0

@pluszek Ładnie brzmi to słowo wieloletnie,ale to się przekłada tak naprawdę na jeden mecz rocznie. Zawalisz jeden mecz rocznie przez 5 lat i już się z tego robi wieloletnia seria.

1

@JimMorrisonFCB To ja wiem,że mogę komu chcę. Tyle,że robię to tylko dlatego, że podobny szum w necie na każde pierdnięcie CR wzbudza we mnie irytację.

0

@pluszek Nie chce mi się analizować wszystkich meczy które o tym decydowały,ale nie ma trenerów którzy mają jakiś patent na LM. No może poza Ancelottim i Zidane, ale ten Zidane to też nie jest jakiś geniusz trenerki wszechczasów tyko dlatego że wygrał LM kilka razy.

1

@JimMorrisonFCB No wiem, ale ileż można. Chcesz wyrazić zdanie na ten temat to podbij herba kilku osobom które o tym piszą, ewentualnie dopisz coś pod tym postem ,ale po co to walkować w kółko. Przecież praktycznie nikt tu nie broni CR. Podobna napinka sprawiła już przed mundialem,że aż zacząłem mu kibicować głównie po to aby ci co tym w kółko piszą czuli po tym mundialu wielki ból dupy. CR nie ułatwia mi sprawy swoim zachowaniem ale paradoksalnie im większe poruszenie na forum tym bardziej kibicuję aby to Portugalczycy wygrali mundial.

2

@pluszek LM to jednak specyficzne rozgrywki. Brak formy w jednym meczu, kontuzje kluczowych graczy, pech - to wszystko może sprawić ze odpadasz. W lidze liczy się forma z całego sezonu i to tam widać pracę trenera.

0

@Marcelinho99 Na razie nie ma takiej potrzeby. A kto wie co będzie w przyszłości?

0

@tristan87 A 2+2=4.

0

2

@Bocheno1 @Luciano99 wie, że w czasie pracy piszesz sobie posty na La Rambli?

0

@barcelonaLM Ciekawe czy były już takie przypadki, gdy ktoś opuścił kadrę podczas mundialu, jeśli nie chodziło o kontuzję.

1

@JimMorrisonFCB Kurczę - ale tu każdy o tym pisze osobny post, zamiast się wypłakać pod jednym wspólnym. To już nudne się robi od rana o tym ciągle czytać i do tego czasem ktoś wrzuca jakieś bezbeki.

0

@Mario96w To gdzie ty kurczę mieszkasz? W Warszawie?

0

@Katalonbar Ciekawe czy w trakcie przerwy lub po meczu Messi zrobi coś także z naszą koszulką.

3

@Barca1992 Ten protest byłby zrozumiały jeszcze gdyby zaliczyli tego gola jako samobój, a tak to trochę dziwne i tak patrząc z boku chyba szkodliwe dla atmosfery w kadrze.

0

@arasz1819 Od kiedy to musisz się pytać kogoś o pozwolenie? Natomiast to co La Bamba sądzi na ten temat to już osobna sprawa....

0

@galix22 Nie da rady. Tzn jeśli uda się wcisnąć coś z kontry albo z karnego to może wtedy ugramy remis. Jesli nie strzelimy to ciężko będzie zachować czyste konto przez cały mecz.

2

@against_modern_football Główny ekonomista PKN Orlen Adam Czyżewski - "My patrzymy na nasze rafinerie w taki sposób, że to jest ten element naszych aktywów, z którego musimy wycisnąć jak najwięcej zysku, po to, aby mieć środki na inwestowanie w alternatywne środki transportu”.

0

@Sysia11 Myślę,że najbardziej to wynikło z tej wszechobecnej napinki na Messiego i Argentynę. A że odkąd on gra w najbardziej znienawidzonym przez mnie klubie świata to przez to też stałem się jego antyfanem. I na dodatek ten wszechobecny hejt na CR po tym wywiadzie. Dlatego też chyba zacząłem mu kibicować na tym mundialu. Myślę, że potem gdziekolwiek by tam grał znowu będzie mi obojętny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 Akurat na La Rambli sporo ludzi doceniało wyczyn Bruno. Tak samo komentatorzy w meczu. Po co piszesz takie rzeczy,że nie ma żadnych wątków o Bruno,skoro to nieprawda.

0

@Messiah10 Ja tam nigdy nie wiem czy to akurat suchy kaszel czy mokry.

0

@Mario96w A co masz jakieś protesty w pobliżu, że opony palą?

0

@Donnie_Darko Messi. Zamykam temat.

0

@hoeniker Robert z hat trickiem? Nie da rady niestety.

0

@Sysia11 Jakoś tak przed mundialem zacząłem mu kibicować. A co nie wolno?

0

@Colon Teraz więc czekamy na koncerny samochodowe które pokażą środkowy palec UE i rozwiną technologię napędu wodorowego.

1

@John_Doe Te na Ukrainie i tak i tak stanowią dla nas zagrożenie,więc nie wyolbrzymiałbym akurat tego .

0

Komentarz usunięty

1

@Janiama Portugalia-Urugwaj 2-0

0

@DaPidejpi Mi tam pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?