La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

41

To prawda, że CR7 został MVP meczu dzisiaj? No nie mogę, patrzę na staty: 0 kluczowych podań, 0 udanych dryblingów, przy wszystkich typach wartościowych podań jest okrągłe 0 i 1 karniak. Jeszcze zmarnowana 100 w 1 połowie

Fernandes zaliczył 2 asysty i 3 kluczowe podania, cały szereg wartościowych podań różnych kategorii i to za mało?

Ja rozumiem propagandę,ale to już wygląda jakby decyzję podejmowali ruscy trole.

1

@Comentateiro głosują kibice

1

@Comentateiro A kto to w ogóle wybiera?

konto usunięte

1

@Comentateiro post niżej masz potwierdzenie;)

1

@Comentateiro Pele dzisiaj za tę przewrotkę dostał MVP. Nie wiedziałeś ekspercie ?

3

@Comentateiro No został, bo to kibice głosują, a to wiadomo przecież na kogo zagłosują. Podobnie jak De Bruyne z MOTM po meczu z Kanadą, gdzie tak fatalnie Belg to dawno nie grał. Liczy się nazwisko.

3

@Comentateiro na ten moment po 1 kolejce można powiedzieć, że Cr jest teraz drugim kandydatem do ZP za sezon 22/23 i do ZP Mundialu.

Jednak Mbappe przed nim w obu kategoriach.

konto usunięte

3

@Comentateiro Nie brałbym tych MVP na poważnie. De Bruyne wczoraj tez MVP, a grał piach

0

@PatrychoO Znasz stronę na której można głosować?

konto usunięte

3

@Comentateiro tak. Wczoraj dostał de Bruyne, był zdziwiony i powiedział, że nie zagrał dobrze i, że to chyba przez nazwisko. Tymczasem Ronaldo zabrał nagrodę i zrobił sobie sesję na instagrama.

1

@maroon tylko głosuj na Messiego https://play.fifa.com/budweiserpotm/

2

@PatrychoO Jeśli to głosują kibice, to nagroda bez wartości i rzeczywiście PR w 100%. To w takim razie szkoda strzępić ryja

0

@PatrychoO Za nazwisko czy za poziom gry? Akurat jego najbliższego meczu nie będę oglądał.

0

@maroon w imię zasad

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?