@AmigoBlancos "Amigo- ja mówię z pamięci. Nie czytam tak jak ty z internetu. Wiele razy sie nie mylę, więc nawet jeżeli raz się pomyliłem, to nie rób z tego jakiejś afery międzynarodowej"
@Bobert_Kubicki Tylko co to ma do rzeczy? To nie wina żony,że ma męża pijaka więc dlaczego ma.jeszcze być karana za jego wykroczenia czy przestępstwa? Niech go w takim razie posadzą, czy dadzą inną karę,ale zabieranie auta to po prostu złodziejstwo.
@Kidd Nie wiem, nie pamiętam żadnych doniesień z tamtego okresu, bo zawierzyłem przepowiedniom,rzuciłem pracę,przehulałem oszczędności życia, a potem koniec świata nie przyszedł i musiałem z powrotem wrócić do pracy.
@MysticCat No to jednak przesadzasz, bo od 2 km w niedzielę do kościoła nagle przechodzisz do dystansu ponad 30 tys km. Tylko co to w zasadzie zmienia? Skoro da się bezpiecznie poruszać na takim dystansie, to co powoduje że większe dystanse są już bardziej niebezpieczne?
@norbi77 Zakładając wersję,że doskonale wiedział czyje to były rakiety to dlaczego miał czekać z wypowiedzią? Jednak gdyby NATO ustaliło swoją wersję to nic dziwnego, że musiałby się do niej dostosować. Tak czy siak i tak my się prawdy nie dowiemy, a prawdopodobnie to może i lepiej.
@norbi77 A może jednak on wie swoje a to NATO mataczy w tej sprawie nie chcąc eskalować konfliktu? A ta jego wypowiedź była tak szybka właśnie dlatego, że był pewny tego co mówi? W obecnym zalewie informacji ciężko wywnioskować co jest prawdą a co iluzją.
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko co innego krytyka za błędy w jakimś meczu,a co innego przy takiej okazji wywlekanie wszelkich brudów,zarobków i ogólne opluwanie zawodnika. To nie dotyczy tylko Pique, ale każdego. Jak powinie się komuś noga to opluć,zgnoić,trzymać kciuki aby odszedł czy aby go zwolnili zamiast trzymać kciuki aby wrócił do formy i by klub znowu miał pożytek z zawodnika.
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko,że tak patrząc przez pryzmat La Rambli to wielu jest takich, którzy rzekomo kibicują Barcy z taka samą klauzulą o jakiej wspomniałeś. Jak idzie to wielcy kibice - Pique? Legenda. Busquets? Opoka zespołu. Pedri? Geniusz. A jak nie idzie to sprzedać wszystkich,pogonić trenera,itd.
@AbelKabel To jest zupełnie inna sprawa. Jednak obrazą dla logiki jest wmawianie komukolwiek, że nikt nie poniesie dodatkowych kosztów czy żadnych innych ograniczeń za sprawą skrócenia wymiaru czasu pracy.
@Explode Ale jak to? Remont w moim mieszkaniu potrwa miesiąc? I będzie kosztował więcej? Ostatnio zrobiliście to w 2 tygodnie i taniej. - No taa. Ale ostatnio panie Zandberg obowiązywał stary kodeks pracy....
@tomek8756 "Co istotne, krótszy czas pracy nie spowoduje zmiany wysokości naszych wynagrodzeń ani innych ograniczeń." A zapłaci za to chińczyk i jankes.
@Solimalhio A z czego ja się cieszę? Nawet nie mam pojęcia jak się to skończyło i czy coś mu się w ogóle stało. Poza tym jak się przyjrzysz to dostrzeżesz na końcu mojego zdania znak zapytania.
0
@Ibarbo69 A diabeł ich tam wie jak oni sobie radzą. Ciekaw jestem jak się zaprezentują w meczu otwarcia.
0
@AmigoBlancos "Amigo- ja mówię z pamięci. Nie czytam tak jak ty z internetu. Wiele razy sie nie mylę, więc nawet jeżeli raz się pomyliłem, to nie rób z tego jakiejś afery międzynarodowej"
0
@DaPidejpi Właśnie w rosji to jest akurat fajne.
1
@FcPortoFan1999 Ja tam trzymam kciuki za pierwsze miejsce.
0
@Bobert_Kubicki Tylko co to ma do rzeczy? To nie wina żony,że ma męża pijaka więc dlaczego ma.jeszcze być karana za jego wykroczenia czy przestępstwa? Niech go w takim razie posadzą, czy dadzą inną karę,ale zabieranie auta to po prostu złodziejstwo.
0
@Kidd Nie wiem, nie pamiętam żadnych doniesień z tamtego okresu, bo zawierzyłem przepowiedniom,rzuciłem pracę,przehulałem oszczędności życia, a potem koniec świata nie przyszedł i musiałem z powrotem wrócić do pracy.
