0

@Graves Murem za Xavim. Bardzo dobrą robotę robi.

0

@LaRoja Były jakieś doniesienia o nodze słabszej po kontuzji,którą dopiero teraz w pełni wyleczył.

1

@SteuerFreiMoney Bojowa babka z niej.

0

@Mroziu Za dezercję grozi kara. Jedyne wyjście dla nich to oddać się w niewolę. Przed tym z kolei czują strach,że jakiś procent jeńców zginie zabity czy zamęczony z zemsty. No i już raczej nie będzie dla nich powrotu do domu.

0

@Tomo1989 Często w podobnych zdarzeniach giną ludzie. Warto uczulać ludzi na takie zagrożenia by byli ostrożniejsi.

0

@barcelonaLM Ciekawe jak ze Słowenia pójdzie. Bo z Arabami chyba sobie poradzą.

2

No i koniec. 26-24 dla Francji.

0

@MarcelNJ11 Jeszcze Słowenia i Arabia.

0

@kamiVeB Podobno dziś opuścił obrady Sejmu,więc chyba nienajlepiej.

0

2 minuty do końca i 3 bramki straty do Francji.

2

10 minut do końca w ręczną. Wynik z Francją cały czas stykowy. 22-21 dla Francji

8

@MarioVeB! Pod względem finansowym niestety jego odejście się broni.

3

No i wuj bombki strzelił. A takie fajne info było.

0

@PatrychoO Generalnie to masz rację - w każdej lidze są takie mecze, ale jednak w lidze angielskiej ostatnimi laty walka o mistrza toczy się do końca,a w tej francuskiej to robi się przewaga jednego zespołu i potem już nie ma takich emocji. Ostatnio to kilka lat temu Lille się udało je wzbudzić.

0

Ależ ta liga francuska jest śmieszna. Wicelider wygrywa z liderem tylko po to aby w następnej kolejce tracić punkty z zespołem ze strefy spadkowej. Mecz jeszcze trwa no ale niesmak pozostaje.

1

@Azi Wczoraj akurat na Tvp Sport leciał mecz o brąz z Hiszpanią. Fajnie było sobie to przypomnieć. Co prawda już bez Wenty,ale jeśli chodzi o zawodników to stara gwardia jeszcze była.

3

Kurczę ten Fabregas gnębi naszych.

3

@GuerillaAthletic Jeśli uzyskają dostęp do kluczy i haseł to już w zasadzie mają wszystko aby preparować dowody.

1

@Azi W sumie gdyby nie uciekał to może ktoś by mu pomógł zatamować krwawienie. Może by wyszedł na tym.lepiej. Zależy jakie rany miał.

0

@mrboom Dlatego też te opinie tyle są warte. Całe nic.

2

@mrboom Każdy z nich gada tylko o jakichś swoich znajomych. Tyle,że nikt z tych ekspertów żadnej odpowiedzialności za ten wybór i tak nie poniesie.

1

@Rust_Cohle Jesteś jak ten syn mleczarza którego wzięli do wojska i w pierwszym liście do domu napisał - "Tu jest jak na wakacjach. Pobudka o 6:00 ..."

0

@Lucerfi Mimo wszystko kraje nadbałtyckie byłyby w o wiele gorszej sytuacji niż Polska.

1

@Pawel13sz Pique powinien to wprowadzić w swojej KingsLeague

0

@PatrykBarca Tak naprawdę to my tyle wiemy co w mediach napiszą,a to co tam się w tych ofertach pojawia i co tak naprawdę wpływa na wybór zawodnika to wie tylko zawodnik i jego agent. Może być trener,otoczenie,szanse na grę,poziom sportowy,dziesiątki innych rzeczy i kasa też. I czasem kasa może być nawet decydująca. Ale jeśli przy tym poziom sportowy się zgadza i klub daje mu perspektywy na rozwój to pisanie,że poleciał tylko na kasę jest nadużyciem.

1

1

@Dieselzor Konrad Mazowiecki? Wiekowa babcia musiała być.

0

@Coutinho007 Dokładnie. Jeśli chodzi o sprawy sportowe to w pełni się z tobą zgadzam. Ale nadal nie widzę podstaw aby wieszać psy na jakimś zawodniku który wybierze inny klub niż nasz i mówić,że wybrał kasę.

0

@Coutinho007 Gdzie ja tak napisałem? Napisałem tylko, że mamy ciężką sytuację z której trochę czasu nam zajmie aby wyjść. Do tej pory ciężko nam będzie konkurować z podobnymi ofertami,ale nie ma tu też co winić graczy tylko robić swoje i ściągać tych których się uda. Powoli usuwamy największe obciążenia płacowe i na szczęście sportowo jakoś się układa choć wielu malkontentów narzeka na styl. Ja jak najbardziej doceniam to co jest i trzymam kciuki w każdym meczu.

0

@Coutinho007 Chyba przegapiłeś dźwignie dzięki którym się to udało. Niestety nie da się co roku z nich korzystać. A pomimo tego do ostatniej chwili były cyrki z rejestrowaniem graczy i kombinowanie z drugim zespołem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?