1

@Barca1992 I my spadamy na drugie miejsce i trafiamy na Francje? To juz wolę abysmy sami wywalili tych karakanow po wygranej.

0

Komentarz usunięty

0

Kurna aż se łapę uszkodziłem przy klaskaniu.

2

To jest parodia normalnie.

1

@Janiama Polska - Argentyna 2-1
Arabia Saudyjska - Meksyk 2-0

0

@Janiama Polska - Argentyna 2-1
Arabia Saudyjska - Meksyk 2-0

0

@TheNekro94 Przeciez Niemcy z grupy nie wyjdą.

0

@tomek8756 Jak ja nawet nie wiem to to jest.

0

@Emhyr Wiesz Europa zmęczona ciężkim sezonem. Topowi gracze maja w nogach po 50-60 spotkan w sezonie.. A nie czekaj.

0

@Poversky1000 Tyle że gra idzie nie o awans a o uniknięcie Francji.

1

@Faro Też myślę,że Arabia wygra z Meksykiem.

0

@Poversky1000 Ale dobrym zwyczajem powinno być milczenie o drugim meczu. Kto chce znać wynik to moze przełączyć kanał.

0

@Poversky1000 Przecież nie napisałem ze akurat ja chciałbym obejrzeć tą powtórkę.

0

Brawo Kangury. Jechać z Dunami.

0

Ależ oni w tym TVP to głąby.Człowiek chciałby sobie powtórkę obejrzeć,a oni musza informować o strzelonych golach w drugim meczu. Nienormalni jacyś.

0

@PabloVEB Na całe szczęście ma w tym temacie guzik do gadania.

0

@VegetaPolska Zapytaj komu dzis kibicuje. Jesli nie Polsce to na 100% jakiś podejrzany osobnik.

1

@Janiama Dania - Australia 0-0
Francja - Tunezja 2-0

1

@Faro Jak nie jak tak. Ale dla mnie możesz tam wkleić i ze 100 różnych podobnych twarzy z tej rasy a i tak ich nie rozróżnię.

1

@gumaz Tak.


0

@gumaz Inflacja panie. Nic nie poradzisz. Wszystko drożeje.

0

@Barcanajlepszyteam No a co mam sobie ich zdjęcie powiesić nad łóżkiem i się do nich modlić? Mnie interesuje klub i drużyna a nie poszczególni zawodnicy.

0

@clyde Pytanie tylko jak to rozstrzygnąć czy przedłużył akurat dla pieniążków czy z jakichś innych powodów. I czy w ogóle Barca będzie się starać i mieć możliwość aby mu ten powrót umożliwić.

0

@Donnie_Darko Powtarzam jeszcze raz - ja Tobie ani nikomu niczego nie narzucam ani nie zakazuję, a Ty nie narzucaj mi jak mam to nazywać i traktować. Pozdrawiam.

0

@Barcanajlepszyteam No jakoś teraz to nieszczególnie śledzę ich losy. Trudno abym nie wiedział co u Guardioli, ale co do reszty to nie wiem co np. robi Puyol albo czy Iniesta gra czy siedzi na ławce i w ogóle jak sobie radzi. Natomiast zawsze z chęcią obejrzę sobie powtórki z czasów gdy grali w Barcy. Tak jak z Messim. Ale to co Messi dzisiaj robi, gdzie gra i jak gra to mi to wisi. Tzn. wisiałoby gdyby grał w jakimś neutralnym dla mnie klubie,ale że gra w najbardziej znienawidzonym dla mnie psg to życzę mu jak najgorzej.

0

@supraomnes1 Na pasach?

2

@lucca87 Ale wiesz, że tym "zastępczym reprezentacjom" to się kibicuje tak dodatkowo, a nie w bezpośrednim meczu z Polską? Rozumiesz to prawda?

0

@PatrykBarca Już się bałem że powiedział - "To i tak by nic nie dało. Nie dałoby nic"

1

@SteuerFreiMoney A spoko - jakoś skojarzyłem że tam wtedy też założyłeś temat. Co nie zmienia faktu, że teraz nikt o to nie pytał......

0

@SteuerFreiMoney A kto dzisiaj pytał skoro co najmniej 2 razy sam o tym samym napisałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?