@barcelonaLM Jak już wcześniej trzymałem kciuki aby argentyna jak najszybciej odpadła,tak po wczorajszym pokazie chamstwa i buractwa liczę na to dwa razy mocniej. Mali ludzie bez krztyny klasy. Cieszy,że to poszło w świat i jeszcze więcej ludzi jest teraz przeciwko tej drużynie.
@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.
0
@barcelonaLM Jak już wcześniej trzymałem kciuki aby argentyna jak najszybciej odpadła,tak po wczorajszym pokazie chamstwa i buractwa liczę na to dwa razy mocniej. Mali ludzie bez krztyny klasy. Cieszy,że to poszło w świat i jeszcze więcej ludzi jest teraz przeciwko tej drużynie.
0
@michal26 No i już mi się ci twoi znajomi podobają, bo z opisu od razu widać że co jak co ale na piłce to się znają. Vamos Croatia.
0
@betonito Ci "nędzni" Chorwaci i tak wystarczą na jeszcze bardziej nędzną argentynę.
1
@jeyx77x Ten debil jeszcze przedtem sfaulował. To jest skandal że nie dostal za to czerwonej.
0
Ech. No i nie udało się,choć już tak pięknie się zapowiadał mundialowy wieczór.
0
Lautaro musisz to zmarnować.
0
Tak sie konczy pajacowanie przy karnych. Zawsze mnie to cieszy
3
Kiedy wszyscy myśleli,że mundial wygra któryś z weteranów,ale nikt nie stawiał na van Gaala.
0
Czy ten Timber jeszcze na oko widzi? Bo tak mu napuchło?
0
Argentyna już obłęd w oczach.
0
Jezus maria Kocham ten sport.
0
Strzelcie z wolnego. Błagam.
2
I tylko żółta za to? Parodia normalnie
0
@DCHX Jak jedna wspólna? Razem z pannami? I na pewno nie jest to w ogóle krępujące dla nikogo.
0
@Doren01 Mecz jeszcze trwa.
0
Goool. Jeszcze jeden.
0
@Doren01 Żartujesz sobie prawda?
0
Dajcie spokój. Żeby Chorwacja stanęła na wysokości zadania,a Holandia tak skiepściła
0
Jezu Oby tylko nie strzelili.
1
No jak Luuk wchodzi aby ratowac wynik,to wiedz że coś wpadnie.
0
Hahaha. Zaraz powyciąga czerwone i będzie koniec balu.
0
Pamiętajmy,że w przypadku równego bilansu punktów i bramek liczą się kartki.
0
Komicznie to wyglądało jak ten Timber powalił Acunę.
1
Oj kurczę się narobiło. Oranje odrabiać.
0
@Irmscher10 Weź - już kolejny wpis tego typu. Ktoś już wytykał czemu było dużo kibiców afrykańskich drużyn.
1
Nie no ja nie mogę z tego Acunii. Ależ to irytujący typ.
0
Memphis, Frenkie - do boju !
0
@Kengo Punkt następny w programie - usuwanie z egzaminów zadań o większym stopniu trudności bo mogłoby to być zbyt ofensywne względem niektórych osób.
1
@Janiama Argentyna - Holandia 1-2
0
@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.