0

@FCBMati10 No i dzisiaj też malo kto bierze pod uwagę,ale na tym mundialu niespodzianka goni niespodziankę.

2

@FCBMati10 A przed Arabią też słyszałeś czy nie?

0

@LS Co znaczy słabszym? Jak wygrają mecz to nie są słabsi. Raczej skazywanym na pożarcie.

0

@FCBparasiempre Co ty tu szwargolisz po czort wie jakiemu? Napisz lepiej po prostu - za Argentyną jesteś czy za Australią?

0

@wojtekfcb79 Odstaw lepiej te media człowieku.

2

@kubix05 Co jak co ale logo CPN to najlepsze logo w historii świata. Przeciez to prawdziwy geniusz wymyślił. Nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

1

@Przemek2323 Ło panie. Przecież dzis grają z mocarną Australią. Niemal jak te ogórki z jego farmerskiej ligi.

0

@DonMatteo901 taktyk

1

@Janiama Argentyna- Australia 1-1

0

@Dalhi Po pierwsze i najważniejsze to będzie to decyzja tylko i wyłącznie de Jonga. Klub raczej też powinien go zostawić jesli chodzi o względy sportowe, natomiast nie wiem jak to wygląda od strony ekonomicznej. Ale na siłę go nie uda się wypchać.

1

@Rastafarnianin To już dzisiaj późnym wieczorem - reprezentacja Argentyny w drodze na samolot do domu.

2

@Emhyr Jak dobrze,że ten Urugwaj odpadł.

0

@PatrykBarca Dzięki temu Katarczycy mogli godnie ich pożegnać. To byl najpiękniejszy obrazek tego mundialu jak narazie

1

@Janiama Holandia - Usa 1-2

0

Czyli dziś kolejny z graczy Barcy żegna się z mundialem. Pytanie czy będzie to Dest, czy Depay i de Jong.

1

@barcelonaLM Co ten polski sejm przyjmuje takie uchwały? Czy oni nie maja nic lepszego do roboty tylko zajmować się podobnymi bzdetami?

0

@Colon I to jest dobry prognostyk na ten mecz. Do boju Kangury!

0

@DonMatteo901 No czasem po prostu ta piłka nie chce wejść do bramki. Lukaku coś o tym wie.

0

@Volk Jak osiagniesz podobny wiek to wtedy zrozumiesz, że tak właśnie powinno być.

0

@Mns21 Myślę że pół na pół z lekkim wskazaniem na Holandię.

3

@koziar Do boju Kangury.

0

Czyli niepokonane na mundialu pozostały tylko drużyny Anglii,Holandii i Maroka

1

@mekston Ma jeszcze cztery mecze w tym roku, więc w każdym po bramce musiałby strzelić.

0

@damian.09 Jak zwał tak zwał ale mimo wszystko akurat po nim bym się tego nie spodziewał. Zawsze go miałem za gracza z prawdziwą klasą.

0

@MESSIah16 Nie spodziewałem się takiego buractwa akurat po Cavanim.

0

@mrboom I cyk, zdjęcie wysłane do odpowiednich służb...

1

@PatrychoO Ja bym jeszcze chciał Australię i Maroko

3

@Toretto Aż tak to nie było. Wtedy wchodziłby w grę bezpośredni mecz, którzy Szwajcarzy wygrali. Ale i tak to była głupota bo należało powalczyć o kolejną bramkę , która przy bramce Serbii dałaby awans Kamerunowi. Osłabianie zespołu przez taką głupotę to skandal.

2

@kynio302 Po co to mieszać do sportu? Kto popiera? Jacyś konkretni piłkarze? Ładną otwartą piłkę grali, tylko z obroną trochę nie dojechali. Szkoda ze odpadli bo ciekawe mecze były z ich udziałem.

0

@Katalończyk 99 Dla mnie pełnią konsekwencji za tamto zagranie było dzisiejsze odpadnięcie. Sprawiedliwości stało się zadość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?