Za flashscore - wiecie,że Unai Emery ma szansę zostać pierwszym trenerem Aston Villi,który wygra swoje trzy pierwsze mecze w lidze? Zważywszy,że grają z Liverpoolem to szanse niezbyt duże,ale zastanawiająca ciekawostka,że żaden trener w ich historii nie miał takiego startu,żeby ustanowić taką serię.
@MarioVeB! Wzajemnie. Aha - czyli rozumiem, że Ty z okazji różnych świat świętujesz na przykład sukcesy Realu Madryt czy innej drużyny której nie lubisz?
@tomek256 Teoretycznie może, jeśli na przykład odkryje jakieś inne szkody w aucie czy na osobie. Jeśli będzie natomiast chciał skorzystać drugi raz na tą samą szkodę to nie wiem jak podejdzie do tego ubezpieczyciel i czy samo zeznanie sprawcy, że już zapłacił bez jakiegoś pokwitowania odbioru pieniędzy wystarczy ubezpieczycielowi aby odmówić uznania szkody.
@Kozinho. Pewnie tak. Do dziś pamietam jak za dzieciaka ktoś (chyba starsze rodzeństwo) nas małych tym straszyło, gdy szykowaliśmy się czuwać cała noc aby pogadać z tymi zwierzętami.
@Rewolucja123 Że też ludzie takie rzeczy wynajdą. Ale jak już to bardziej zasługa fotografa,bo z innego ujęcia kciuk wskazywałby inną flagę. Tylko wtedy pewnie wynaleźliby inną część jego ciała która by pasowała do narracji.
0
@Kondziubarca No i fajno. Lwów wreszcie wraca do Polski.
1
@martin3131 Albo "Słowik".
1
@wasacz Za 4 lata i tak to wszystko rozejdzie się po kościach i nikt już nie będzie cisnął aby ich wykluczyć.
1
@Arkon Ciężko przeżył porażkę swoich kolegów,więc trzeba go oszczędzać. A tak na serio to on jakąś kontuzję chyba miał.
1
@Comentateiro Premier League to za wysokie progi jak dla niego.
0
@Kondziubarca Wiecie co? Po ostatnich trzech latach i tym co się na tym świecie działo,to mnie już nic nie zdziwi.
1
@Faro Lewy? Top. Aferę z premiami olewam bo doniesienia mediów są różne,ale w większości Lewy nie jest jakąś negatywną postacią tej afery.
1
@P33ck Kolejna subiektywna gównoburza podobna do tej o miano najlepszego gracza? Stare. Znałem.
5
@DonMatteo901 Gdyby Guardiola pracował u tych samych idiotów co on, to zapewne by tak było.
1
@Dieselzor Już obniżyli inne opłaty zawarte w cenie paliwa od nowego roku. Jeśli to będzie za mało to zejdą z marży.
5
Za flashscore - wiecie,że Unai Emery ma szansę zostać pierwszym trenerem Aston Villi,który wygra swoje trzy pierwsze mecze w lidze? Zważywszy,że grają z Liverpoolem to szanse niezbyt duże,ale zastanawiająca ciekawostka,że żaden trener w ich historii nie miał takiego startu,żeby ustanowić taką serię.
4
@Emhyr Bo będą. A to czy dojdą do porozumienia i na jakich warunkach to inna sprawa.
0
@KlonaZepan Nie no - w wielu reprezentacjach są lub byli zagraniczni. Bento, Rehhagel, Hiddink, Sven Goran Eriksson,Renard itd.
0
@MarioVeB! Kompot. Zamykam temat.
0
@Mns21 Mbappe zdecydowanie.
2
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie ta scena z Misji -
0
@Bartula Piękny był ten trolling z jego strony.
7
@Emhyr Co jak co, ale że wyjdziemy z mundialu zupełnie bez szwanku to bym się nie spodziewał.
1
@ranger3120 "Jeszcze dalej niż północ."
0
@MarioVeB! Wzajemnie. Aha - czyli rozumiem, że Ty z okazji różnych świat świętujesz na przykład sukcesy Realu Madryt czy innej drużyny której nie lubisz?
0
@PatrychoO Człowieku o czym ty mi tu piszesz? W takim razie uściślijmy - wypowiedzi Vieiry i Ramiego na wiadomy temat? Po dwakroć top.
0
@tomek256 Teoretycznie może, jeśli na przykład odkryje jakieś inne szkody w aucie czy na osobie. Jeśli będzie natomiast chciał skorzystać drugi raz na tą samą szkodę to nie wiem jak podejdzie do tego ubezpieczyciel i czy samo zeznanie sprawcy, że już zapłacił bez jakiegoś pokwitowania odbioru pieniędzy wystarczy ubezpieczycielowi aby odmówić uznania szkody.
2
@PatrychoO Vieira? Rami? Top po dwakroć
0
@Kozinho. Pewnie tak. Do dziś pamietam jak za dzieciaka ktoś (chyba starsze rodzeństwo) nas małych tym straszyło, gdy szykowaliśmy się czuwać cała noc aby pogadać z tymi zwierzętami.
0
@Kozinho. Ale wiesz o tym, że jak ktoś usłyszy jak te zwierzęta mówią to potem umiera?
1
@Chaoss Przed wojną też był...
0
@chavez Jako państwo to w dużej mierze nie, ale ciężko powiedzieć jak by to wyglądało z kibicowaniem drużynie w której gra wielu Katalończyków.
1
@Rewolucja123 Ale co chłop urósł na tych mistrzostwach to nie mam słów. Jak po Euro był krytykowany tak teraz tylko pochwała mu się należy.
2
@Rewolucja123 Że też ludzie takie rzeczy wynajdą. Ale jak już to bardziej zasługa fotografa,bo z innego ujęcia kciuk wskazywałby inną flagę. Tylko wtedy pewnie wynaleźliby inną część jego ciała która by pasowała do narracji.
0
@Faro Gdyby akurat był finał z Hiszpanią to też nie wiem czy byłoby to takie oczywiste.