowa "pierdoła" i jego pochodnych - często używanych czasowników i przymiotników? Otóż pochodzi to słowa od niejakiego Piotra Palucha z Gądek,który został wcielony do armii pruskiej,ale szybko trafił do francuskiej niewoli w czasach wojen napoleońskich. Co było mu zresztą na rękę,bo miał spokój od wojaczki. Podczas niewoli odwdzięczał się więc naprawiając Francuzom różne sprzęty i ucząc się przy okazji języka. Został też przechrzczony na Pierre Doigt (fr. paluch). Po oswobodzeniu powrócił w rodzinne strony i często chcąc zabłysnąć mieszał w rozmowach język polski z francuskim i ogólnie nie był przez to zbyt lubiany więc pewnego razu w szynku dostał nomen omen w---ol. Opisały to ówczesne gazety i wówczas spolszczona wymowa jego francuskiego miana przebiła się szerzej jako Pierdoła z Gądek. I dziś pochodne tego miana są nader często używane w potocznej polszczyźnie.

0

@JordiAlbion U mnie w okolicy nadal ostały się jeszcze drzwi do lasu po tych czasach.

0

@Kengo To na bank ci giganci. A tak na serio to warto by zapytać Jakuba Wędrowycza i klarownie to wyjaśni.

2

@Borry Ja bym dorzucił jeszcze 4 półfinalistów z Euro i z PNA.

0

@tomek8756 Pytanie tylko,czy on teraz specjalnie ustawia się w opozycji i mówi i robi wszystko byle by to było przeciwne do obecnej władzy,czy naprawdę by tak rządził jak teraz mówi.

0

@NeKenI Czyli to pewnie te zdarzenie natchnęło pomysłodawców filmów o zombie.

0

@Ptasior Nie wnikam w to kto ma rację, tylko dostrzegam przyczyny ich "braterstwa" i to jak tam postrzegają ruską swołocz.

0

@Encore I bardzo dobrze. Sampaoli na trenera. Przecież to parodia.

0

@Criss18Barca Jedyny racjonalny postulat ograniczenia czynnego prawa wyborczego to jakiś egzamin z wiedzy ogólnej, ekonomicznej i jakiejś podstawowej znajomości polityki.

0

@Ptasior Dokładnie. NATO ich bombardowało,a ruscy ich wspierali. Dlatego tak ich kochają.

0

@Kessie To już kolejne nagranie tego typu. Nic mu sie nie stalo.

1

@VbamboeB No z pewnością. Tylko dlaczego to oni nie stworzyli cywilizacji która by podbiła Europę? Zamiast tego składali ofiary z ludzi i ganiali się po lasach.

0

@Allbi Mnie to nie rusza. Jedynie wariant Putin wzbudzi moje obawy.

0

To jest jeden mecz czy dwumecz?

0

@draxidox I co jeszcze mają zrobić? Złożyć pokłon papieżowi? Nie brnijmy w absurdy. A jak jakiś obcokrajowiec oficjalnie popiera działania ruskich na Ukrainie to też dostanie bana? Może jacyś Serbowie albo Chińczycy? Węgrzy? A może wszyscy sportowcy jakąś antyputinowską deklarację przed startem mają złożyć? Może przy okazji od razu tęczową, antyrasistowską itd. itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?