@Sysia11 Otóż to. Więc bez sensu takie porównywanie statystyk z mundialu. Albo taki Ibra. Gdyby gral we Francji to tez mialby szansę na kosmiczne liczby. Z drugiej strony taki Klose który nie był jakimś zawodnikiem ze ścisłego topu wszechczasów nabił takie liczby dzięki temu że gral w dobrej reprezentacji.
@maniak33333 Akurat kluby to jest trochę inna bajka. Ale nadal nie dostrzegasz o co chodzi. Przeciez masz wolny wybór i nikt ci niczego nie nakazuje ani nie narzuca. Ale jednoczesnie ja mam prawo miec swoje zdanie na ten temat i ty też nie masz prawa mi nic narzucać.
@AlexDark00 Ja nic nikomu nie narzucam,tylko napisałem swoje zdanie na ten temat,a ty nie narzucaj mi swojego podejścia do tej sprawy. Dla mnie to dziwne i nienormalne i żadne argumenty tego nie zmienią. Nie narzucaj mi więc swojej prawdy.
@AlexDark00 Żeby w meczu z Polską i to o awans kibicować przeciwnikowi,to już wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie. Nawet tego nie tłumacz w żaden sposób.
3
@Sysia11 Otóż to. Więc bez sensu takie porównywanie statystyk z mundialu. Albo taki Ibra. Gdyby gral we Francji to tez mialby szansę na kosmiczne liczby. Z drugiej strony taki Klose który nie był jakimś zawodnikiem ze ścisłego topu wszechczasów nabił takie liczby dzięki temu że gral w dobrej reprezentacji.
3
@Sysia11 Idąc tym tropem to jaką ma Lewy a jaka ma messi?
0
@maniak33333 Akurat kluby to jest trochę inna bajka. Ale nadal nie dostrzegasz o co chodzi. Przeciez masz wolny wybór i nikt ci niczego nie nakazuje ani nie narzuca. Ale jednoczesnie ja mam prawo miec swoje zdanie na ten temat i ty też nie masz prawa mi nic narzucać.
0
@AlexDark00 Raczej odbicie twojego argumentu o narzucaniu komuś prawdy skoro tego nie robię. Widzę,że zrozumiałeś.
0
@PIETREKs Wyjście z drugiego miejsca? Trochę słabo.
4
@AlexDark00 Ja nic nikomu nie narzucam,tylko napisałem swoje zdanie na ten temat,a ty nie narzucaj mi swojego podejścia do tej sprawy. Dla mnie to dziwne i nienormalne i żadne argumenty tego nie zmienią. Nie narzucaj mi więc swojej prawdy.
8
@AlexDark00 Żeby w meczu z Polską i to o awans kibicować przeciwnikowi,to już wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie. Nawet tego nie tłumacz w żaden sposób.
2
@UmtitiGOAT Jeśli jestes kibicem PSG albo Argentyńczykiem to normalne. Ale w każdym innym przypadku to co najmniej dziwne.
0
@Pedri16Future U nas się mówi "coś niecoś potrafię".
0
@Barwindg A co tu rozpamiętywać? Było minęło. Czas iść do przodu a nie patrzeć ciągle wstecz.
0
@Pedri16Future Całkiem spoko władasz językiem polskim jak na Argentyńczyka. Pozdrawiam.
0
@cchesterr43 Ten drugi (kimkolwiek on w ogóle jest) tak samo zamyślony.
0
@Xpert77 Nie.......
1
@PatrykBarca Oni z taką grą.na szczęście daleko nie zajdą.
0
@mekston Remis z Polska i koniec balu panno lalu.
0
Cieszą się jakby puchar zdobyli.
0
Nosz co to jest za .... Szlag by go trafił w cholerę.
0
@Herato W.kpncu to strona sympatyków PSG to co się dziwisz?
0
@PatrychoO Pan Ekspert Piechniczek? Top.
1
Przecież taką Argentynę to nawet i Polska ogra.
0
"Miałem możliwość zagrać w Katarze,ale akurat byłem wtedy zdrowy"
0
@KrychaFCB Co to miało byc wogole?
0
@FcPortoFan1999 To żadna klątwa tylko seria.
1
@Janiama Meksyk- Argentyna 2-1
0
@pluszek Morze jest szerokie i głębokie,i pływa w nim ryba co się nazywa chyba.
0
@Barca1992 I cyk miesiąc wolnego. Nic dziwnego że zadowolony.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Przecież Meksyk jeszcze z grupy nie wyszedł i nawet nie wiadomo czy trafi na Portugalię.
0
Brawo. Jeszcze jeden dla Mbappe.
0
@IronSanHybrid No i co w tym złego. Gość podłamany i widać że bierze winę na siebie,to mu to chyba nie zaszkodzi a pomoże.
6
@IronSanHybrid To ten obrońca co podarował gola Lewemu. Co w tym złego czy dziwnego, że go podbudowuje?