@MesQueUnClub_87 Na nic ich nie skazuję ale piszę to co czuję po ich meczu - co z tych sytuacji skoro ich nie potrafią wykończyć? Nie strzelasz goli to nie zasługujesz na wygraną - proste.
@MesQueUnClub_87 Nie zasłużyli na wygraną bo brakuje im tam snajpera. Dlatego mimo, że robią dużo wiatru z przodu to nic z tego nie wyniknie poza dobrym wrażeniem jakie po sobie zostawią.
@Donnie_Darko Ale co cię bolą tak jego fanboje? Tym bardziej że sam zdajesz sobie sprawę ze ich nie przegadasz? Wyluzuj i miej beke zarówno z nich jaki z tych oburzonych -"ale jak to- to Messi jest GOAT".
@Bagsik88 Dlatego o tym piszę,że koniec konców tylko to się liczy a nie jakis subiektywny odbiór. Śmieję się z tego, że ktos przyklada do tego wagę i że kogos to boli.
@Bagsik88 Ale wiem co miałem na myśli. Chodziło mi o tytuły które są do zdobycia. Punkt dla ciebie. Powinienem to napisać w liczbie pojedynczej bo to źle przekazalo moją myśl.
@Bagsik88 Chodzi mi tylko o ten turniej. A że po prostu od jakiegoś czasu zaczęła śmieszyć mnie ta "wojna" Messi- CR, to teraz na zupełnym luzie do tego podchodzę i nie wciągniesz mnie w żadne porównywanie ich osiągnięć.
@PatrychoO Ale kogo obchodzi ten odbiór? Ciebie to obchodzi? Bo mnie nie. Dla mnie liczy się to kto wygra na końcu. A cala reszta to rzecz gustu. Na ten subiektywny w zasadzie odbiór wpływają i tak najbardziej jakieś pozasportowe preferencje. I dlatego za chiny ludowe nie przekonasz innych do swoich racji, więc po co drążyć podobne tematy?
@PatrychoO Ale jaka niesprawiedliwość? Liczą się tylko tytuły a nie jakieś punkty za styl czy jego brak. A niesprawiedliwość? No może trochę też jej jest bo było wielu wspaniałych graczy którzy grali w słabszych repkach i nie mieli szans na tytuły. Ale takie jest życie.
0
@MesQueUnClub_87 Na nic ich nie skazuję ale piszę to co czuję po ich meczu - co z tych sytuacji skoro ich nie potrafią wykończyć? Nie strzelasz goli to nie zasługujesz na wygraną - proste.
0
@MesQueUnClub_87 Nie zasłużyli na wygraną bo brakuje im tam snajpera. Dlatego mimo, że robią dużo wiatru z przodu to nic z tego nie wyniknie poza dobrym wrażeniem jakie po sobie zostawią.
0
@Donnie_Darko Ale co cię bolą tak jego fanboje? Tym bardziej że sam zdajesz sobie sprawę ze ich nie przegadasz? Wyluzuj i miej beke zarówno z nich jaki z tych oburzonych -"ale jak to- to Messi jest GOAT".
0
@PatrychoO Za nazwisko czy za poziom gry? Akurat jego najbliższego meczu nie będę oglądał.
0
@Bagsik88 Dlatego o tym piszę,że koniec konców tylko to się liczy a nie jakis subiektywny odbiór. Śmieję się z tego, że ktos przyklada do tego wagę i że kogos to boli.
0
@PatrychoO Znasz stronę na której można głosować?
0
@Bagsik88 Chodzi mi o tytuł na koniec mundialu.
1
@Comentateiro A kto to w ogóle wybiera?
0
@bartas97 Skoro Cavill - fan Wiedźmina nie mial żadnego wpływu na te poronione pomysły twórców to co to zmieni kto przejmie tę rolę?
0
@Bagsik88 Ale wiem co miałem na myśli. Chodziło mi o tytuły które są do zdobycia. Punkt dla ciebie. Powinienem to napisać w liczbie pojedynczej bo to źle przekazalo moją myśl.
0
@czosnekfcb No nie. Jednak Hiszpania.
1
@BartqRKO Ten drugi gol Arabii też niczego sobie był.
1
@Pedri16Future Być może. Poczekajmy - to dopiero początek. Na pewno jednak murowany kandydat do gola turnieju.
0
@Bagsik88 Bo się odniosłem do tych tytułów o których wspomniałeś. Xd.
1
Ulala. Gol pierwszej kolejki i pewnie fazy grupowej.
1
@Bagsik88 Chodzi mi tylko o ten turniej. A że po prostu od jakiegoś czasu zaczęła śmieszyć mnie ta "wojna" Messi- CR, to teraz na zupełnym luzie do tego podchodzę i nie wciągniesz mnie w żadne porównywanie ich osiągnięć.
3
@Kgorecki2500 W Polsce wcale nie jest źle
2
@PatrychoO Ale kogo obchodzi ten odbiór? Ciebie to obchodzi? Bo mnie nie. Dla mnie liczy się to kto wygra na końcu. A cala reszta to rzecz gustu. Na ten subiektywny w zasadzie odbiór wpływają i tak najbardziej jakieś pozasportowe preferencje. I dlatego za chiny ludowe nie przekonasz innych do swoich racji, więc po co drążyć podobne tematy?
6
@wojopancer Mój bałwan i moje zdjęcie. Sam tymi rencami je zrobiłem.
2
@PatrychoO Ale jaka niesprawiedliwość? Liczą się tylko tytuły a nie jakieś punkty za styl czy jego brak. A niesprawiedliwość? No może trochę też jej jest bo było wielu wspaniałych graczy którzy grali w słabszych repkach i nie mieli szans na tytuły. Ale takie jest życie.
1
@Janiama Brazylia - Serbia 1-2
2
@PatrychoO Boli? Ma boleć.
0
@Medium Oby tak było.
0
@Katalonbar Hiszpania wygra to w cuglach. O ile wczesniej Polska jakims przypadkiem odpadnie.
2
Brawo. Tym sposobem Portugalia rozpoczyna swój wielki marsz po tytuł.
0
@GeraltzKatalonii Spokojnie. Serbia pokaże dzis klasę.
0
@arasz1819 Jasne jasne. I pierwsze co robisz po powrocie do cyfrowego świata to odreagowujesz swoje kompleksy względem Ronaldo.
0
Komentarz usunięty
0
Weź pan idź z tym sędzią.
0
Co jak co,ale.fajne te koszulki Portugalii.