@gaucho104 Jak widać nie wszystkim pozamykał,bo teraz cala masa tych nosaczy siedzi z naburmuszoną miną i jęczy że "takiego awansu to ja nie chcem" albo "co to za sukces" . Ale olac ich. Im nigdy nie dogodzisz.
@Adas82 A czemu nie? Jeśli zarabiasz jak Lewandowski to jakie mialbyś powody aby żydzić siostrze? Jeśli odkładałeś na to latami to co innego,ale to wtedy nie oznacza, że cię na to stać.
Kolejny piłkarz po Onanie opuszcza swoją kadrę. Ben White z Anglii wraca do domu. Powody nieznane. Arsenal tylko zamieszcza wpis,że jest z nim w tym momencie.
@michal26 No dobra uznajmy że dla symboliki uznajemy ich za terrorystów. To za kogo w takim razie jednocześnie uznajemy siebie skoro robimy interesy z tymi terrorystami? To nie lepiej zamiast wykonywać jakieś puste symboliczne gesty zerwać z nimi te interesy skoro już brną w tą stronę? Te uchwały to pic na wodę - fotomontaż i tyle. Zero mocy sprawczej, zero konsekwencji dla Rosji - zwykła strata czasu i energii. Tylko odstawianie teatrzyku przez wszystkie partie na użytek swoich wyborców. Jak to śpiewał Lech Janerka - "Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść Nigdy nikt ich nie przeczyta Ale my to mamy gdzieś Dokładnie tam Dokładnie tam"
@Ojciec5tkidzieci "Jako krajowe federacje, nie możemy stawiać naszych piłkarzy w sytuacji, w której groziłyby im sportowe sankcje, włącznie z otrzymywaniem kartek" — można przeczytać we wspólnym oświadczeniu związków piłkarskich Danii, Holandii, Belgii, Anglii, Walii, Niemiec i Szwajcarii.
@michal26 Serio kogoś obchodzi jakaś uchwała? Jaką to ma moc taka uchwała? Bicie piany pod publikę,ludzie się ekscytują,a tymczasem 2,7 mld na TVP przechodzi bez większego echa.
@barcelonaLM A że tak spytam co zmienia taka uchwała? Przecież gdyby się tym podetrzeć to ten papier na którym ją wydrukują nabrałby chociaż jakiegoś znaczenia.
@macio_944 Tzn kogo? Japonię? Jeśli tak ja bym ich nie nazwał średnim zespołem skoro pokonali Niemcy i Hiszpanię. No chyba że innych,bo jeszcze nie znam dokładnie drabinki.
0
@Antimadridista_WR Znienawidziłem go za to bo byłem w tamtym mundialu całym sercem za Ghaną.
3
@MESSIah16 Ależ go wtedy znienawidziłem za to co zrobił. Oby dziś Ghana wysłała ich do domu.
0
@Rastafarnianin Nie w tym roku kolego. Nie w tym roku.
4
@Foton Daj spokój. Jak on po kontuzji wracał i z marszu miał zbawić reprezentację. Jeszcze da im powody do radości.
0
@PatrychoO "Wstyd to kraść i z grupy odpaść".
0
@Kessie Hahahaha.
1
@gaucho104 Jak widać nie wszystkim pozamykał,bo teraz cala masa tych nosaczy siedzi z naburmuszoną miną i jęczy że "takiego awansu to ja nie chcem" albo "co to za sukces" . Ale olac ich. Im nigdy nie dogodzisz.
5
@Adas82 A czemu nie? Jeśli zarabiasz jak Lewandowski to jakie mialbyś powody aby żydzić siostrze? Jeśli odkładałeś na to latami to co innego,ale to wtedy nie oznacza, że cię na to stać.
1
Kolejny piłkarz po Onanie opuszcza swoją kadrę. Ben White z Anglii wraca do domu. Powody nieznane. Arsenal tylko zamieszcza wpis,że jest z nim w tym momencie.
4
@michal26 No dobra uznajmy że dla symboliki uznajemy ich za terrorystów. To za kogo w takim razie jednocześnie uznajemy siebie skoro robimy interesy z tymi terrorystami? To nie lepiej zamiast wykonywać jakieś puste symboliczne gesty zerwać z nimi te interesy skoro już brną w tą stronę? Te uchwały to pic na wodę - fotomontaż i tyle. Zero mocy sprawczej, zero konsekwencji dla Rosji - zwykła strata czasu i energii. Tylko odstawianie teatrzyku przez wszystkie partie na użytek swoich wyborców. Jak to śpiewał Lech Janerka - "Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść Nigdy nikt ich nie przeczyta Ale my to mamy gdzieś Dokładnie tam Dokładnie tam"
0
@MESSIah16 Teoretycznie to odpadli przed nami w 2018 bo ostatni mecz zagrali 27 czerwca, a my 28 czerwca.
1
@Ojciec5tkidzieci "Jako krajowe federacje, nie możemy stawiać naszych piłkarzy w sytuacji, w której groziłyby im sportowe sankcje, włącznie z otrzymywaniem kartek" — można przeczytać we wspólnym oświadczeniu związków piłkarskich Danii, Holandii, Belgii, Anglii, Walii, Niemiec i Szwajcarii.
0
@Ojciec5tkidzieci Belgowie chyba też byli w to "zamieszani"
9
@michal26 Serio kogoś obchodzi jakaś uchwała? Jaką to ma moc taka uchwała? Bicie piany pod publikę,ludzie się ekscytują,a tymczasem 2,7 mld na TVP przechodzi bez większego echa.
0
@Kgorecki2500 Kolejny mecz z politycznym podtekstem. Coś jakby Ukraina - Białoruś.
0
@barcelonaLM A że tak spytam co zmienia taka uchwała? Przecież gdyby się tym podetrzeć to ten papier na którym ją wydrukują nabrałby chociaż jakiegoś znaczenia.
0
Komentarz usunięty
2
@borys27 Ja jestem dumny z polskiej reprezentacji.
2
@RosjaninBut "Stokrotka" się rozpłacze przecież.
0
@macio_944 Sprawdziłem i oni będą mieli w swojej drabince Hiszpanię-Maroko a potem ewentualnie kogoś z pary Francja Anglia,to gdzie te słabe zespoły?
0
@Janiama A i tak wyłazi tu cała masa ludzi z nadąsaną miną i hasłem "takiego awansu to ja nie chcem". Ręce opadają na takie podejście.
0
@macio_944 Tzn kogo? Japonię? Jeśli tak ja bym ich nie nazwał średnim zespołem skoro pokonali Niemcy i Hiszpanię. No chyba że innych,bo jeszcze nie znam dokładnie drabinki.
0
No no Japonia,ale ty mnie zaimponowałaś w tej chwili.
0
Ale jaja Panie Ferdku. Brawo,brawo brawo kopciuszki.
2
Ja nie mogę Co to się dzieje. Wszystko przeciwko Niemcom się sprzysięga. Co za piękny wieczór
0
Jeeest Brawo. Brawo Brawo.
0
Kurcze Szkoda Uznajcie to prosze
0
Bracia moi kochani Japończycy. Brawo. Do boju.
0
@Pressinho A to spoko.
0
Kurczę szkoda tych kartek dla Japończyków bo jakby udalo im się zremisować 1-1, a Niemcy skromne 1-0 to chyba własnie kartki by decydowały