0

@Kuba_1 A kto to?

0

@Vebrol Tak wczoraj spojrzałem i jedyni gracze z Argentyny co byli bez tych ohydnych tatuaży to chyba tylko Alvarez i Tagliafico. Przynajmniej jeśli je mają to nie wyeksponowane.

1

@Danny Gaucho To jednak zaskoczenie.

2

@jedrek7000 Tak swoją drogą to miejsce Neymara robi wrażenie biorąc pod uwagę fakt ile on czasu był kontuzjowany w karierze. Strzelam, że z tego grona to właśnie on ma najniższą liczbę meczów.

1

@bari_94 Nie wiem ile zarabiał Nawałka, Sousa zarabiał 850 tys., Michniewicz podobno 500 tys euro. Taki Renard z Arabii 1,15 mln euro. Być może po tym zastrzyku kasy za awans mogliby się postarać o jakieś nazwisko zagraniczne,ale kogo byś proponował?

7

@Sulimo A kto ci każe oglądać?

2

@KmN Nie stać. Kiedyś podawali stawki jakie trzeba wyłożyć a ile brali nasi fachowcy. I różnice były kolosalne.

0

@Kuba_1 Zarówno Holandia jak i Argentyna zupelnie nie przekonują na tym mundialu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ Ale czego niby Xavi ma się uczyć? Przecież już to praktykuje,o ile oczywiście sytuacja kadrowa mu na to pozwala.

2

@FabianMrozek Podobno z tym automatycznym przedłużeniem to fejk. Póki co nie ma co gdybać tylko czekać na mecz, kibicować i cieszyć się mundialem.

1

@megaloceros Kurła - a La Rambla już podpisała wyrok śmierci na tego kierowcę i wysłała za nim listy gończe.

0

@Przemek2323 Nie śpię, ale nie rozumiem o czym tu pisać? Nadal życzę im porażki. Może Holandia postawi im wyżej poprzeczkę, skoro nawet taka Australia walczyła do ostatniej minuty. No i czego oczekujesz w związku z tym? Mam spamować jakimiś prowokacjami, obrażać innych czy psuć wam radość? Tak samo kiedy Argentyna odpadnie tez nie będę tu prowokował czy coś.

2

@Destroyer_of_Worlds Weź przestań - już mecz o trzecie miejsce to przesada,a jeszcze o pozostałe to już całkiem głupota

0

Kurczę nie udało się - ale jednak Kangury walczyły do ostatniej minuty.

0

@wojtekfcb79 Wiesz ja starej daty jestem i jakos te emotikony mi umykają zupełnie.

0

Nie no to musi się zemścić. Proszę.

0

Brawo, brawo, brawo! Australia ale ty mnie zaimponowałaś w tej chwili. Brawo Kangury do boju. Jeszcze jeden!

0

@Kaamilos87 Weź. Fartem było już to że Dania formę na mundial straciła i podarowała im Australię. Tez sobie na to zapracowali?

0

@Ronnie1992 A daj pan spokój. Może chociaż Holandia ich wyrzuci.

1

Jezu jakiego oni mają farta.

0

@FCB_dimiC Raczej że zrobią wejście smoka jak Arabia i spakują Argentynę

0

No dobra. To po przerwie Australia robi Arabię i będzie gitara.

0

Nosz co za.... Aby go szlag jasny trafił.

0

@Sau_Ron No i o to mi chodzi- na pewnym etapie życia różne głupoty się robi i tak samo różne rzeczy nam imponują,śmieszą itd. Potem te same rzeczy mogą w nas wzbudzać żenadę i zawstydzenie że kiedyś nam to imponowało czy bawiło. I nic dziwnego że takie zjawisko doswiadcza głównie młodzież.

0

@LS No tak juz lepiej.

1

@Sau_Ron Wiesz- sporo zależy na jakim etapie życia znajduje się taka osoba. Każdy w swoim życiu robił mniejsze lub większe szaleństwa i głupoty,a potem albo z tego wyrastał albo nie.

0

@FCBMati10 No i dzisiaj też malo kto bierze pod uwagę,ale na tym mundialu niespodzianka goni niespodziankę.

2

@FCBMati10 A przed Arabią też słyszałeś czy nie?

0

@LS Co znaczy słabszym? Jak wygrają mecz to nie są słabsi. Raczej skazywanym na pożarcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?