0

@Rewolucja123 Barca na zawsze w jego sercu. Chce nam ułatwić dwumecz z MU?

0

@MESSIah16 A z kim grają?

0

@Faro Tylko Hiszpanię. Wiadomo.

0

@Emhyr Nie pozwolą.

1

@Kamilos84 Albo pokazuje,że jest nieobliczalny i grozi NATO palcem.

0

@Pogba Jakaś reakcja na pewno będzie,ale na pewno nie taka o jakiej myśli większość.

0

@thorin A to nie było na odwrót? Najpierw jankesi zabili tego Irańczyka, a potem irańce wystrzelili jakąś rakietę?

0

@tomek8756 "gdy pojawi się niezbędne zdjęcie" Co to za tłumaczenie?

0

@RobiS Tylko co w tym idealnym świecie robią jeszcze niemcy?

0

@Janas11224 Jedyna osoba za to odpowiedzialna to Borys Jelcyn.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Abominacja Zaczekaj do jutra mordo. Jutro z rana dam ci znać, tylko wezwę na dywanik kogoś kto tam się na tym zna w moim resorcie. Dzisiaj nie będę już chłopaków odrywał od pracy.

0

@tomek8756 "Wstajesz i łżesz" i wszystko jasne.

1

@Arczi87 Dobrze. Może zbyt szybko to oceniłem. Warto poczekać jak to będzie wyglądać. Ale podchodzę krytycznie do podobnych pomysłów.

0

@TheNekro94 I bardzo dobrze. Będzie można tanio coś odkupić od panikarzy.

0

@wasacz W takim razie jutro czas na zakupy.

0

@Faun Nie wiem. Ja tam robię reset na najbliższy czas, bo szkoda nerwów i czasu na ten zalew fejk-newsów jaki nas teraz czeka. Przeżyliśmy to już w marcu więc chociaż wiadomo że teraz warto to zrobić.

0

@cold_play Ok. Dzięki - lektura kolejnych wpisów na bieżąco już mi trochę rozjaśniła.

3

@Faun Tak jeszcze przypominam, że swego czasu Turcy zestrzelili ruski samolot i wojny z tego nie było. A to też nie był błahy incydent, mimo że to ruscy ich sprowokowali. Tak samo jeszcze za Trumpa było napięcie na linii Iran- USA. I tam tez wojny nie ma. Podobne incydenty nie pozostaną bez odpowiedzi, ale ta odpowiedz będzie nie taka jak wielu juz się obawia.

0

@MesQueUnClub96 On pije do czyjejś słynnej wypowiedzi w polskich mediach z początków wojny na Ukrainie. Kojarzy mi się Olejnik, ale mogę się mylić.

0

O czym wy tu wszyscy piszecie, bo coś mnie chyba ominęło?

0

@Pawlak1992 A może ten ktoś nie zamierza mieć dzieci?

0

@Majkel34 A o co chodzi?

0

@sonek Jak odpowietrzasz to zakręć na O.

5

@MesQueUnClub96 W zasadzie cała ta grupa to mecze z podtekstami - Anglia-Walia czy Anglia-USA też mają swoje smaczki.

3

@Marcinss10 Doczytałeś do słów - "z dystansem" czy pominąłeś? Ech.

1

Cristiano Ronaldo - podważa trenerskie umiejętności Ten Haga. - Aj waj - nie szanuje trenera.
Messi - Guardiola był najlepszym trenerem jakiego miałem (w domyśle - ten obecny nie jest tak dobry) - Cisza.
To są właśnie te podwójne standardy.


PS - z dystansem

0

@hubert874 Katar - Ekwador 1-0
Anglia-Iran 2-1
Senegal-Holandia 1-1
Usa-Walia 0-2

1

@Kidd Radzę usunąć jedną z osób listy informowanych bo możesz dostać bana.

1

@Jakchcesz "Powiedziałeś do niej gruba???"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?