@Rastafarnianin Jak rok temu mogło być 0 zachorowań? No chyba że w statystykach,ale to świadczyłoby o tym że te statystyki są jakoś błędnie sporządzane.
@DawidekFCB Tylko to jest mega dziwne,że nasi gracze z naprawdę topowych klubów nie potrafia kilku podań wymienić,a drużyny których gracze grają w słabych klubach to umieją. Tego nie rozumiem.
@masq Nie no, żart. Nie musisz się tłumaczyć. Nie że dostać,tylko ze szukasz sklepu gdzie mogłbyś sobie to kupić,ale wstydzisz się do tego przyznać. Myślałem że wyłapiesz ironię.
@Irmscher10 Tylko nie bardzo wiem jak to miałoby wygladać? Że ktos celowo by gral na czerwoną kartkę? Paradoksalnie ta napinka pewnie podziałała jako środek uspokajający na pilkarzy bo wiedzieli,że sędzie pewnie będzie wyczulony na ostrą grę.
@KrychaFCB Przecież to firma a nie organizacja dobroczynna i robi to co musi robić aby osiągać zyski. Tutaj może wspierać wolność słowa bo to robi dobry PR, tam może ją ograniczyć by osiągnąć inne korzyści. Co w tym dziwnego? Chyba każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że skoro dziś w modzie jest wspieranie różnorodności to firmy to robią, a jak jutro będzie modne wprowadzanie segregacji rasowej to też się firmy do tego dostosują.
@antymadridista100 Nie wprowadzajmy polityki do sportu tam gdzie jej nie ma. Przecież ci piłkarze raz pokazali,że nie identyfikują się z władzami swojego kraju. Owszem kibice w jednym czy drugim kraju mogą czuć że uczestniczą w swego rodzaju świętej wojnie ale my z dystansu nie powinniśmy nakręcac tej atmosfery.
@Hosh Myślę,że teraz będzie już raczej pod ochroną. Przecież wcale nie musieli go zwalniać. Ale swoją drogą to będzie dla niego niczym podróż w czasie takie wyjście na wolność i np powrót do Polski. Naprawdę ciężko mu się będzie odnaleźć i dostosować do życia w obecnych warunkach.
0
@taris Polska wyrzuca Argentynę z mundialu. Podwójne powody do radości. Ba cieszyłbym się nawet gdyby Polska odpadła wyrzucając Argentynę z mundialu.
0
@Rastafarnianin Jak rok temu mogło być 0 zachorowań? No chyba że w statystykach,ale to świadczyłoby o tym że te statystyki są jakoś błędnie sporządzane.
0
@koksik2700 Regulamin jasno mówi o prowokacjach. Coś czuję, że dziś bany się posypią.
0
@Piorun Polska w trochę innej sytuacji bo i przy porażce może wejść, a w tych dwóch wymienionych przypadkach decydowały bezpośrednie mecze.
0
@Ascend Ale w pełnym biegu to wystarczyło.
4
@DawidekFCB Tylko to jest mega dziwne,że nasi gracze z naprawdę topowych klubów nie potrafia kilku podań wymienić,a drużyny których gracze grają w słabych klubach to umieją. Tego nie rozumiem.
1
Powiedzmy sobie szczerze - Iran został okradziony z karnego i prawdopodobnie awansu.
0
@Kamilos84 Skoro dostała w czapę od Walii, to co tu w ogóle rozkminiać?
0
@masq Nie no, żart. Nie musisz się tłumaczyć. Nie że dostać,tylko ze szukasz sklepu gdzie mogłbyś sobie to kupić,ale wstydzisz się do tego przyznać. Myślałem że wyłapiesz ironię.
0
@Irmscher10 Tylko nie bardzo wiem jak to miałoby wygladać? Że ktos celowo by gral na czerwoną kartkę? Paradoksalnie ta napinka pewnie podziałała jako środek uspokajający na pilkarzy bo wiedzieli,że sędzie pewnie będzie wyczulony na ostrą grę.
1
@masq Dobra,dobra. Ty tu nie ściemniaj że dla kolegi bys prezent za 4 stówy robił. "Kolega pyta" Hehe.
0
@Irmscher10 A czego oczekiwałeś?
0
@AmigoBlancos No coś ty Przecież jak Xavi podkreślił klasę rywala to La Rambla go zjechała - że co on gada i że to ogórki są przeciez.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ok Dzięki Bo tamtego nie ogladałem.
0
Pierwszy gol z wolnego na tym mundialu?
0
@Hosh To tylko pilka.
1
@Destroyer_of_Worlds A on nie jest tylko wypożyczony?
1
@Janiama Iran-Usa 1-0
Anglia- Walia 0-0
1
@osa91 Teraz to już chyba inny człowiek. Czytałem o nim książkę i wynikało z niej ,że się zmienil przez te lata.
2
@KrychaFCB Przecież to firma a nie organizacja dobroczynna i robi to co musi robić aby osiągać zyski. Tutaj może wspierać wolność słowa bo to robi dobry PR, tam może ją ograniczyć by osiągnąć inne korzyści. Co w tym dziwnego? Chyba każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że skoro dziś w modzie jest wspieranie różnorodności to firmy to robią, a jak jutro będzie modne wprowadzanie segregacji rasowej to też się firmy do tego dostosują.
0
@antymadridista100 Nie wprowadzajmy polityki do sportu tam gdzie jej nie ma. Przecież ci piłkarze raz pokazali,że nie identyfikują się z władzami swojego kraju. Owszem kibice w jednym czy drugim kraju mogą czuć że uczestniczą w swego rodzaju świętej wojnie ale my z dystansu nie powinniśmy nakręcac tej atmosfery.
15
@FabianMrozek La Rambla.powinna składać pozwy za te wszystkie bezbeki jakie się ukazują na ten temat.
1
@Hosh Myślę,że teraz będzie już raczej pod ochroną. Przecież wcale nie musieli go zwalniać. Ale swoją drogą to będzie dla niego niczym podróż w czasie takie wyjście na wolność i np powrót do Polski. Naprawdę ciężko mu się będzie odnaleźć i dostosować do życia w obecnych warunkach.
0
@MESSIah16 Ghana może będzie,ale Kamerun to ma bardzo słabe szanse.
0
@Solmyr Nie ma to jak kupowanie gracza po udanym turnieju. Cena rośnie w kosmos,a nie ma żadnej gwarancji że się wkomponuje w zespół i utrzyma formę.
1
@PatrychoO To co w takim razie powiedzieć o dźwigniach Barcy?
1
@Deviler Ich nie stać na zagranicznego dobrego trenera.
0
@PatrychoO Wcale nie.
0
@Lionel_Messi10 No to fajnie tam okazał ten szacunek wszystkim. Tak z klasą się zachował. Żenada.
1
@Janiama Ekwador - Senegal 2-1
Katar - Holandia 1-1