1

@Deviler Albo znowu narobią dużo wiatru z którego nic nie wyniknie.

0

@Medium Nie nie jest. Brakuje w tym zespole prawdziwego snajpera i tyle.

1

Belgia zrobiła to samo co Kanada robiła cały czas tylko po prostu lepiej to wykonała.

1

@MESSIah16 Gdyby kupił Glika na ławkę i ten przez cały rok by tam siedział to miałby jeszcze jednego do kompletu...

1

@Barca1992 A dla mnie to czarna magia więc czekam z ciekawością na to co pokażą. Mój czarny koń zmierzy się jutro z Brazylią.

1

@MateuszPL09 Jesli Polska odpadnie to wtedy również im tego życzę.

0

Tak patrzę na kadrę Kostaryki i tam tylko jeden gracz z Sunderlandu, no i Navas z PSG. Reszta spoza top 5 lig z Europy. Gorzej wygląda chyba tylko Katar. Czy jeszcze jakaś kadra pod tym względem wygląda równie słabo?

1

Widzę,że niemcy pajacowali przy własnym hymnie. Tym bardziej cieszy że dostali gonga na czapę. Po fazie grupowej wyjazd do domu i koniec pajacerki.

1

@AmigoBlancos Co ty opowiadasz w ogóle? Jak niby hymn może być bez słów?

0

@Adamski69 Piękne zestawienie. Ale choćby jedna taka drużyna dotarła do finału to już byloby coś świetnego.

0

@against_modern_football Możesz to nazywać jak chcesz - jeśli sklep za pomocą podobnych zapisów w regulaminie usiłuje uniknąć odpowiedzialności którą nakłada na niego polskie i unijne prawodawstwo to jest to kombinatorstwo. Klienta nie powinien obchodzić model działania sklepu. No i podstawowe pytanie - kwestia paragonu i podatków. Jeśli klient pisze, że nie dostał nawet dowodu zakupu, to już chyba samo to jednoznacznie ustawia taki sklep w jakiejś szarej strefie.
Edit - jednak regulamin opisuje i takie przypadki - "Na żądanie Klienta Pośrednik wystawia fakturę VAT. Pośrednik wystawia fakturę bez podpisu klienta i przekazuje ją Klientowi drogą elektroniczną, na co Klient wyraża zgodę."
Gdyby klientowi to wystawili to chyba jednoznacznie przesądzałoby sprawę i ten ich regulamin byłby wówczas nieistotny. Co ciekawe regulamin nie uściśla terminu na wysunięcie takiego żądania przez klienta.
Aha - i sprawa podatków - "Klient jest importerem. To na Kliencie ciążą obowiązki podatkowe należne tytułem dokonania importu". Coraz lepiej.

1

@Trevor Nie znam się tak dobrze na tym, ale widzę tu taką sprytną próbę uniknięcia części odpowiedzialności za sprzedawane produkty. Korzystać z rękojmi i tyle. A na przyszłość nagłaśniać podobnych kombinatorów i najlepiej omijać. Jeśli faktycznie wywiążą się z tej rękojmi i zwrócą kasę to ok - pół biedy. Ale podejrzanie to wygląda. Pytanie jeszcze jak wygląda sprawa z podatkami/cłami i kto je odprowadza.

0

@Trevor Podrzuć co to jest za sklep. Jeśli pod wady da sie podciągnąć niezgodność towaru z umową to może da się skorzystać z rękojmi.

0

@DaPidejpi No i co? Nie można? I tak to nierealne, ale ja bym nie płakał gdyby to się ziściło.

0

@Zoker Barca zapisze się jako jedyny klub w którym występowali najwięksi gracze naszej epoki. Choćby tylko dla tego bym chciał go tu widzieć.

0

@Bobo25 Rękojmia dotyczy uszkodzenia produktu. Zwrot nieuszkodzonego towaru to inna sprawa. Ciekawe kto wystawił paragon i odprowadził podatki i na jakiej zasadzie jest to pośrednictwo bo to trochę naciągane jest.

0

@daniel32778 Ależ by to było piękne. Ciekawe tylko czy uda się go wcisnąć w nasze limity.

0

@czosnekfcb A Barca ma rekordowa ilość pilkarzy z jednego klubu. Prawdopodobienstwo,że do konca mundialu kontuzje trafią się kilku naszym graczom jest dość wysokie.

1

@Romario87 A mnie szlag trafia gdy czytam malkontentów. Nie podoba się gra to nie oglądaj.Przymusu nie ma.

0

@gacper Występ bez porażki i prawdopodobnie miano jedynej niepokonanej drużyny na mundialu? Biorę to w ciemno.

0

@lucca87 Niestety najbardziej możliwy scenariusz jest taki, że dostajemy od Arabii w czapę.

0

@hubert874 Serce za Kamerunem, rozum za remisem.

0

@Bobo25 Jak oni nie grali jeszcze. Weź idź pan z taka analizą.

2

@Zoker No wiesz - to L4 na ból dupy.

1

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 Jacy Brazylijczycy?

1

@Rust_Cohle Jedna z najbardziej wyrównanych grup. W każdym meczu ciężko wskazać nawet nieznacznego faworyta.

0

@FcPortoFan1999 Co to znaczy PDW?

0

@Jarema2000 Ciekaw jestem jak się zaprezentują,ale jednak Chorwacja i Belgia są dość solidne. A stawiam, że Maroko awansuje.

0

@Jarema2000 Kanada to w ogóle czarna magia i nawet nie znam tego zespołu. Ale awans Maroko jest dość prawdopodobny. Mają dość silną ekipę. Mecz z Chorwacją może być decydujący,no chyba że będzie remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?