La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

1

Chłop co myśli że negocjować będą

4

@Emhyr Bo będą. A to czy dojdą do porozumienia i na jakich warunkach to inna sprawa.

0

@Emhyr Powinni. Dla dobra wszystkich i gospodarek powinni się dogadać z gwarancjami neutralności ziem itd.

1

@tbas Neutralości jakich ziem?

3

@Kgorecki2500 Sorki źle napisałem, chodzi mi o to by nie powtórzył się traktat Minski czy jak on się tam nazywał. Bo Rosja zostawi sobie oczywiście Krym itd. Z 5 lat się dozbroi i znowu w Ukrainę wlezie. Chodzi o gwarancje Natowskie itd. Jak Rosja znowu będzie chciała złamać zasady to Nato wchodzi.

konto usunięte

6

@tbas NATO nie będzie broniło wejściem wojsk kogoś kto nie jest jej członkiem

0

@LambiPL a co ty Nato jestes? UA nie wejdzie do NATO, Ruscy się nie zgodzą co jest logiczne, więc może byc gwarancja NATO, USA czy Turcji oddzielnie. Jak sobie wymyślisz, to negocjacje i każdy scenariusz jest kwestia dogadania. Na pewno UA nie pójdzie na zasadzie oddadzą ziemie i po sprawie, bo Ruscy wrócą na bank.

konto usunięte

1

@tbas Nie jestem nato, ale nato nie jest korpusem pokojowym. Dogadywać się indywidualnie z jakimś krajem mogą, ale już widzę jak Niemcy, którzy nawet sprzętu nie chcą wysyłać dają zgodę na coś takiego, albo Turcja, która zawsze gra tak, żeby ugrać najwięcej dla siebie. A podejrzewam że tak jak w przypadku przyjęcia Finlandii do nato, potrzebna by była zgoda 100% członków.

0

@LambiPL Nie napisałem ze to łatwe. Pamiętaj ze jest cały czas North streem 2. Jest sporo narzędzi, które mogą zakończyć ten konflikt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?