0

@PJ777 Oczywiście, że nie było tam żadnego karnego.

0

@Sulimo Nazywaj sobie jak chcesz. Kto ci broni?

0

@Barcanajlepszyteam No to się ciesz dzisiejszym wieczorem. Ale nie kazdy musi robić to samo.

0

@MarioVeB! Dobrze panie psychologu. Dobrze. Aha. Pozdrawiam przy okazji.

0

@Barcanajlepszyteam Chyba dla ciebie on piękny.

0

A idźcie wy w pizdu z takim półfinałem.

0

@KlonaZepan Jak oni cały czas na połowie Argentyny grają. Co ty widzisz człowieku?

1

@msmsms Oby kolego. Oby

1

@Janiama Argentyna - Chorwacja 0-1

2

@Kgorecki2500 Cixin Liu - trylogia Wspomnienie o przeszłości Ziemi.
Cała twórczość J.A. Zajdla.
A co do historii to gorąco polecam twórczość Floriana Czarnyszewicza (jego brat Feliks to dziadek Stevena Tylera z Aerosmith) - Nadberezyńcy, Wicik Żywica, Losy pasierbów.
Antoni Ferdynand Ossendowski - Mocni ludzie.

1

@John_Doe Hehe. Złoto.

0

@Holsik Gdzie są tacy ludzie? Jak tutaj większość za Argentyną.

0

@marcin62 Chodzi mi tylko o szum jaki się tworzy wokół wszystkich negatywnych doniesień i o ciszę wobec tych pozytywnych.

2

@marcin62 Tak to już jest. Cały las rośnie każdego dnia w ciszy i nikt tego nie dostrzeże,ale gdy upada jedno drzewo to robi dużo hałasu i zamieszania.

0

@shahman Boże teraz wszędzie ten ohydny "bobo". Niech ten mundial się kończy bo już dość mam oglądania tej ----y.

1

@Emhyr Mój ulubiony to gryczany.

0

@Nazio87 Kasa misiu kasa.

2

@Czarny2528 Dziś całym sercem za Chorwacją.

0

@Sheva77 Aha. No to zgoda. Nie zrozumiałem w takim razie. Pozdrawiam.

0

@Rewolucja123 Ten typ ma więcej siły niż IQ. 99,9 % ludzi mających wykonać to zadanie po prostu wciągnęłoby to za pomocą lin. Na całe szczęście takich jak on jest tylko promil, bo inaczej ludzkość do dziś po prostu by robiła wszystko na siłę i nie próbowała ułatwiać sobie życia różnymi pomysłowymi wynalazkami.

2

@PatrychoO Czyli został oskarżony,a sprawa przeszła bez echa? Już nie przesadzaj,że ten nauczyciel jakos rzucił nim o ziemię.

0

@Sheva77 Wiem co piszę. Na filmiku masz stado osobników którzy walą w postać CR jak w bęben. Porównałem to do sytuacji jaką zaobserwowałem na La Rambli podczas meczy wymienionych drużyn. Wówczas czy CR gra czy nie,to w komentarzach pełno docinek,krytyki,bezbeków,hejtu itd pod jego adresem. A ty napisałes,że ja też należę do grona tych ludzi,więc wskaż mi powody dlaczego tak sądzisz.

1

@MarioVeB! O witam pana psychologa. Pozdrawiam. Pozdrawiam.

2

@Donnie_Darko Jeśli dobrze kojarzę, to broniłeś burackiego zachowania "bobo" i jego kolegów,więc dla mnie jestes ostatnią osobą,która może pouczać innych o przyjmowaniu czegoś do wiadomości.

4

@Jakchcesz To ja cię chciałem kryć aby ci nie przypięli łatki donosiciela,a ty mówisz że jednak go nie zgłosiłeś?

0

@ranger3120 Te 200 tys to fikcja zwłaszcza po tym jak polikwidowali koszary gdy zniesiono powszechny pobór.

0

@Jakchcesz W Polsce nie ma podatku od wzbogacenia. Chyba ze grasz w monopoly.

3

@masq Chłopie olej tą sektę. Do nich i tak nic nie dotrze.
Powodzenia.

3

@Sulimo Klient.

0

@Azi komentarz taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?