0

@FcPortoFan1999 Czyli najprawdopodobniej na Niemcy?

0

Na kogo trafi Maroko z pierwszego?

0

@smieszek Oni nie wygrają tego mundialu. Nie ma szans.

0

@norbi77 Jak dla mnie to takie trafienia powinny liczyć się za dwa zwykłe gole.

0

@JohnnyBarca Powodzenia.

0

No oni nie mogą awansowac chyba.

0

@IronSanHybrid Jasne. Ja tak samo.

0

@IronSanHybrid Nie musisz. Krytykuj tam gdzie jest to zamieszczone i nie rozpowszechniaj tego wirusa dalej

0

@Janiama Kanada Maroko 1-2
Chorwacja Belgia 2-2

0

@IronSanHybrid No to krytykuj ale tak aby ich przy okazji nie rozpowszechniać,bo robisz dokładnie to o co im chodzi.

0

@4drian0 Ciekawe jak się rozwiną do 2030 gdy sami będą współgospodarzem mundialu. Ale wstydu po sobie nie zostawili jak Katar.

0

@Encore I całe szczęście.

0

@Encore No i tak to właśnie wygląda.

5

Jak ja trzymam kciuki aby oni odpadli z tą Ghaną.

0

@IronSanHybrid Porównuję bo dla mnie zdanie randomowego menela na jakikolwiek temat cenię bardziej aniżeli tego tu wymienionego. Co nie znaczy, że będę te zdanie rozpowszechniał wszem i wobec. Zamilczenie takich prowokacji to najlepszy sposób.

11

@IronSanHybrid To po co wstawiasz i robisz zasięgi podobnym rzeczom? Jak menel pod sklepem coś powie to też potem w plotkach to przekazujesz? Zamilczeć podobnych osobników to najlepsza taktyka na ich wysrywy.

0

@Deviler Ja to widzę dokładnie odwrotnie - Polska to naród którego nic nie zadowoli. Repka odnosi sukces - a tu większość biadoli że to, że tamto. A idzcie wy wszyscy w pizdu.

1

@arasz1819 Tak jak pisałem - zbastuj z tym chociaż,aż wrócą do domu. Czy to tak wiele? Jak się mundial skończy to prawdopodobnie jako drugi będę krzyczał -"Zwolnić Michniewicza". Ale też uszanuję to co osiągnął i będę chciał jego zwolnienia tylko dlatego,że się zacznie nowy etap w naszej reprezentacji i będę chciał aby ten rozdział pisano od nowa. Michniewicz niejako z łapanki zrobił to co do niego należało i wisi mi to w jakim stylu to zrobił.

0

@arasz1819 Spoko, ale wypadałoby z tym poczekać aż odpadniemy z mundialu. Ludzie jeśli takiej prostej rzeczy nie potraficie zrozumieć to już naprawdę źle z tym krajem. Cieszmy się tym co mamy bo na kolejnym mundialu może nas w ogóle nie być. Ba - była wieloletnia seria że i mistrz świata odpadał na następnym mundialu w fazie grupowej. Wrócą do domu - przyjdzie czas na rozliczenia. Ale nie - u nas takie podejście żeby nie dać się nikomu cieszyć sukcesem. Smakuje mu zupa? Jak to? Trzeba do niej napluć.

0

@arasz1819 No sorry - to dotyczy podejścia do osiągnięcia rodaków i ich natychmiastowego deprecjonowania, narzekania, malkontenctwa. A co do kibicowania innym drużynom albo życzenia im porażki to jest całkiem inna sprawa. Każdy ma tutaj swoje preferencje. Jeśli nie rozumiesz tej różnicy to już nie moja rzecz.

0

Ja tu tylko tak podrzucę te piękne słowa idealnie opisujące podejscie wielu osób do naszego awansu . Co prawda dotyczą innej sytuacji ale nastawienie co poniektórych jest takie samo. Tym wszystkim którzy piszą że jest im wstyd z takiego awansu dedykuję zwłaszcza ostatnie zdanie z tego krótkiego wystąpienia


0

@Pixelo Wstyd to może byc Danii. Mi było wstyd na poprzednich mundialach. No ale to Polska przeciez. Tutaj nikt nie doceni osiagnięcia rodaka. Przeciez gdybysmy my zdobyli tytuł jak Grecja na Euro to na lotnisku by ich witało stado malkontentów i hejterów. Tfu na was wszystkich.

0

@arasz1819 Spokojnie. I tak i tak zaraz pojedzie do tego domu.

0

@Gitarkafcb Ja tak mam od momentu gdy przeszedl do tego zas-go peesże.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie. Nie uwazamy tak. A ty przestań nawet w takim momencie ujadac i gryzc po kostkach.

1

@xvcWinterSoldier Ja tak tylko przypomnę ten szalony mecz na Euro ze Szwajcarami,gdzie tez nikt nie spodziewał się, że Francuzi odpadną.

0

@verdant Mnie też to dziwi, bo przecież nasi gracze grają w topowych klubach. Ale przecież Michniewicz nie zakazał im wymieniać tych trzech podań i nie każe im robić cały czas te proste straty. Ake czas na analizy i krytyke bedzie po mundialu. Poki co trzeba sie cieszyc z awansu.

0

@DonMatteo901 Taktyk

0

@escarabajo Mordo,a czy ja napisałem cokolwiek o awansie? Ale tak czy siak będzie dobrze. Nie rozkminiaj na zapas.

2

Ciekawe jest to,że ci sami którzy krytykują Michniewicza wyśmiewają też Setiena,którego interesuje tylko styl,a olewa wyniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?