0

@AbelKabel To w takim razie nigdy się z tym nie spotkałem. Jeśli tak to nie ma tematu. Możesz podrzucić jakieś źródło?

0

@pioz123 No i? Obstawiam,że zdecydowana większośc stosująca to zdrobnienie ma sporo mniej i stąd wlasnie jest to jeszcze bardziej niestosowne. Do ilu osób publicznych starszych od siebie stosujesz zdrobnienia na co dzień?

0

@pioz123 Nie wiem - być może tylko jak to tak odbieram,ale to zdrobnienie stosowane do człowieka w wieku Michniewicza moim zdaniem jest nie na miejscu.

1

@Danny Gaucho Tak. Zdecydowanie. To właśnie objaw braku szacunku i kultury. Za to mogę się uderzyć w pierś ,czasem to pisałem w emocjach,czasem nie - na przyszłość postaram się tego nie robić.
Edit - tzn postaram się pisząc o nim zachować kulturę.

0

@Michael27061990 Miałoby to sens tylko gdyby w drużynie Anglii grali sami biali.

0

@QUNJ No widzisz - nie mam szacunku ale jakoś nie tworzę żadnych negatywnych przeróbek jego imienia czy nazwiska i nie używam notorycznie jakichś przezwisk ( być może kiedyś się zdarzyło,ale na ogół na pewno staram się tego nie robić) To nie dotyczy tylko Michniewicza - np wielu stosuje często przezwisko Dzbanbele - to tak dla przykladu o braku szacunku.

0

@tbas Jasne. I w ogóle nie ma na celu przesłania żadnych negatywnych nacechowań.

0

@pioz123 Wiesz,że jest różnica pisać tak o kimś w wieku Michniewicza a o kimś w wieku Piątka? To też wpływa na to jaką formę zdrobnienia powinno się stosować.

0

@tbas Nie chodzi mi o zdrobnienie Leo czy Henka. Przeciez dobrze wiecie ze nie o to chodzi. Te formy cały czas pojawiały się w mediach i nie.maja na celu kogos urazić,ale mówienie do kogos Czesio czy Czesiek to jest takie infantylne i uwłaczające - zresztą wlasnie po to są te formy stosowane. Gdyby sam Michniewicz się w ten sposób przedstawiał na konferencjach to nie byłoby przecież tematu.
Edit - przy Koemanie ludzie pisali np Ludwiczek, z racji podobieństwa do postaci z bajki i tez to miało na celu lekkie ośmieszenie tej osoby.

2

@pioz123 Wiesz - wisi mi jego los,ale po prostu irytuje mnie jak ludzie okazują swój brak kultury - czy to dotyczy Michniewicza,czy Koemana czy Xaviego czy kogokolwiek innego. Ale jak napisałem to dziecinne i tylko o was świadczy. Jak dotrze to choć do jednej osoby to będzie super.

2

Irytuje mnie trochę jak sobie ludzie wycierają mordę naszym trenerem i tak z lekceważeniem zdrabniają jego imię - "Czesio","Czesiek" - co wy z Nim po imieniu jesteście? Minimum szacunku by się przydało,bo to tylko o was świadczy i o waszym braku kultury.

1

@Janiama Anglia - Senegal 1-1

0

@Kamiloza91 Prosta odpowiedź - zdecydowanie Mbappe.

0

@Arkon Zobaczymy dzisiaj bo coś czuję, że będą dla nich ciężary

1

@Arkon Zgoda. Finał Francja - Brazylia jak najbardziej zasłużony. Do tej pory najlepsze zespoły. Ciekawe jeszcze co pokaże Hiszpania i czy celowo odpuścili ostatni mecz w grupie,aczkolwiek Niemcy tez ich trochę zweryfikowali.

2

Co jak co ale Grosicki powinien wejść z pół godziny wcześniej.

0

Lewy goooool. Brawooo

1

@Arkon Najlepszy gracz najlepszego zespołu. Oni na bank biorą ten puchar.

0

No cóż trudno. Byli lepsi. Ale teraz chociaż na spokojnie będzie można kibicować najlepszej drużynie na tym mundialu i najlepszemu graczowi tego turnieju Mbappe.

0

@Deviler Zaraz im pozamyka usta

3

@Comfortable_ Ja też. Tylko żeby Lewy mial hat tricka.

0

@tobiasson92 No zobacz. Szok niedowierzanie,konsternacja. A przeciez to inna faza turnieju i stąd inne podejście.

0

@Pawlak1992 Kto się śmiał,ten się śmiał

1

@Janiama Polska - Francja 2-1

0

@MESSIah16 No i na co pomstujesz? U nas jest niby lepiej pod tym względem? Spróbuj cos wybudowac i zaniechać jakichś procedur to też poniesiesz konsekwencje.

0

@Oskar00 Akurat jego stac na to szaleństwo.

0

@Emhyr Nie do mnie te pytania. Od tego jest trener. Ja jestem od kibicowania i cieszenia się z wyniku albo pomstowania po porażce. Czasem może się zdarzyć,że porażka po dobrej grze też może cieszyć,ale na litość boską - nigdy nie będę krytykował zespołów którym kibicuję po awansie czy wygranej.

0

@Emhyr A mnie tam obchodzi tylko wynik i nic innego.

0

@Abominacja Ale Francję to ty szanuj. Też się będę cieszył gdy odpadną,ale serio graja w najbrzydszym stylu?

1

@KlonaZepan A ja bym dodatkowo chciał aby się przeturlali przez ten mecz w jak najgorszym stylu i awansowali przez karne. Niech ich nadal boli dupa i wylewają swoja żółć. Na pohybel im wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?