0

@natanvip Niby tak, ale co niektórzy to z Australią do ostatnich minut musieli walczyć o wynik.

0

@AmigoBlancos Ale skąd ty wiesz, że się kłócą? Z doniesień mediów które już od dłuższego czasu wypuszczają o reprezentacji różne nieraz dementowane newsy?

0

@Kszysiek7 Ale Chorwacja im tej ściany nie postawi.

0

Nie ma bata - Brazylia zagra w finale.

0

@Janiama Brazylia- Korea 2-0

5

@Comfortable_ Jak on na 3 próby na tym mundialu to strzelił jednego. I to jeszcze przy mniejszej presji.

1

Kurczę odpaść po karnych to najgorsze co może być.

1

@messicocacola Racja - przedmówca użył w pytaniu czasownika lubię i z rozpędu tak odpisałem i stąd lekkie nieporozumienie.

0

@RobiS Da się, bo tatuuje się nie tylko ludzi.

0

@TheNekro94 Jak widać polski język pod pojęciem "nie lubię" przekazuje nieprecyzyjnie wiele treści. Chodziło mi tylko o względy wizualne, typu nie lubię "białych samochodów" itd.

1

@TheNekro94 Nie oceniam przeciez ani nikogo nie obrażam. Ot taka drobna uwaga co do estetyki. Tak jakbym pochwalił jakieś koszulki.

1

@Lordzi Aspekty wizualne. Rzecz gustu i tyle.

2

@FCB_dimiC Do tatuaży nic nie mam. Natomiast nie lubię wytatuowanych ludzi.

1

Co jak co, ale na wielki plus dla obu zespołów należy zaliczyć,że nie ma tu poza drobnymi wyjątkami wytatuowanych zawodników.
+5 dla obu zespołów.

23

Ależ tam muszą dogryzac Gaviemu i Ferranowi w szatni. Pewnie Luisowi tez się przy okazji obrywa.

0

@wojtekfcb79 No póki co to RPA i o dziwo Francja prawnie zakazały stosowania niektórych nazw mięsnych produktów w odniesieniu do tych roślinnych. Czekamy na kolejne kraje.

4

@wojtekfcb79 To nie tylko u nas. Podobne debilizmy sa na całym świecie.

0

@tomek8756 No wiesz - Churchill i FDR negocjowali i wspierali Stalina. W geopolityce nie ma miejsca na jakiekolwiek moralne i etyczne dylematy. Są tylko interesy. Żeby nie było to odnoszę się tylko do tego zarzutu do tego francuza,że jest nietrafny. Natomiast wszystkim tym,którzy w tym bezpośrednio uczestniczyli to życzę wszystkiego najgorszego.

0

@tristan87 Zwróciliście uwagę na ten zmasowany atak mediów skierowany na polską reprezentację? Najpierw jakieś pierdy o ochroniarzu,potem fejknews o automatycznym przedłużeniu kontraktu selekcjonera, potem gównoburza o słowach Lewego,rzekome kwasy w szatni ,teraz podobne wyssane z palce doniesienia. Po tylu różnych atakach ja tam podchodzę do każdej informacji z dystansem i to samo radzę robić wszystkim aby się nie podpalać każda wrzutką medialną bo teraz będą cały czas grzali te tematy.

1

@Barca1992 Czyli już wiadomo po co wrzucili ten temat do debaty publicznej.

0

@Pitinho Urugwaj i Araujo to inna bajka. Zauważ, że on nie wiadomo czy w ogóle będzie dostępny na koniec grudnia. Więc skoro sa takie doniesienia to jego ewentualny na mundialu był totalnym nieporozumieniem.

0

@Encore Nic dziwnego,że Arabia go kusi bo mają zamiar starac się o organizację mundialu,więc taki ambasador bym się przydał.

0

@Pitinho Dokładnie. Ja na przykład całą swą mentalną kibicowską moc przesyłam właśnie w kierunku drużyny Oranje by wesprzeć dwóch naszych zawodników.

0

@Janiama Japonia - Chorwacja 2-1

0

@Medium Chryste. Chyba nic głupszego już w tym roku nie zobaczę. Że też ktoś tracił na to czas aby to zrobić.

0

@Miczek1 Stawiam na remis,a w karnych to czysta loteria

0

@Tasde Niewyobrażalne dla kogo? Dla zwykłego człowieka? Dla Polaka? Zrozum, że politycy nie kierują się względami moralnymi czy etycznymi. A do tego interesy Francji nie muszą być zbieżne z interesami Polski.

2

@Faro Przecież już przed mundialem to info krążyło w mediach - w TVP Sport też.

0

@Kessie Może Pan Prezydent zechciałby poprowadzić naszą kadrę?

0

@Irmscher10 Lothar na trenera kadry. A tak na serio to niech on lepiej przeanalizuje co u Flicka nie pykło. Czy on w ogóle pracował jako trener że jego słowa mamy traktować jako wyrocznię? Jeśli nawet to jakoś nie kojarzę jakie sukcesy osiągnął w tym zawodzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?