0

@Kondziubarca No i fajno. Lwów wreszcie wraca do Polski.

1

@martin3131 Albo "Słowik".

1

@wasacz Za 4 lata i tak to wszystko rozejdzie się po kościach i nikt już nie będzie cisnął aby ich wykluczyć.

1

@Arkon Ciężko przeżył porażkę swoich kolegów,więc trzeba go oszczędzać. A tak na serio to on jakąś kontuzję chyba miał.

1

@Comentateiro Premier League to za wysokie progi jak dla niego.

0

@Kondziubarca Wiecie co? Po ostatnich trzech latach i tym co się na tym świecie działo,to mnie już nic nie zdziwi.

1

@Faro Lewy? Top. Aferę z premiami olewam bo doniesienia mediów są różne,ale w większości Lewy nie jest jakąś negatywną postacią tej afery.

1

@P33ck Kolejna subiektywna gównoburza podobna do tej o miano najlepszego gracza? Stare. Znałem.

5

@DonMatteo901 Gdyby Guardiola pracował u tych samych idiotów co on, to zapewne by tak było.

1

@Dieselzor Już obniżyli inne opłaty zawarte w cenie paliwa od nowego roku. Jeśli to będzie za mało to zejdą z marży.

5

Za flashscore - wiecie,że Unai Emery ma szansę zostać pierwszym trenerem Aston Villi,który wygra swoje trzy pierwsze mecze w lidze? Zważywszy,że grają z Liverpoolem to szanse niezbyt duże,ale zastanawiająca ciekawostka,że żaden trener w ich historii nie miał takiego startu,żeby ustanowić taką serię.

4

@Emhyr Bo będą. A to czy dojdą do porozumienia i na jakich warunkach to inna sprawa.

0

@KlonaZepan Nie no - w wielu reprezentacjach są lub byli zagraniczni. Bento, Rehhagel, Hiddink, Sven Goran Eriksson,Renard itd.

0

@MarioVeB! Kompot. Zamykam temat.

0

@Mns21 Mbappe zdecydowanie.

2

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie ta scena z Misji -

0

@Bartula Piękny był ten trolling z jego strony.

7

@Emhyr Co jak co, ale że wyjdziemy z mundialu zupełnie bez szwanku to bym się nie spodziewał.

1

@ranger3120 "Jeszcze dalej niż północ."

0

@MarioVeB! Wzajemnie. Aha - czyli rozumiem, że Ty z okazji różnych świat świętujesz na przykład sukcesy Realu Madryt czy innej drużyny której nie lubisz?

0

@PatrychoO Człowieku o czym ty mi tu piszesz? W takim razie uściślijmy - wypowiedzi Vieiry i Ramiego na wiadomy temat? Po dwakroć top.

0

@tomek256 Teoretycznie może, jeśli na przykład odkryje jakieś inne szkody w aucie czy na osobie. Jeśli będzie natomiast chciał skorzystać drugi raz na tą samą szkodę to nie wiem jak podejdzie do tego ubezpieczyciel i czy samo zeznanie sprawcy, że już zapłacił bez jakiegoś pokwitowania odbioru pieniędzy wystarczy ubezpieczycielowi aby odmówić uznania szkody.

2

@PatrychoO Vieira? Rami? Top po dwakroć

0

@Kozinho. Pewnie tak. Do dziś pamietam jak za dzieciaka ktoś (chyba starsze rodzeństwo) nas małych tym straszyło, gdy szykowaliśmy się czuwać cała noc aby pogadać z tymi zwierzętami.

0

@Kozinho. Ale wiesz o tym, że jak ktoś usłyszy jak te zwierzęta mówią to potem umiera?

1

@Chaoss Przed wojną też był...

0

@chavez Jako państwo to w dużej mierze nie, ale ciężko powiedzieć jak by to wyglądało z kibicowaniem drużynie w której gra wielu Katalończyków.

1

@Rewolucja123 Ale co chłop urósł na tych mistrzostwach to nie mam słów. Jak po Euro był krytykowany tak teraz tylko pochwała mu się należy.

2

@Rewolucja123 Że też ludzie takie rzeczy wynajdą. Ale jak już to bardziej zasługa fotografa,bo z innego ujęcia kciuk wskazywałby inną flagę. Tylko wtedy pewnie wynaleźliby inną część jego ciała która by pasowała do narracji.

0

@Faro Gdyby akurat był finał z Hiszpanią to też nie wiem czy byłoby to takie oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?