0
@JordiAlbion Tak chyba właśnie zrobię.
1
@Kidd Pewnie, że wierzę. Zwłaszcza od 2012 roku kiedy przeżyliśmy koniec świata.
0
@MysticCat No to jednak przesadzasz, bo od 2 km w niedzielę do kościoła nagle przechodzisz do dystansu ponad 30 tys km. Tylko co to w zasadzie zmienia? Skoro da się bezpiecznie poruszać na takim dystansie, to co powoduje że większe dystanse są już bardziej niebezpieczne?
0
@MysticCat Bez przesady.
0
@BartqRKO Co to kurczę było?
0
@Deviler A co z fusów to wywróżyłeś czy byłeś na miejscu,zbadałeś dowody i przesłuchałeś świadków?
1
@MESSIah16 Dokładnie. Ludzie to zawsze były bestie, a wojna zabija w nas wszelkie ludzkie odczucia.
1
@norbi77 Zakładając wersję,że doskonale wiedział czyje to były rakiety to dlaczego miał czekać z wypowiedzią? Jednak gdyby NATO ustaliło swoją wersję to nic dziwnego, że musiałby się do niej dostosować. Tak czy siak i tak my się prawdy nie dowiemy, a prawdopodobnie to może i lepiej.
0
@norbi77 A może jednak on wie swoje a to NATO mataczy w tej sprawie nie chcąc eskalować konfliktu? A ta jego wypowiedź była tak szybka właśnie dlatego, że był pewny tego co mówi? W obecnym zalewie informacji ciężko wywnioskować co jest prawdą a co iluzją.
1
@Emhyr Niech siedzi,zbiera siły na dalszą część sezonu i podpisuje kontrakt z niższą płacą niżby mial podpisać po udanym mundialu.
0
@ElTomas To ja tylko przypomnę, że w tym sezonie Juve straciło tylko 7 bramek w lidze.
0
@Roobo Napisałeś to tak jakoby grali z jakimiś ogórkami, a potem wymieniasz same solidne drużyny.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko co innego krytyka za błędy w jakimś meczu,a co innego przy takiej okazji wywlekanie wszelkich brudów,zarobków i ogólne opluwanie zawodnika. To nie dotyczy tylko Pique, ale każdego. Jak powinie się komuś noga to opluć,zgnoić,trzymać kciuki aby odszedł czy aby go zwolnili zamiast trzymać kciuki aby wrócił do formy i by klub znowu miał pożytek z zawodnika.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko,że tak patrząc przez pryzmat La Rambli to wielu jest takich, którzy rzekomo kibicują Barcy z taka samą klauzulą o jakiej wspomniałeś. Jak idzie to wielcy kibice - Pique? Legenda. Busquets? Opoka zespołu. Pedri? Geniusz. A jak nie idzie to sprzedać wszystkich,pogonić trenera,itd.
0
@AbelKabel To jest zupełnie inna sprawa. Jednak obrazą dla logiki jest wmawianie komukolwiek, że nikt nie poniesie dodatkowych kosztów czy żadnych innych ograniczeń za sprawą skrócenia wymiaru czasu pracy.
1
Panie i Panowie zapraszam na piłkarską ucztę. Przyszły mistrz świata właśnie rozpoczyna swoje widowisko.
0
@AmigoBlancos Na papierze może i tak, ale w praktyce o nigdy nie wiadomo
0
@tbas Cicho tam. Wolisz paliwo po 8 zł, czy chcesz aby nam rakiety na głowę spadały? Zdecyduj się.
0
@J4no A co by się niby miało dziać? Wyobraźcie sobie, że na terytorium Polski spada jakaś rakieta i zabija ludzi. Wtedy to by się dopiero działo.
0
@KmN Aj tam. Pojedzie czy nie pojedzie to i tak są małe szanse na to, że zagra.
0
@tomek8756 No raczej nie. Pracowników na podstawie umowy o pracę zatrudnia za to właściciel firmy.
2
@Explode Ale jak to? Remont w moim mieszkaniu potrwa miesiąc? I będzie kosztował więcej? Ostatnio zrobiliście to w 2 tygodnie i taniej.
- No taa. Ale ostatnio panie Zandberg obowiązywał stary kodeks pracy....
3
@tomek8756 "Co istotne, krótszy czas pracy nie spowoduje zmiany wysokości naszych wynagrodzeń ani innych ograniczeń." A zapłaci za to chińczyk i jankes.
0
@Solimalhio A z czego ja się cieszę? Nawet nie mam pojęcia jak się to skończyło i czy coś mu się w ogóle stało. Poza tym jak się przyjrzysz to dostrzeżesz na końcu mojego zdania znak zapytania.