26 listopada 2022, 18:44
0
Brawo. Jeszcze jeden dla Mbappe.
26 listopada 2022, 18:43
@IronSanHybrid No i co w tym złego. Gość podłamany i widać że bierze winę na siebie,to mu to chyba nie zaszkodzi a pomoże.
26 listopada 2022, 18:39
6
@IronSanHybrid To ten obrońca co podarował gola Lewemu. Co w tym złego czy dziwnego, że go podbudowuje?
26 listopada 2022, 18:27
No to teraz jeszcze Francja 2 bramki poproszę.
26 listopada 2022, 18:25
@Encore Nie wygrają. Tam remis będzie.
26 listopada 2022, 18:23
@Cotutajsiedzieje Oby po meczu mu ten uśmiech przeszedł.
26 listopada 2022, 17:09
1
@Janiama Francja- Dania 3-1
26 listopada 2022, 17:06
8
Włączyłem mecz a tu dalej biało-czerwoni grają.
26 listopada 2022, 16:52
@FcBarcelonaFanMSN No awansu nam to nie da,ale na pewno jest to najlepszy scenariusz dla nas.
26 listopada 2022, 16:51
@takisobiektos Na pewno jest to lepsze niż życzenie własnej drużynie porażki tylko po to aby doszło do zwolnienia trenera.
26 listopada 2022, 16:47
@arasz1819 W końcu. Czas na krytykę będzie po mundialu. Póki są w grze to trzeba wspierać naszych i tyle.
26 listopada 2022, 16:45
@P33ck Kluczowy moment meczu.
21
Ale widać było jak Lewy przeżywał ta bramkę. Niby tyle wygrał w swojej karierze, a jednak mundial to mundial. Tego mu brakowało. Oby to go uskrzydliło i to był jego turniej.
26 listopada 2022, 16:42
@HighestInTheRoom Dlatego właśnie wolę aby Argentyna dostała dzis gonga w czapę i z nami grała nie o awans ale o honor ze spuszczonymi głowami.
26 listopada 2022, 16:38
@Cule1234 A jeśli Arabia wygra?
26 listopada 2022, 16:34
@Kamilos84 Żartujesz prawda?
26 listopada 2022, 16:32
@Przemek2323 Przeciez to dalszy punkt planu. Wygrana Argentyny utrudnia nam awans. Dziś zatem podwójny powód aby byc calym sercem za Meksykiem.
26 listopada 2022, 15:11
@draxidox Chyba za wygrany mundial.
26 listopada 2022, 15:10
@ciema Dziwnie piszesz Polska i Meksyk. Ale obie drużyny wyjdą.
26 listopada 2022, 15:06
@PatrykBarca A niech sobie drze. Tyle jego. W trakcie meczu tez jak ten pajac skacze, macha tymi łapami...
26 listopada 2022, 14:42
@wojtekfcb79 Wylezą z jaskiń dopiero jak coś nam nie wyjdzie.
26 listopada 2022, 14:41
@bari_94 Sam jesteś parodia.
26 listopada 2022, 14:39
Jazda. Hejterzy do jaskiń. Na pohybel wam wszystkim frajerzy...
26 listopada 2022, 14:37
Co ten ich trener taki nakręcony?Macha tymi łapami...
26 listopada 2022, 13:59
@Janiama Polska- Arabia 2-0
26 listopada 2022, 13:46
@ChampionLW Nie chodzi mi o poziom,tylko taka ciekawostka,że aż tylu Australijczyków tam akurat trafiło. Może maja wspólnego agenta.
26 listopada 2022, 11:19
@siuuu Tyle,że ich sytuacja geopolityczna jest całkiem odmienna od naszej.
26 listopada 2022, 11:10
W szerokiej kadrze Australii aż 5 zawodników gra w szkockich klubach.
26 listopada 2022, 10:02
@kamil9040 Też mam nadzieję,że dzis te argentyńskie karakany dostaną od Meksykanów bilet do domu.
26 listopada 2022, 10:00
@Janiama Tunezja - Australia 1-1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Brawo. Jeszcze jeden dla Mbappe.
0
@IronSanHybrid No i co w tym złego. Gość podłamany i widać że bierze winę na siebie,to mu to chyba nie zaszkodzi a pomoże.
6
@IronSanHybrid To ten obrońca co podarował gola Lewemu. Co w tym złego czy dziwnego, że go podbudowuje?
0
No to teraz jeszcze Francja 2 bramki poproszę.
0
@Encore Nie wygrają. Tam remis będzie.
0
@Cotutajsiedzieje Oby po meczu mu ten uśmiech przeszedł.
1
@Janiama Francja- Dania 3-1
8
Włączyłem mecz a tu dalej biało-czerwoni grają.
0
@FcBarcelonaFanMSN No awansu nam to nie da,ale na pewno jest to najlepszy scenariusz dla nas.
0
@takisobiektos Na pewno jest to lepsze niż życzenie własnej drużynie porażki tylko po to aby doszło do zwolnienia trenera.
1
@arasz1819 W końcu. Czas na krytykę będzie po mundialu. Póki są w grze to trzeba wspierać naszych i tyle.
0
@P33ck Kluczowy moment meczu.
21
Ale widać było jak Lewy przeżywał ta bramkę. Niby tyle wygrał w swojej karierze, a jednak mundial to mundial. Tego mu brakowało. Oby to go uskrzydliło i to był jego turniej.
1
@HighestInTheRoom Dlatego właśnie wolę aby Argentyna dostała dzis gonga w czapę i z nami grała nie o awans ale o honor ze spuszczonymi głowami.
0
@Cule1234 A jeśli Arabia wygra?
0
@Kamilos84 Żartujesz prawda?
1
@Przemek2323 Przeciez to dalszy punkt planu. Wygrana Argentyny utrudnia nam awans. Dziś zatem podwójny powód aby byc calym sercem za Meksykiem.
0
@draxidox Chyba za wygrany mundial.
0
@ciema Dziwnie piszesz Polska i Meksyk. Ale obie drużyny wyjdą.
0
@PatrykBarca A niech sobie drze. Tyle jego. W trakcie meczu tez jak ten pajac skacze, macha tymi łapami...
0
@wojtekfcb79 Wylezą z jaskiń dopiero jak coś nam nie wyjdzie.
0
@bari_94 Sam jesteś parodia.
0
Jazda. Hejterzy do jaskiń. Na pohybel wam wszystkim frajerzy...
0
Co ten ich trener taki nakręcony?Macha tymi łapami...
1
@Janiama Polska- Arabia 2-0
0
@ChampionLW Nie chodzi mi o poziom,tylko taka ciekawostka,że aż tylu Australijczyków tam akurat trafiło. Może maja wspólnego agenta.
0
@siuuu Tyle,że ich sytuacja geopolityczna jest całkiem odmienna od naszej.
0
W szerokiej kadrze Australii aż 5 zawodników gra w szkockich klubach.
1
@kamil9040 Też mam nadzieję,że dzis te argentyńskie karakany dostaną od Meksykanów bilet do domu.
1
@Janiama Tunezja - Australia 1-1