@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.
@don'T.R.I.P.e Jasne - podsunąłem tylko takie teoretyczne zastosowanie tych umiejętności podczas wojny. Bo ewentualne strzelanie do żołnierzy to już zupełna fikcja, której nawet w teorii nie da się ująć.
@gaucho104 Normalne to byłoby gdyby takimi sprawami zajmował się PZPN. To oni ogarniają sponsorów i kasują premie za awans od FIFA/UEFA i jeśli ich na to stać to niech im płacą ile tylko chcą.
@don'T.R.I.P.e "Zawsze słysze ten argument że "przynajmniej ludzie nauczą się trzymać i strzelać z broni" - i co to nam da?" - choćby to, że będziesz mógł się obronić przed szabrownikami, o ile sobie przedtem ogarniesz uzbrojenie.
@dawid16dkk Brednie. Ja na przykład nie utożsamiam kraju z aktualnie nam panującymi. A może inaczej - sądzisz,że Putin pozwalałby ci spełniać marzenia? I nie chodzi mi o to czy w obecnych czasach kraju muszą bronić wszyscy. Irytuje mnie tylko utożsamianie Polski tylko i wyłącznie z elitami politycznymi.
@Przemek2323 Zapomniałeś o najważniejszym - o pięknej grze. A tą pokazały np. Brazylia,Portugalia czy Francja,a nawet Anglia. W żadnym razie na pewno nie Argentyna. Inna sprawa,że Holandia też nie.
1
Nie no ja nie mogę z tego Acunii. Ależ to irytujący typ.
0
Memphis, Frenkie - do boju !
0
@Kengo Punkt następny w programie - usuwanie z egzaminów zadań o większym stopniu trudności bo mogłoby to być zbyt ofensywne względem niektórych osób.
1
@Janiama Argentyna - Holandia 1-2
0
@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.
1
Teraz jeszcze tylko awans Oranje i to będzie idealny mundialowy dzień.
0
@P33ck A gdzie w takim razie są Chiny i Indie?
2
Livakovic - Wodzu - rób swoje i prowadź do awansu.
0
@barcelonaLM Otóż nie. Nie maja takiego doświadczenia w karnych.
2
Modrić z tytułem. Ależ by to było piękne. Marzenie.
0
@cris2706 Jak Ronaldo na ławce będzie siedział.
2
Vamos Croatia. Kocham was brawo brawo brawo
1
@MAGNETO Mila wyjaśnił,że mieli jedno opakowanie farby i nie chcieli zmarnować.
1
Kurczę Chorwacja do roboty. Dawać mnie tu europejski półfinał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Brazylia - Chorwacja 1-1
1
@sevs Ja myslalem ze ten siersciuch byl tam wklejony. Co on tam w ogole robil?
0
@Vampir707 Ponawiam pytanie - czy strona ukraińska choć raz odniosła się oficjalnie do rzezi na Wołyniu?
1
@Nano22 No tak - dziwnym trafem jakos tak po porażce z Arabią ten hype jakby zmalał. Przed mundialem już się niedobrze od tego robiło.
0
@HarveySpecter Gdyby tylko to było 4 lata temu.
2
@gaucho104 Wtedy mundial się dopiero zacznie.
0
@gaucho104 Myślę, że to jest jednak zasadnicza sprawa skąd ma być finansowana ta premia. Od publicznych pieniędzy wara i tyle.
1
@don'T.R.I.P.e Jasne - podsunąłem tylko takie teoretyczne zastosowanie tych umiejętności podczas wojny. Bo ewentualne strzelanie do żołnierzy to już zupełna fikcja, której nawet w teorii nie da się ująć.
0
@P33ck Ale ty wiesz, że to wcale nie jest Mamadou Niang tylko jakaś podróbka?
2
@gaucho104 Normalne to byłoby gdyby takimi sprawami zajmował się PZPN. To oni ogarniają sponsorów i kasują premie za awans od FIFA/UEFA i jeśli ich na to stać to niech im płacą ile tylko chcą.
0
@don'T.R.I.P.e "Zawsze słysze ten argument że "przynajmniej ludzie nauczą się trzymać i strzelać z broni" - i co to nam da?" - choćby to, że będziesz mógł się obronić przed szabrownikami, o ile sobie przedtem ogarniesz uzbrojenie.
0
@Kessie Że to niby ten sam? A nawet jeśli to nie można kibicować kilku drużynom?
5
@AduŚ07 Pan porucznik to jednak fachowiec jest.
0
@dawid16dkk Brednie. Ja na przykład nie utożsamiam kraju z aktualnie nam panującymi. A może inaczej - sądzisz,że Putin pozwalałby ci spełniać marzenia? I nie chodzi mi o to czy w obecnych czasach kraju muszą bronić wszyscy. Irytuje mnie tylko utożsamianie Polski tylko i wyłącznie z elitami politycznymi.
0
@Przemek2323 Zapomniałeś o najważniejszym - o pięknej grze. A tą pokazały np. Brazylia,Portugalia czy Francja,a nawet Anglia. W żadnym razie na pewno nie Argentyna. Inna sprawa,że Holandia też nie.