@TaughtMule Hehe. Tak jakby oni rzeczywiście walczyli za wolność czy idee. Im przecież wsio rawno było - z przodu wróg,z tyłu NKWD i pewna śmierć,to szli z okrzykiem Uraaa! I jak się udało przeżyć to tylko patrzyli aby gdzie jakis spirt znaleźć,zjeść i coś do wychędożenia znaleźć. Oto idee, które im przyświecały.
@Medium Ciężko cokolwiek uważać nie znając dokładnie tego tematu. Ciężko też opierać się na nauce,gdy na chwilę obecną działanie ludzkiego mózgu jest dla nas tajemnicą. Ostatnio wstrząsnęła mną książka "Człowiek o 24 twarzach". Nie jest to stricte o opętaniu,ale o człowieku który miał 24 różne osobowości.
@Comentateiro Przy wszelkich podobnych subiektywnych ocenach piłkarzy największy wpływ wywierają emocje związane z danymi zawodnikami. Tak już jesteśmy skonstruowani. I nie jest to powód do obrażania kogokolwiek.
@FutureFootball No właśnie w tweecie jest "ever again",a ja się z tym nie zgadzam. Prędzej czy później pojawi się idol nowych pokoleń,tak jak po Maradonie pojawił się Messi. Tyle Aha i nie wiem tylko po co ich porównujesz i rzucasz tu jakieś liczby?
@Dembouz1899 Każdy? Nie ma takich filmów. Poza tym chodzi o Polskę czy o świat? Jeśli o Polskę to najbardziej znane są imo Sami Swoi, Znachor, Kevin sam w domu, Potop. Jeśli o świat to nie podejmuję się wskazać.
@Cadafaz "Nie rozumiem tych kłótni o goata". Jak ty nie rozumiesz tych kłótni w sporcie indywidualnym to co powiedzieć o podobnym klasyfikowaniu jakichś zawodników w sporcie zespołowym?
@meteo100 Oj tak - audiobooki to najlepszy wynalazek dotyczący literatury- dzięki niemu można robić różne rzeczy i wykorzystać przy okazji czas na poznanie nowych pozycji.
Czekam teraz na odszczekanie wszystkich pesymistów którzy już przed meczem wieszali psy na Setienie,a tymczasem jego klub rozpoczął całkiem udaną serię zwycięstw. Słucham. To kto jest debeściak?
@waletpl Co narzekasz? O jednej legendzie która teraz gra w PSG co chwilę pojawia się jakies info, a o drugiej muszą milczeć? Ja tylko 2 newsy o tym dopiero widziałem.
@DonCarletto Brawo dla CR. W "Man in the High Castle" była fajna scena gdy sprzedawca opisywał jak to każdy zabytkowy przedmiot powinien posiadać swoją historię która podwyższa jego cenę kilkakrotnie. Bez tego gestu CR,ta opaska nie miałaby swojej historii i jej cena byłaby groszowa.
@BigDaglas Ale to twój kontener czy ten w którym odbierają od ciebie odpady? U nas to firma odbierająca zapewnia kontenery i je wymienia jeśli są uszkodzone.
1
@Criss18Barca No raczej nie. Koeman miał jednak słabszą kadrę.
0
@Cygan BRC A o czym wy piszecie?
3
@TaughtMule Hehe. Tak jakby oni rzeczywiście walczyli za wolność czy idee. Im przecież wsio rawno było - z przodu wróg,z tyłu NKWD i pewna śmierć,to szli z okrzykiem Uraaa! I jak się udało przeżyć to tylko patrzyli aby gdzie jakis spirt znaleźć,zjeść i coś do wychędożenia znaleźć. Oto idee, które im przyświecały.
0
@barcelonaLM No bez jaj. U nas nie ma aż takich głębokich podziałów w społeczeństwie jak w USA.
0
@Medium Ciężko cokolwiek uważać nie znając dokładnie tego tematu. Ciężko też opierać się na nauce,gdy na chwilę obecną działanie ludzkiego mózgu jest dla nas tajemnicą. Ostatnio wstrząsnęła mną książka "Człowiek o 24 twarzach". Nie jest to stricte o opętaniu,ale o człowieku który miał 24 różne osobowości.
