0

@paweldunajecfcb Tak zdecydowałby się. Cała różnica polegałaby na reakcji USA,którą jednak ciężko przewidzieć jaka by mogła być. Ale obawiam się,że jednak zaangażowanie USA byłoby mniejsze.

0

@Kismeth Świat niestety nie jest czarno biały i ciężko wszystkie przypadki ująć w prawie aby to było zawsze sprawiedliwe.

0

@Rust_Cohle No trochę jest. Ale to już jego sprawa.

2

@Rust_Cohle Jaki problem aby ktoś komu się nie podoba przerwanie tej zabawy w typowanie zaproponował coś w zamian? Jak widać jest popyt na podobne inicjatywy.

3

@Kismeth Niby tak - w przypadku jawnego walenia w ciula byłoby to zasadne,ale czy to nie byłaby kolejna przeszkoda dla prawdziwych ofiar,które bałyby się zadzierać z celebrytami i ich armią prawników? Poza tym chyba jest jakaś możliwość aby w takim przypadku wytoczyć proces sprawcy pomówienia.

0

@Ptasior Serio te czołgi tak zmienią położenie Ukraińców? Wiem że to dobre info jeśli te odstawy pójdą ale czy to jest prawdziwy gamechanger? Bo ostatnio w kółko o tych czołgach jakby to był szach mat.

0

@Messibestplayerintheworld W mediach jest mowa o 20 mln,a to już przesada. A.jeśli już przepłacać,to wszystkim ale nie Atletico które jak u nas kupuje to w promocji,albo wymusza zmiany w dogadanych umowach a jak nam sprzedaje to zawsze przepłacamy.

13

Czyli Carrasco wart tyle co Griezmann? Mam nadzieję,że ta operacja nie dojdzie do skutku i Atletico nie wydyma Barcy kolejny raz z rzędu.

0

@norbi77 Nie wypowiem się bo nie miałem okazji oglądać żadnego z nich. Nie znam też wyników oglądalności.

0

@Azi Może i są,ale pewnie stawki sa zaporowe bo jednak ryzyko jest spore i często się to zdarza.

0

@Emhyr Tak sprawdzałem ostatnio ile tam grał Brozovic i w tym sezonie to mial dość mało występów.

0

@Azi Bardziej pewnie chodzi o to czy klub się ubezpiecza na taka ewentualność,a nie o system ubezpieczen spolecznych w danym kraju.

1

@PatrychoO Dziś to żadna sztuka. Siewniki są sterowane komputerowo i po wgraniu programu oraz koordynacji z GPS w danym momencie podają ziarno lub nie. Stworzone głównie po to aby nie tracić materiału siewnego w przypadku ponownego najechania siewnika na już obsiane pole,ale jak widać zastosowanie jest dość szerokie.

1

@Prorokk Kazik w piosence Cztery pokoje już chyba ponad 20 lat temu wyjaśnił ten system. I nic się zmieniło od tego czasu.

4

@cris2706 Jakby nie patrzeć to przyjście Depaya wcale nie było złym transferem zważywszy na okoliczności w jakich tu trafił. Transfer za darmo w czasie gdy nie było nas stać na nikogo lepszego i w poprzednim sezonie coś tam grał. Teraz też by pewnie pograł gdyby nie kontuzja na jesieni. To co teraz odwala to poniżej wszelkiej krytyki,ale generalnie jego sprowadzenie nie było jakąś wielką pomyłką.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ale czy straci tak wiele? Pół roku w którym i tak grywałby tylko ogony,no chyba że ktoś by doznał kontuzji. A potem dysponowałby swoją kartą i skasował prowizję za podpis. Więc finansowo i tak wyjdzie na plus, a sportowo nie straci aż tak wiele i jeszcze może jakieś trofea mu wpadną do gabloty.

2

@IronSanHybrid No ciężko się nie zgodzić. Tylko ja bym dodał, że Kaczyński prawdopodobnie za Polskę oddałby życie swoich współobywateli.

0

@norbi77 A skąd wiesz który mecz będzie ciekawszy? Nasze ostatnie zmagania w pucharze były bardzo ciekawe a przeciwnik mimo że z niskiej ligi to dosyć fajnie grał.

1

@Lionel_Messi10 Bez koszenia gryki dwuetapowo praktycznie nie da się jej zebrać bez dosuszania chemicznego. Ale taki zbiór niesie ze sobą koszty. Dopóki nikt nie będzie tego egzekwował to dalej będą tak robić.

1

@ranger3120 Najwięcej jest go w rzepaku. W zbożach nie jest stosowany na dosuszanie na taką skalę. Zresztą i tak nigdy nie wiesz co tam dodają do jedzenia - niedawno w Polsce ujawnili proceder dodawania do pasz dla zwierząt oleju technicznego bo przecież był tańszy od olejów spożywczych.

0

@FcPortoFan1999 Tylko nie on. To ja już wolę każdego innego - nawet Polaka.

0

@Esteban_ I to akurat Barca występuje w tej relacji w roli ofiary,która kolejny raz się łudzi,że tym razem on się zmieni.

1

@ranger3120 Hehe. Tak jakby w każdym innym produkcie tego glifosatu nie było. I żeby tylko glifosat - przypominam,że sprowadzili do nas całą masę zboża z Ukrainy a więc wyprodukowanego bez wszelkich unijnych restrykcji np. w stosowaniu ŚOR. A nasze pojechało na eksport....

0

@dniel To już różnie. Zależy od zapisów w kontrakcie. Poza tym podobno Setien miał z tym problemy.

0

@Kondziubarca Ogólnie trenerzy powinni zarabiać więcej. Nikt nie zwalnia zawodników z powodu wyników,więc to ryzyko powinno być wkalkulowane w ich płace.

1

@Rewolucja123 Ic biutiful. Forfiter. Dobrze że nie chciał im wskoczyć na tego. Szwagier. Franca jedna.

0

@GadulkiGembulki_FCB Ciekawe zjawisko.

0

@Kluivert_P Nie o to chodzi. Napisałeś,że Polska była wówczas potęgą i dlatego byś wybrał ten okres. Chodzi mi tylko o to,że w żaden sposób byś tego nie odczuł gdybyś nie znalazł się w nielicznym gronie wybranych.

6

@Kessie Nie wiem co tam się działo wcześniej między nimi,ale ten szeryf w pickupie powinien mieć .... Ech nie będę pisał. Debil. Niech teraz spojrzy w oczy jego/jej bliskim i się wytłumaczy po co to było i czy było warto.

1

@xbartosz95 A ja mam flashbacki z zeszłego sezonu gdy po zwycięstwie w klasyku dostaliśmy gonga od Eintrachtu. Oby tak nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?