1

@dv7wisnia Gdyby zwierząt nie należało jeść,to przecież nie byłyby zrobione z mięsa.

3

@RoberDzik Pałają żądzą?

0

@Ascend Myślę, że gdyby miał wrócić to byłby już wybrany zamiast Michniewicza.

0

@Jakchcesz Trudne sprawy. Wersja argentyńska.

0

@aleksandrowielki Tyle, że coś podobnego było gdy Dania zastąpiła w ostatniej chwili Jugosławię na Euro.

0

@AllBundy Pewna to jest śmierć i podatki. Najpierw to Francja musi się zakwalifikować, a Mbappe musi być zdrowy i w formie oraz trener musi go powołać. dopiero potem można zacząć gdybanie.

0

@GeneralXavi Ja nie o niej, tylko o tym, że z tych konkretnych wpisów wcale nie wynika, że chodzi o ten sam numer telefonu. Choć może też i tak być.

2

@GeneralXavi Pytanie tylko czy w tych wpisach chodzi o ten sam numer telefonu.

0

@Deviler A jesteś taki kozak aby zdobyć taką nagrodę bez znaczenia?

1

@Bruttal Taa jasne. Jak tam każdy drobny punkt tego spotkania ustalony był w szczegółach i zaakceptowany wcześniej i przez słuzby bezpieczeństwa i przez dyplomację.

0

@KrwawiaceoczyVEB Bez sensu taka informacja. Barca informuje o tym La Ligę,co będzie latem? Do lata mnóstwo czasu. Po co wypuszczać takie przecieki? Aby były kwasy w drużynie i gracze zastanawiali się o kogo chodzi? Bo nie sądzę aby wszystko już było dogadane między klubami i zawodnikiem.

2

@KrwawiaceoczyVEB Mimo całej mojej niechęci do messiego, to porównanie bez sensu bo porównujesz graczy na zupełnie innym etapie kariery i w całkiem innej sytuacji.

1

0

@Emhyr Jeśli to banknoty okolicznościowe to akurat nic dziwnego. W Polsce też przecież co chwilę takie banknoty i monety kolekcjonerskie wypuszczają. W innych krajach pewnie też.

0

@Deviler On nie pali w piecu. Grzeje kaloryferem.

1

@Rust_Cohle Andres Iniesta, Michael Owen, Alessandro del Piero, Francesco Totti, Carles Puyol

0

Ciekawe doniesienia.

4

@MESSIah16 Wole poczekać aż La Rambla znowu stanie się La Ramblą a nie jakąś argentyńską uliczką na której odbywa się fiesta z okazji zwycięstwa znienawidzonej przez mnie drużyny. Wybrałbyś się jako kibic Barcy na przykład na fiestę realu madryt?

0

@jacob345 Nie. Ona jest na TVP 2 teraz.

0

@cris2706 Każdy kto szanuje ten sport, ten ogląda dzisiaj mecz. Każdy kto szanuje innych nie ocenia innych kibiców wedle swojej miary. Po prostu.

2

@Janiama Argentyna-Francja 0-3

2

Piłkarz tysiąclecia. Xd. Chyba zapomniał o naszym Ronaldzie ze Spychowa. A to jedyny który w trzech finałach LM w XV w. strzelił hat-tricki. I to klasyczne. Co prawda nagrań z wiadomych względów brak, ale Gall Anonim to opisał.

1

@michal26 Że PIS przemilcza to jasne, ale że wszyscy inni tego nie drążą? Nawet na La Rambli jakos bez wiekszego echa przeszło

0

@Colon Guzik prawda - najpierw musiałby pokazać coś na Euro.

0

@Sinirsey No i proszę - kolejna zaleta tego zawodnika.

0

@Bogan Ludzie nawet publicznie się przyznają, że usuwają z grona znajomych tych którzy ośmielają się mieć odmienne zdanie na temat ich ulubionego piłkarza. Takich czasów doczekaliśmy.

1

@msmsms Coś pięknego by to było. Nie dość, że przełamali tą wieloletnią serię gdy mistrzowie odpadali w fazie grupowej to jeszcze obroniliby tytuł.

0

@NeKenI Mecz to można sobie obejrzeć powtórkę. No ale każdy ma swoje priorytety. Nie rozumiem więc po co pyta innych skoro my nie znamy ani jego sytuacji życiowej ani innych okoliczności i każdy ocenia to pewnie porównując do swoich warunków.

0

@KmN Serio się zastanawiasz czy wybrać pracę czy jakiś mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?