0

@tusieQ No to może przegub aczkolwiek nie znałem takich objawów przy przegubie. Zawsze uszkodzenie objawiało się tylko hałasem, przynajmniej na początku.

0

@tusieQ Przegub to by stukał raczej. Stawiałbym raczej na sprzęgło.

0

@arasz1819 No on żaden,ale jakas sekretarka,jakiś stażysta u agenta czy u prawnika który przygotowywał czy sprawdzał papiery mógł za kasę te informacje sprzedać. Jakiś tam promil szansy na to istnieje.

0

@kstyko A jaka sieć?

3

@RoberDzik Ja bym to skrócił do "kibicujemy Polsce, nie kibicujemy niemcom". I to najzupełniej wystarczy.

0

@arasz1819 Zupełnie tak jak w biurze jego agenta...

4

@macio_944 Dopóki trenerzy juniorów będą rozliczani z wyników a nie z liczby i jakości wychowanych talentów to nic się nie poprawi.

0

@GeneralXavi Jak kogoś to kręci to może i zajebiste. Mnie by to akurat nie ruszało.

0

@Herato Kurna faktycznie. Już wiem dlaczego tak nie lubię tego Ekwadoru i liczyłem że Katar coś jednak pokaże.

0

@doc On wygląda teraz jak z tej reklamy gdy zwizualizował sobie przyszłość po zawalonym meczu w której trafil do przyczepy kempingowej.

0

@Michael24 Ogarnę po pierwszej kolejce. Na razie chciałbym aby Serbia daleko zaszła,a niemcy odpadły ze wstydem. Ogólnie to niech wygra Europa ( poza niemcami oczywiście).

0

@Murazor Owszem niszczą, ale chyba mogę odczuwać smutek patrząc na tak smutnych ludzi? Tak po ludzku to mi ich żal i tyle. Po cichu liczyłem że Katar zaskoczy na plus,ale są bardzo słabi.

0

@tobiasson92 Niestety na razie tak to wygląda. Kompletnie ich nie znając liczyłem,że zaskoczą na plus, ale się zawiodłem.

0

@Murazor No i co to wnosi do tego tematu? Ale nie słyszałem o tym. Od teraz będę mial to na uwadze śledząc wyniki Malagi.

0

@tomek8756 Też mi ich żal. Przecież to się nie wyklucza wzajemnie.

0

@Pingwinek Osobiście nic mi złego nie zrobili,a przykro mi się robi gdy patrzę na tak zasmuconych ludzi.

0

Wszyscy tu tak pomstuą na ten Katar,ale tak normalnie po ludzku to aż żal tych szejków

0

@draxidox Messi może mu buty czyścić.

0

@FabianMrozek Piszę teraz o drugim golu

0

Idzcie wy z takim sedziowaniem. Ladnie teraz przekręcili gospodarzy.

2

Tam byl spalony ewidentny

0

@Robert1603 Też mi powód do radości.

0

Oby szybko odrobili.

0

Oby obronił......
Edit. Ale lipa.

0

@MateuszGotowka99 Juz pokazali linie ale tam przeciez przy linii autu byl jeszcze obronca.

0

@MateuszGotowka99 Pewnie za faul na bramkarzu bo o spalonym nie bylo mowy.

0

@arasz1819 Nie znam historii o ich synach, nie czytam pudelka. Nie bardzo wiem co takie rodzinne historie wnosza do tematu.

3

@Barca1992 Szczerze to jeszcze nigdy nie oglądałem żadnej ceremonii otwarcia czy to imprez piłkarskich czy olimpiad bo mnie kompletnie takie rzeczy nie interesują.

0

@arasz1819 Taka różnica, że Czarnecki pewnie by doprowadził firmy Trumpa do bankructwa, a jego foetunę roztrwonił.

0

@tomek8756 Jak na faceta krzyczą sędzia kalosz to co będą krzyczeć w tym przypadku gdy sędziować będzie kobieta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?