5

@FcBarcelonaFanMSN Wyślij. A potem opisz nam jak Lucho cię przy okazji wyjaśnił.

6

@Janas11224 No a dla mnie niewyobrażalne,że ktoś przedkłada upał nad obecną pogodę. Ale przy tym nikogo masochistą nie nazywam.

7

@Janas11224 To że ty tak to widzisz, to nie znaczy, że każdy tak to odczuwa. Nie ma nic lepszego niż wieczorny spacer w takich okolicznościach przyrody.

3

@Encore Tyle, że po takich kontuzjach ich kadra nadal imponuje. A zabierz u nas Lewego i Zielinskiego i już polowę impetu tracimy.

11

@Janas11224 Nie no nie przesadzaj. Ja tam akurat wolę taką pogodę niż upały a masochistą nie jestem.

4

@BorzyKrzys A taki ładny był. Amerykański.

0

@marcin62 Ludzie toczą jakieś gównoburze,a oni zacierają ręce bo PR im się zgadza, a wpływy reklamowe rosną. Gdyby tego nie dało się przełożyć na pieniądze to nikt z nich nigdy by nie założył żadnej opaski.

0

@Gall Akurat budową piramid to się zajmowali obcy.

0

@Kubavilla7 Kwestia nazwy - los w sensie pech czy brak szczęścia bo awans mieli na wyciągnięcie ręki. Nawet dosłownie - ręki Suareza.

1

@SuperPatsonFCB Ale tak to nie wygląda bo FIFY to jak widać nie interesuje. Pytanie czy wyciągną wnioski na przyszłość

1

@PatrychoO Nie będą przeszkadzac bo ich nie będzie. To może być ostatni taki mundial i radzę się nim cieszyć.

2

@RobiS To w takim razie poszukałbym jeszcze problemu w karetce. Nie wiem jak jest w tym modelu poszukaj na jakimś forum. Być może tam cos jest wyrobione i dopóki na zimnej skrzyni jest większy opór to bieg wyskakuje pomimo, że na drążku tego nie czujesz.

0

@RobiS Czyli bieg ci wyskakuje? Skoro tylko na zimnym może to wina oleju w skrzyni.

1

@AmigoBlancos Jeszcze nie widziałeś meczu a nawet jak go obejrzysz to będziesz go oceniał jedynie po wyniku?

0

Jak lubię Urugwaj, tak chciałbym aby w tym meczu los oddał Ghanie to co im odebrał w ostatnim starciu tych drużyn na mundialu.

6

@Jacu327 Nie grają na mundialu.

0

@narciarz A mnie tam obchodza nasi byli piłkarze i od czasu do czasu lubię zerknąć i poczytać jak sobie radzą.

0

@arasz1819 Ciekawe jak zagłosuje i co o tym sądzi opozycja...

0

@VbamboeB Czasami tak się dzieje. Ja z pendrivami tak miałem kilka razy. Są w necie poradniki jak sformatować taka uszkodzona kartę/pendrive i czasami się uda jeszcze ją przywrocić do życia.

1

@barcelonaLM Infantino? Top.

1

@arsenallondyn0 Cujo z książki Stephena Konga też jest prawdziwy.

1

@Comentateiro Ja słyszałem, że są tam też pozycje Otto Rehhagela.

11

@AlexDark00 W Polsce się raczej boją, że to Sasin i koledzy będą je budować...

0

@IronSanHybrid Przecież nawet się z tym nie kryją i głośno o tym mówią.
"My patrzymy na nasze rafinerie w taki sposób, że to jest ten element naszych aktywów, z którego musimy wycisnąć jak najwięcej zysku, po to, aby mieć środki na inwestowanie w alternatywne środki transportu” – powiedział na konferencji Adam Czyżewski." Autor tych słów to główny ekonomista Orlenu.

0

@bart_azz A Arabia namiesza Polsce i Meksykowi.

1

@MESSIah16 Zabicie bezbronnego jeńca nie jest równoznaczne zabiciu okupanta. Pochwalanie takich przypadków nie powinno mieć miejsca. To nie różni się wiele od mordów w Katyniu.

0

@Uukasz_93 Podstawowe pytanie. Czy na tym przejściu był zamontowany licznik odliczajacy czas do zmiany świateł? Jesli był to ok nie ma tematu. Jeśli nie to jestem zdania, że w wielu przypadkach (niekoniecznie w tym konkretnym) poprawiłoby to jednak bezpieczeństwo bardziej niz zaostrzanie kar.

1

@Comentateiro Arabia wyjdzie z tej grupy. A po cichu liczę też na Polskę.

0

@Vampir707 Katar to stan umysłu, ale za wszelkie opaski nieuzgodnione z FIFĄ na jej imprezach powinna być czerwona kartka i dyskwalifikacja dla zawodnika i kara dla federacji krajowej. Od zawsze to powtarzam - zero polityki i ideologii na stadionie. W obecnych czasach poza stadionem jest masa przestrzeni do wyrażania swoich poglądów.

0

@draxidox Lepiej jak miałby płakać niczym Alba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?