0

@Poversky1000 Nie rozumiem o co ci chodzi.

1

@Janiama Brazylia Kamerun 0-2
Szwajcaria Serbia 1-2

0

@Cule1234 Nie wiem czy od razu ale on poleci na bank. Za te decyzje i za kwasy w drużynie. Cavani już wcześniej go krytykował.

0

@Bobo25 No ale co on kalkulował. Chciał im dać odpocząć? No to teraz mają na to 4 lata. Brawo.

1

@MesQueUnClub96 Chorwacja nic nie pokazała w fazie grupowej. Lukaku dał im awans,a Japonczycy pokonali Niemcy i Hiszpanię. Stawiam, że to oni wejdą, a kto wie czy na tym szalonym mundialu nie czeka nas pojedynek drużyn z Azji. Poczekajmy na razie czy w ogóle Brazylia z pierwszego miejsca wyjdzie bo nic już mnie zdziwi.

7

Trener Urugwaju to dzban fazy grupowej.

0

Braaawooooo Brawooooo

1

@AFA90 Ale bez kitu to by już mogło wnerwić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW No był po prostu Andre Silva a teraz jakiś Andrezinho

0

Nadal nie ogarniam co temu Andre Silva się w głowie przestawiło,że sobie przydomek zmienił. Chciał się odciąć od przeszłości?

3

Ale Katarczycy mnie teraz rozbawili tym milczącym pożegnaniem Niemców. Jak symbolem ostatniego Euro stał się ten gest Ronaldo i potem innych graczy/trenera z coca-colą tak teraz będzie nim "danke deutschland".

0

@Kapitan hawk A nie dwa gole przypadkiem?

0

@Sysia11 Ten karny im podciął skrzydła,a Urugwajowi ich dodał.

0

@GeraltzKatalonii Ta obrona karnego ich napedzila

0

@LukaszFan Korea jeszcze dwa gole i tak.

1

Kurczę Ghana do boju

0

@Dalhi Jeszcze Brazylia z drugiej strony drabinki.

1

@Awtameok_Klana Danke dojczland.

2

Czyli z graczy Barcy na mundialu pierwszy wrócił Christensen, potem ter Stegen. Teraz być może Araujo, a w niedzielę wraca albo Lewy albo Dembele i Kounde.

1

@IronSanHybrid Dokładnie tak jest.

1

@Cule1234 Stanowski w punkt.

1

@Janiama Ghana Urugwaj 2-2
Portugalia Korea 2-1

1

@koksik2700 Oj tak. Ja też się zagotowałem gdy przeczytałem jego słowa,więc teraz to odszczekuję i przepraszam Pana Bramkarza Wojciecha Szczęsnego.

3

@Emhyr Zdecydowanie nie. Mundial daje o niebo więcej emocji niż ligowa piłka.

0

@kubix05 Jeśli zależy mu na tytule króla strzelców to nic dziwnego, że zagra.

0

@Foton Ja to widzę nie jako odpowiedzialność za wynik ale jako jednak zakończenie pewnego etapu. Czas odmłodzić tą kadrę i tym samym związać się z nią na kolejne lata. Czas na nowego trenera.

0

@Kgorecki2500 Zmienia choćby w różnych procedurach urzędniczych.

0

@FCB24 Racja. Widać ten awans nie był im pisany. Ale też mowa o kończeniu kariery to też przesada.

1

@DaPidejpi Przykro mi, że tak odbierasz moja aktywność na forum. Zaręczam ci, że nie nienawidzę wszystkich. Znienawidziłem go w tamtym momencie z miejsca głownie przez emocje. Gra Ghany na tamtym mundialu to było coś pięknego. Pełna zgoda, że gdybym kibicował wtedy Urugwajowi albo tak jak piszesz zdarzyłoby się to w Barcy to bym wtedy pokochał takiego zawodnika. Dziś natomiast ponownie trzymam kciuki za Ghanę aby to oni awansowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?