La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

0

Waszym zdaniem, Kanada, Serbia i Senegal mimo pierwszych porażek wyjdą ze swoich grup? ;]

0

@arsenallondyn0 Serbia i Senegal stawiam że tak.. Kanada nie wyjdzie.

konto usunięte

0

@arsenallondyn0 Kanada tak, Serbia i Senegal nie

2

@El Madridista. ja mam nadzieję ze Kanadzie się uda, pierwszym meczem mi grubo zaimponowali, bo wczesniej nie mialem zadnego pojęcia o tej druzynie ;]

1

@El Madridista. Oglądałeś mecz z Belgią? oni tam zasłużyli na wygraną, a następne mecze mają z Chorwacją, która pokazała się ze słabej strony i z Maroko.

0

@MesQueUnClub_87 Nie zasłużyli na wygraną bo brakuje im tam snajpera. Dlatego mimo, że robią dużo wiatru z przodu to nic z tego nie wyniknie poza dobrym wrażeniem jakie po sobie zostawią.

0

@maroon Zasłużyli na wygraną bo wykreowali sobie więcej dogodnych sytuacji i gdyby przynajmniej jedna z nich została wykończona to wygraliby w pełni zasłużenie. Takie skazywanie ich na nie wyjście z grupy po bardzo dobrym meczu jest co najmniej śmieszne, tym bardziej, że Chorwacja gra kupę. Już nie wspominam, że to turniej, gdzie mieliśmy kilka niespodzianek.

0

@MesQueUnClub_87 Na nic ich nie skazuję ale piszę to co czuję po ich meczu - co z tych sytuacji skoro ich nie potrafią wykończyć? Nie strzelasz goli to nie zasługujesz na wygraną - proste.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?