@Barca1992 Mam nadzieję,że zapłaci każdego jednego eurocenta za tę akcję,za naprawę i za szkody które ewentualnie ponieśli inni za opóźnienia wynikłe przez tego delikwenta.
@PatrychoO Zdziwiony tak jak i cały świat się zdziwił. Ale dobrze że to się nagrało. Sekciarze mogą go wybielać,tłumaczyć ale ludzie dzięki temu sami mogą to ocenić.
@meteo100 Kurczę nawet nie wiedzialem,że ten Thuram to syn Liliana. Kolejne zaskoczenie na tym mundialu gdy się dowiedziałem,że synowie Reyny i Weaha kontynuują rodzinne tradycje.
5
@kolomen2 Że co? O czym ty piszesz?
0
@Rewolucja123 A czego oczekujesz? Że cały świat ma złożyć mu pokłon na kolanach?
0
@CatalanDream No i cyk - właśnie Bruno wlatuje u mnie do topu ulubionych piłkarzy.
0
@PatrychoO No jak gorzej? Przecież tam widać było czystą radość z tego,że nie padł gol.
0
@draxidox A Dziki już się wypowiedział w tej sprawie?
0
@mekston Nie no jakiś góral tak wypalił w odpowiedzi. Nie widziałem tego fragmentu.
PS - nie było takiej odpowiedzi na tablicy.
13
Familiada - co można zrobić z kotem?
- Powiesić kota.
0
@Mezocyklon87 Dlaczego używasz liczby mnogiej? Mnie to akurat nie dotyczy. Nie mam nic przeciwko wygranej dla Francji i naszych graczy.
0
@MarioVeB! Witamy pana psychologa. Można prosić o jakieś źródło do badań nad tym schorzeniem?
5
@Barca1992 Mam nadzieję,że zapłaci każdego jednego eurocenta za tę akcję,za naprawę i za szkody które ewentualnie ponieśli inni za opóźnienia wynikłe przez tego delikwenta.
3
@Jonyx A skąd nienawiść np do Ronaldo czy do Viniciusa? Każdy widocznie ma swoje powody aby komuś kibicować albo być jego zagorzałym antyfanem.
1
@kulek22 Szkoda chłopa by było. Pół roku by pograł a potem ława do końca kariery neuera.
5
@Sysia11 Z kartofli? Chyba na worku foliowym np. po nawozie i do tego trochę słomy.
0
@Mezocyklon87 Co oznacza finał bez historii? Jeśli wygra Chorwacja albo Maroko to przybędzie nam ktoś nowy w gronie mistrzów.
0
@PatrychoO Zdziwiony tak jak i cały świat się zdziwił. Ale dobrze że to się nagrało. Sekciarze mogą go wybielać,tłumaczyć ale ludzie dzięki temu sami mogą to ocenić.
3
@Krystian1588 Może jeszcze jest powietrze w układzie. Odpowietrzałeś wszystkie grzejniki?
0
@Pawlak1992 Coś pięknego widzieć radość na twarzy najlepszego piłkarza świata.
1
@Arkon Tylko Polski.
1
Drugi Beckham. Brawoooo.
1
W koncu gooool. Pięknie
0
@Donnie_Darko Z perspektywy polskiego kibica to przecież lepiej aby Francja wygrała mundial bo to mniejszy wstyd odpaść z przyszłym mistrzem świata .
1
@takisobiektos Dobrze,że w 2030 znowu będzie na zimę tym razem w Arabii. Warto tak co jakis czas dla odmiany urozmaicić te terminy.
1
@FcPortoFan1999 On mnie w ogóle irytował cały mecz. Wydzierał się przy byle.niegroźnej sytuacji jakby ktoś na pustą bramkę miał strzelać
1
@Janiama Anglia- Francja 0-3
0
@esem91 Nie zgadzam się. Co to w ogóle znaczy "nie powinni"? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i to tyle w tym temacie.
1
@meteo100 Kurczę nawet nie wiedzialem,że ten Thuram to syn Liliana. Kolejne zaskoczenie na tym mundialu gdy się dowiedziałem,że synowie Reyny i Weaha kontynuują rodzinne tradycje.
0
@AllBundy Koniec epoki. Dla mnie zawsze będzie kojarzył się tylko z Barcą,bo gdy zaczynałem kibicować Dumie Katalonii to właśnie on nas trenował.
0
Prawidłowo - czas posprzątać to szambo co wczoraj wybiło
0
@Benz Okaże się gdy przejdzie do topowej ligi. Darwin tez miał być kotem
0
@Explode Wystarczyłby sam wzrok Tysona by mnie zdjąć z planszy.