4
@Comentateiro Przy wszelkich podobnych subiektywnych ocenach piłkarzy największy wpływ wywierają emocje związane z danymi zawodnikami. Tak już jesteśmy skonstruowani. I nie jest to powód do obrażania kogokolwiek.
0
@MesQueUnClub96 Jasne. Ale potem już mu tam nie szło a.w Barcy odżył.
0
@Ali3231 Jasne że tak. Coś mu klimat Londynu nie pasuje.
0
@jedrek7000 Jednemu i drugiemu w mordę dać należy dać za takie pomiatanie jedzeniem. A żeby oni po pas w wodzie stali i pić musieli prosić.
1
@Pablit Thuram podobna wybrał już swoją trójkę klubów i Barcy w tej trójce nie ma. Jeśli to prawda to pytanie tylko czy tamte kluby go chcą
0
@FutureFootball No właśnie w tweecie jest "ever again",a ja się z tym nie zgadzam. Prędzej czy później pojawi się idol nowych pokoleń,tak jak po Maradonie pojawił się Messi. Tyle Aha i nie wiem tylko po co ich porównujesz i rzucasz tu jakieś liczby?
3
@FutureFootball Bzdurne gadanie. Maradona też miał nie mieć następcy. Natura nie znosi próżni i za chwilę doczekamy się idola dla nowych pokoleń.
1
@LewoSkrzydlowy11 Mimo wszystko trzymam kciuki za Milan , ale w sumie może być i Juve, byle nie to Napoli. No i nie Inter.
0
@Encore Ten Hazard to jest najlepsze.
3
@kubix05 I jeszcze ta paproć. Dokładnie tak było.
0
@Dembouz1899 Każdy? Nie ma takich filmów. Poza tym chodzi o Polskę czy o świat? Jeśli o Polskę to najbardziej znane są imo Sami Swoi, Znachor, Kevin sam w domu, Potop.
Jeśli o świat to nie podejmuję się wskazać.
0
@Cadafaz Dokładnie o tym napisałem.
0
@Cadafaz "Nie rozumiem tych kłótni o goata". Jak ty nie rozumiesz tych kłótni w sporcie indywidualnym to co powiedzieć o podobnym klasyfikowaniu jakichś zawodników w sporcie zespołowym?
8
Co ten Griezmann z siebie zrobił?
9
@Rl9k1nG Akurat to absolutnie nie ma nic do rzeczy.
1
@Ojciec5tkidzieci A gdzie tam som jakieś błendy?
1
@meteo100 Oj tak - audiobooki to najlepszy wynalazek dotyczący literatury- dzięki niemu można robić różne rzeczy i wykorzystać przy okazji czas na poznanie nowych pozycji.
0
@FcPortoFan1999 Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz,tak więc ta śmiała teza pozostaje obalona.
2
Czekam teraz na odszczekanie wszystkich pesymistów którzy już przed meczem wieszali psy na Setienie,a tymczasem jego klub rozpoczął całkiem udaną serię zwycięstw. Słucham. To kto jest debeściak?
0
@waletpl Co narzekasz? O jednej legendzie która teraz gra w PSG co chwilę pojawia się jakies info, a o drugiej muszą milczeć? Ja tylko 2 newsy o tym dopiero widziałem.
0
@_Adek_02_ Aha. To w takim razie się nie zgodzę. Nie był najgorszy,ale do topu naszych trenerów bym go jednak nie zaliczył.
1
@DonCarletto Brawo dla CR. W "Man in the High Castle" była fajna scena gdy sprzedawca opisywał jak to każdy zabytkowy przedmiot powinien posiadać swoją historię która podwyższa jego cenę kilkakrotnie. Bez tego gestu CR,ta opaska nie miałaby swojej historii i jej cena byłaby groszowa.
0
@BigDaglas Ale to twój kontener czy ten w którym odbierają od ciebie odpady? U nas to firma odbierająca zapewnia kontenery i je wymienia jeśli są uszkodzone.
0
@Cule1234 Niech zgadnę - może ich spece od PR im zabronili?
0
@_Adek_02_ Dlaczego był? Przecież nie skończył kariery.