@Kamilos84 Zibi ma tutaj rację. Ładnie go zgasił. Łatwo szczekać zza płotu ale jak trzeba wyjść za bramkę i wziąć odpowiedzialność to juz ogon podkulony.
@Kacper1432 Otóż nie. Bo zaraz się doczekamy że Iran ubierze opaski wspierające Rosję, a kraje arabskie jakieś antysemickie itd. Wszelkie takie elementy na boisku powinny być zakazane i zero tematu. Poza stadionem jest obecnie dość przestrzeni aby każdy zawodnik mógł sobie okazywać publiczne swoje poglądy czy wspierać kogo mu się podoba. Na boisku nie powinno to mieć miejsca.
@RobiS Czyli nawet jak ciskasz gaz, to silnik nie reaguje? Myślałem, że silnik normalnie reaguje na gaz a problem występuje gdzieś w skrzyni czy przekazaniu napędu.
@Bobo25 Myślę, że to i tak temat nie do ruszenia bo zaraz znajdą jakieś obejścia. Ale za to jeśli nie wiem - na przykład powstałaby jakaś czarna lista i dana marka w świadomości klientów łączyłaby się z tym procederem, to zabolałoby ich to bardziej niż te kary ciężkie do wyegzekwowania.
1
@Deeespacito Hehe. Tak dobrze,że aż koniecznie musisz o tym wszystkich informować?
6
@draxidox Czekamy na odpowiedź Najmana.
0
@Kazragore Bardzo dobrze. Już dawno powinni to unormować i skończyć z tą samowolką .
2
@barcelonista80 Ymbappe oczywiście.
0
@FabianMrozek Nie bo remis za wiele nam nie daje.
1
@Janiama Te 3 ostatnie warte uwagi, 3 pierwsze nieco mniej.
0
@Kgorecki2500 To Walia im pokaże.
0
@Ptasior No ich może nie ale w jakieś bębny to przez cały mecz nawalali.
0
@Sulimo Żaden soccer tylko futbol.
0
@Ptasior Przecież Senegalczycy robili jeszcze lepszą atmosferę.
1
@Donnie_Darko Opaski jak opaski ale w składzie Senegalu normalnie Gej zagrał i nikomu w Katarze to nie przeszkadzało.
1
@Kgorecki2500 Oby nie. Niech Europa wskaże jankesom miejsce w szeregu.
0
@Criss18Barca No chyba jednak nie ci sami. Co co narzekali na upał teraz w końcu żyją.
1
@Kamilos84 Zibi ma tutaj rację. Ładnie go zgasił. Łatwo szczekać zza płotu ale jak trzeba wyjść za bramkę i wziąć odpowiedzialność to juz ogon podkulony.
0
@Gogonatra Przeciez dopiero teraz w zasadzie trwa pierwszy mecz warty obejrzenia. Ja tam czekam na każdy mecz.
0
@BulaKG Kurna co wy z tym klimatem? O co wam chodzi w ogóle?
0
@Kamilos84 Kurczę jak już Arabia nie uratuje honoru azjatyckim drużynom to ja nie wiem.
0
@barcelonaLM Dokładnie. Kolejny zawód i zaskoczenie na minus. Liczyłem, że Iran trochę namiesza w tej grupie.
1
@Janiama Anglia - Iran 1-1
0
@SuperPatsonFCB Jak by tego nie oceniać, to takich słów nie powinni mówić głośno.
1
@Kacper1432 Otóż nie. Bo zaraz się doczekamy że Iran ubierze opaski wspierające Rosję, a kraje arabskie jakieś antysemickie itd. Wszelkie takie elementy na boisku powinny być zakazane i zero tematu. Poza stadionem jest obecnie dość przestrzeni aby każdy zawodnik mógł sobie okazywać publiczne swoje poglądy czy wspierać kogo mu się podoba. Na boisku nie powinno to mieć miejsca.
0
@tristan87 No teraz to mnie zagotował. Na miejscu trenera wszystkich którzy tak podchodzą to bym dał kopa w tyłek i pogonił z kadry na zawsze.
0
@RobiS Czyli nawet jak ciskasz gaz, to silnik nie reaguje? Myślałem, że silnik normalnie reaguje na gaz a problem występuje gdzieś w skrzyni czy przekazaniu napędu.
1
@Bobo25 Myślę, że to i tak temat nie do ruszenia bo zaraz znajdą jakieś obejścia. Ale za to jeśli nie wiem - na przykład powstałaby jakaś czarna lista i dana marka w świadomości klientów łączyłaby się z tym procederem, to zabolałoby ich to bardziej niż te kary ciężkie do wyegzekwowania.
2
@Bobo25 Bez przesady. "Kary" jak już to powinni wlepiać im klienci gdy wyłapią takie akcje.
0
@tom9001 Kurcze faktycznie - tamten mundial kojarzył mi się tylko z Koreą Płd, nie wiem czemu.
0
@Criss18Barca Japonia.
0
@Herato Pewnie,że to nie jest zła pora. W czym to niby przeszkadza?
1
@barcelonaLM USA Iran tez ma taki podtekst.
0
@tusieQ A może mechanizm różnicowy?