1

@Emhyr Nie,żeby coś, ale ja tam do tych słów już żadnej wagi nie przywiązuję. Przecież wiadomo po co on to mówi,a czy to prawda to już inna sprawa. Natomiast też mam nadzieję,że to się skończy jak najszybciej i jak najlepiej dla Polski.

0

@Ronin47 A co tam się w ogóle działo, że na koniec te kartki tak porozdawał?

0

@marcin62 Ok - spoko. Twoja rzecz - chciałem tylko abyś trochę użył wyobraźni, bo sam nieraz piszę, że kogoś mi nie żal itd., ale po przemyśleniu nieraz potem żałuję zbyt mocnych określeń.

2

@SkN W wigilię go przemycili,aby ludziom w tym szczególnym dniu zamydlić oczy.

0

@marcin62 W takim razie dość nieprecyzyjnie to ująłeś, bo wypowiedziałeś się o wszystkich ofiarach. A nieletnich, którzy mają jeszcze siano w głowie i odpalają petardy też ci nie żal?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcin62 Nawet tych którzy akurat nie odpalali? Np w Rabce-Zdrój petarda spłoszyła konia i 3 osoby zostały ranne. Użyj trochę wyobraźni zanim napiszesz podobne słowa,bo te liczby prawdopodobnie obejmują także postronne ofiary oraz nieletnich.

1

@Gall Nieboszczycy też potrzebują odrobinę radości.

0

@Emhyr I ten komentarz - Real świętuje zdobycie kolejnej LM, Barca świętuje Nowy Rok.

3

@Worny Oj tak - z początku sam trochę drwiłem z jego poczynań na boisku ale co pod koniec sezonu mi zamknął mordę to nie mam słów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 "Niemki czyste oczywiste dobre są na żonę

Miałbyś zawsze wysprzątane mieszkanie z balkonem

Lecz jak czułbyś się w tym domu czystym oczywistym

Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku"

0

@Deathwing112 No i? Słowo które można tak samo obraźliwie przerobić. Ale jak widzę nie do wszystkich dociera,że to debilne i żałosne.

0

@LewoSkrzydlowy11 Pani Olga? Klasa. Czemu ją szkalujesz?

0

@Cotutajsiedzieje Chciałem typowi tylko uświadomić że takie obraźliwe przekształcanie nazwy klubu jest dziecinne. Nie wiem czy dotarło, ale jeśli tak to warto było na chwilę zniżyć się do jego poziomu. Może zaprocentuje na przyszłość

0

@Solmyr Zawsze to lepiej w ale nasrał niż w jakiejś assgentynie.

0

@Kaamilos87 A o kogo mieli pytać? CR już przecież nie gra w Realu

1

@John_Doe Kurna. Co jak co ale gościu już stanowi wartość dodaną dla tamtego regionu bo pierwszy raz w życiu zerknę sobie w tamtejsze tabele co tam się dzieje w ogóle. I kto w tamtej LM wczesniej wygrywał.

0

@malicinho Ale na Euro i w Azjatyckiej LM i tak prawdopodobnie nie przebije liczb Ronaldo.

0

@Hosh A czy Rafineria Gdańska pomoże załatwić im organizację mundialu?

0

@Azacca Ależ na tym przecież polega wolność - ponosi się konsekwencje swoich wyborów.

3

@Kuba_1 A zmierzyli ile stopni miało to pożegnanie?

0

@Evrile Aha. No to po cholerę tylu tych defensywnych graczy w drużynach? Nie mogą grać sami napastnicy?

0

@FCB24 Nie wiem czy Dochodzenie jest na netflixie, ale gorąco polecam.

0

@barcadreed Partia ma pieniądze z subwencji. Tak samo zresztą jak każda inna.

0

@kuz Ech - i co roku ta dyskusja powraca. I znowu te same osoby bezcelowo będą przekonywać innych do swoich poglądów,a za rok znów ta sama jałowa dyskusja powróci. Nie nudzi to was już?

0

@JohnyMemonik Dokładnie. Czemu tylko w tych porównaniach brakuje obrońców czy ogólnie kogoś z defensywy?

2

@PatrychoO Oj tak - choć wiele zależy właśnie od roli w jakiej miałoby się tam trafić.

7

@Solmyr "Nie kwestionuje dokonań piłkarzy z dawnych lat" - sorry ale właśnie to zrobiłeś i napisałeś o tym post, więc po co ten dopisek?

0

@jareksk100 Jeszcze Emilian Kamiński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?