@MesQueUnClub_87 Skoro używa formy mnogiej na polskjojęzycznym portalu to chyba w domyśle chodzi o Polskę. Skąd miałem wiedzieć że to jakiś argentyńczyk tu pisze?
@MESSIah16 On teraz już zupełnie inaczej do tego podchodzi co zrobił. Kiedyś czytałem książkę czy wywiad i choć to może mówił pod publiczkę to jednak czas i więzienie zmieniły tego człowieka. Więc jego fani mogą się lekko zdziwić.
0
@zadafcb Trochę się wyjaśni po dzisiejszym meczu.
1
@Kessie Kurczę jakbym patrzył w lustro.
1
Czyli dzisiaj @Comentateiro z takim usmiechem wychodzi do pracy - https://i.imgflip.com/4/1cf8by.jpg
1
@KlonaZepan Spłakał się już czy jeszcze nie?
0
O kurna ale właśnie cos mocno trzasnęło za oknem.
4
@Nazio87 Komu szkoda temu szkoda.
1
Panie Turek kończ pan ten mecz
1
Kurna jaki dramat. Oby tylko nic się nie stało i oby to ich nie wybiło z rytmu.
0
@Bartek1817 Możliwe że teraz graja mecz otwarcia, z Meksykiem mecz o wszystko a z nami mecz o honor.
1
@PiotrR No postawi się na pewno. Japonia niewygodna dla kazdego.
0
@Medium Tu nawet Europy nie trzeba było aby ich wyjaśnić.
0
@dafik85 Jak my tą Argentynę na luziku bierzemy.
0
@Sapos93 Ja myślałem że to tak wiatr wieje za oknem,a to po prostu powietrze schodzi z tego balonika....
3
@AmigoBlancos Ależ pięknie pęka ten balonik.
1
@FCB24 Arabia powinna być gospodarzem.
0
@Dragon_Ball_Zet Liczylem po cichu na remis,ale że będą wygrywac to nie.
1
@KlonaZepan Piękny widok.
0
@barcelonaLM Jak przegramy z Meksykiem to i tak możemy się pakować. Niezaleznie od tego wyniku.
0
@Rust_Cohle Jak oni nie wyjdą nawet.
0
Jechac teraz z nimi. Dostali 2 gongi na twarz i nie wiedza co się dzieje. Hahaha
0
Hahahaha. Gooool Brawo.
0
@Danger204 Arabia i Polska. A Argentyna 3 gongi od każdego i ostatnie miejsce. Ależ by to było piękne
0
Brawo Arabia. Dalej z nimi. Golissimo!!!
0
@MesQueUnClub_87 Skoro używa formy mnogiej na polskjojęzycznym portalu to chyba w domyśle chodzi o Polskę. Skąd miałem wiedzieć że to jakiś argentyńczyk tu pisze?
1
@Roobo Jak my z Arabią gramy w drugim meczu przecież. W pierwszym mamy Meksyk.
0
@Kapitan hawk Allah Arabia.
0
@MESSIah16 On teraz już zupełnie inaczej do tego podchodzi co zrobił. Kiedyś czytałem książkę czy wywiad i choć to może mówił pod publiczkę to jednak czas i więzienie zmieniły tego człowieka. Więc jego fani mogą się lekko zdziwić.
0
@Barca1992 Wincyj polityki w sporcie. Wincyj.
0
@Pedri16Future Jaki protest masz na mysli?
6
@Czajka90 A dokąd niby ma zmierzać? Takie rzeczy dzialy się od zarania dziejów i będą się dziać aż do końca ludzkości.