3

@Sysia11 Otóż to. Więc bez sensu takie porównywanie statystyk z mundialu. Albo taki Ibra. Gdyby gral we Francji to tez mialby szansę na kosmiczne liczby. Z drugiej strony taki Klose który nie był jakimś zawodnikiem ze ścisłego topu wszechczasów nabił takie liczby dzięki temu że gral w dobrej reprezentacji.

3

@Sysia11 Idąc tym tropem to jaką ma Lewy a jaka ma messi?

0

@maniak33333 Akurat kluby to jest trochę inna bajka. Ale nadal nie dostrzegasz o co chodzi. Przeciez masz wolny wybór i nikt ci niczego nie nakazuje ani nie narzuca. Ale jednoczesnie ja mam prawo miec swoje zdanie na ten temat i ty też nie masz prawa mi nic narzucać.

0

@AlexDark00 Raczej odbicie twojego argumentu o narzucaniu komuś prawdy skoro tego nie robię. Widzę,że zrozumiałeś.

0

@PIETREKs Wyjście z drugiego miejsca? Trochę słabo.

4

@AlexDark00 Ja nic nikomu nie narzucam,tylko napisałem swoje zdanie na ten temat,a ty nie narzucaj mi swojego podejścia do tej sprawy. Dla mnie to dziwne i nienormalne i żadne argumenty tego nie zmienią. Nie narzucaj mi więc swojej prawdy.

8

@AlexDark00 Żeby w meczu z Polską i to o awans kibicować przeciwnikowi,to już wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie. Nawet tego nie tłumacz w żaden sposób.

2

@UmtitiGOAT Jeśli jestes kibicem PSG albo Argentyńczykiem to normalne. Ale w każdym innym przypadku to co najmniej dziwne.

0

@Pedri16Future U nas się mówi "coś niecoś potrafię".

0

@Barwindg A co tu rozpamiętywać? Było minęło. Czas iść do przodu a nie patrzeć ciągle wstecz.

0

@Pedri16Future Całkiem spoko władasz językiem polskim jak na Argentyńczyka. Pozdrawiam.

0

@cchesterr43 Ten drugi (kimkolwiek on w ogóle jest) tak samo zamyślony.

0

@Xpert77 Nie.......

1

@PatrykBarca Oni z taką grą.na szczęście daleko nie zajdą.

0

@mekston Remis z Polska i koniec balu panno lalu.

0

Cieszą się jakby puchar zdobyli.

0

Nosz co to jest za .... Szlag by go trafił w cholerę.

0

@Herato W.kpncu to strona sympatyków PSG to co się dziwisz?

0

@PatrychoO Pan Ekspert Piechniczek? Top.

1

Przecież taką Argentynę to nawet i Polska ogra.

0

"Miałem możliwość zagrać w Katarze,ale akurat byłem wtedy zdrowy"


0

@KrychaFCB Co to miało byc wogole?

0

@FcPortoFan1999 To żadna klątwa tylko seria.

1

@Janiama Meksyk- Argentyna 2-1

0

@pluszek Morze jest szerokie i głębokie,i pływa w nim ryba co się nazywa chyba.

0

@Barca1992 I cyk miesiąc wolnego. Nic dziwnego że zadowolony.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież Meksyk jeszcze z grupy nie wyszedł i nawet nie wiadomo czy trafi na Portugalię.

0

Brawo. Jeszcze jeden dla Mbappe.

0

@IronSanHybrid No i co w tym złego. Gość podłamany i widać że bierze winę na siebie,to mu to chyba nie zaszkodzi a pomoże.

6

@IronSanHybrid To ten obrońca co podarował gola Lewemu. Co w tym złego czy dziwnego, że go podbudowuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?