@P33ck Tylko się okazało potem,że on tam był tylko jako motywator, a na przykład sprawy taktyczne ogarniał mu doświadczony trener z Milanu. Za kasę jaką będzie chciał to naprawdę da się zatrudnić kogoś lepszego.
@Awtameok_Klana W Polsce przecież nikt o tym nawet nie wspomniał. Szczerze,to myślałem że jednak pieniądze na podobne akcje przepływają w inny sposób,a nie tak jawnie.
@Deviler No i tylko czemu my Polacy tak często musimy wybierać mniejsze zło? Mimo wszystko mam nadzieję,że jednak wybiorą kogokolwiek innego niż Szewczenko.
@Emhyr No dobra przyznawać się teraz komu nie pasował Michniewicz. Przecież z Szewczenką to dopiero będzie dramat. Gdy odnosił jako-takie sukcesy z reprezentacją Ukrainy to miał w sztabie dwóch doświadczonych ludzi z Milanu, którzy ogarniali mu m.in. taktykę. Gdy ich zabrakło w Genoi, to była całkowita klapa - a włoskie media krytykowały go właśnie za to, że nie ogarniał kwestii taktycznych. Już nie wspominając ile skasuje za swoje usługi. Wszyscy tylko nie on.
@Elosek Pamiętam kilka lat temu gdy asfalt byl czarny ale śliski jak szklanka a mimo to jeden idiota w takich warunkach wyprzedzał wszystkich po kolei. Oczywiście za kilka kilometrów wszyscy go mijali gdy leżał w rowie.
Kurczę. Najpierw to przeczytałem i myślę sobie - spoko,że mamy tego Martina, Lewy ma czerwoną to może go zastąpi a potem sobie przypomniałem gdzie on teraz jest.
@Emhyr No i teraz kto się myli? Każdy kolejny trener który stawia na Sergio i co najważniejsze ponosi za tę decyzję odpowiedzialność? Czy czołowe grono ekspertów La Rambli,które anonimowo wiesza psy na Sergio i nie ponosi żadnej odpowiedzialności?
@gumaz Ostatnio u nas ksiądz rozwiązał to w idealny wręcz sposób - kto chciał aby go odwiedził po kolędzie musiał go po prostu zaprosić - czy to wypełniając kartkę w kościele, czy telefonicznie. Ksiądz nie tracił czasu ani nerwów, ci którzy nie chcieli go przyjmować tak samo. Teraz mamy nowego więc ciekawe czy podejdzie tak samo. Moim zdaniem to powinno być rozwiązanie przyjęte odgórnie w całej Polsce.
1
@P33ck Tylko się okazało potem,że on tam był tylko jako motywator, a na przykład sprawy taktyczne ogarniał mu doświadczony trener z Milanu. Za kasę jaką będzie chciał to naprawdę da się zatrudnić kogoś lepszego.
3
@tomek8756 Takie czasy. Daj komuś palec to zaraz chce całą rękę.
1
@Awtameok_Klana W Polsce przecież nikt o tym nawet nie wspomniał. Szczerze,to myślałem że jednak pieniądze na podobne akcje przepływają w inny sposób,a nie tak jawnie.
0
@Deviler To już Czerczesow lepszy.
0
@Deviler No i tylko czemu my Polacy tak często musimy wybierać mniejsze zło? Mimo wszystko mam nadzieję,że jednak wybiorą kogokolwiek innego niż Szewczenko.
0
@Emhyr No dobra przyznawać się teraz komu nie pasował Michniewicz. Przecież z Szewczenką to dopiero będzie dramat. Gdy odnosił jako-takie sukcesy z reprezentacją Ukrainy to miał w sztabie dwóch doświadczonych ludzi z Milanu, którzy ogarniali mu m.in. taktykę. Gdy ich zabrakło w Genoi, to była całkowita klapa - a włoskie media krytykowały go właśnie za to, że nie ogarniał kwestii taktycznych. Już nie wspominając ile skasuje za swoje usługi. Wszyscy tylko nie on.
0
@Marcin91fcb Czyli ty wiesz lepiej co wywołało, a jeśli nawet nie wywołało to co ugruntowało moją niechęć do Messiego?
2
@Barca1992 Aż mu się kierunki jazdy pomylily i czapki zapomniał z tego wszystkiego.
1
@Bogan Potem się dziwią,skąd ten hejt na Messiego. A w dużej mierze to jest hejt wywołany przez podobne wpisy.
1
@AllBundy Też nie chcę tu Szewczenki. To już nawet wolę jakiegos polskiego trenera
0
@Elosek Pamiętam kilka lat temu gdy asfalt byl czarny ale śliski jak szklanka a mimo to jeden idiota w takich warunkach wyprzedzał wszystkich po kolei. Oczywiście za kilka kilometrów wszyscy go mijali gdy leżał w rowie.
0
@Sheva77 Wymień mi choć jeden raz w którym atakowałem CR bez jakiegoś wyraźnego powodu.
3
Taka ciekawostka - https://europeanconservative.com/articles/news/poland-paying-u-s-influencers-to-support-the-war/
14
@tomek8756 Tymczasem w polskich szpitalach....
0
@Antimadridista_WR Tam akurat przechodziło ludzkie pojęcie.
3
@Kessie La Rambla w pigułce podczas meczy Portugalii, podczas meczy Argentyny, podczas meczy PSG i do niedawna podczas meczy MU.
1
@RosjaninBut taktyk
0
Kurczę. Najpierw to przeczytałem i myślę sobie - spoko,że mamy tego Martina, Lewy ma czerwoną to może go zastąpi a potem sobie przypomniałem gdzie on teraz jest.
1
@Emhyr Skoro stawiasz takie tezy to należy się zastanowić czy te drużyny z Busquetsem miałyby jeszcze lepsze wyniki.
1
@Emhyr Ale nadal to tylko eksperci,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swe opinie.
1
@Emhyr No i teraz kto się myli? Każdy kolejny trener który stawia na Sergio i co najważniejsze ponosi za tę decyzję odpowiedzialność? Czy czołowe grono ekspertów La Rambli,które anonimowo wiesza psy na Sergio i nie ponosi żadnej odpowiedzialności?
0
@Antimadridista~ Holandia nie była niewinna,ale Argentyna to i tak buce i tak. Nic to nie zmienia.
0
@gumaz Ostatnio u nas ksiądz rozwiązał to w idealny wręcz sposób - kto chciał aby go odwiedził po kolędzie musiał go po prostu zaprosić - czy to wypełniając kartkę w kościele, czy telefonicznie. Ksiądz nie tracił czasu ani nerwów, ci którzy nie chcieli go przyjmować tak samo. Teraz mamy nowego więc ciekawe czy podejdzie tak samo. Moim zdaniem to powinno być rozwiązanie przyjęte odgórnie w całej Polsce.
0
@Nano22 Pięknie się popisał "bobo" - i bardzo dobrze że to poszło w świat i odbiło się takim echem.
0
@kolomen2 Kurdę kto nagrywa takie rzeczy? On to komuś wysyłał czy co?
5
@kolomen2 Że co? O czym ty piszesz?
0
@Rewolucja123 A czego oczekujesz? Że cały świat ma złożyć mu pokłon na kolanach?
0
@CatalanDream No i cyk - właśnie Bruno wlatuje u mnie do topu ulubionych piłkarzy.
0
@PatrychoO No jak gorzej? Przecież tam widać było czystą radość z tego,że nie padł gol.
0
@draxidox A Dziki już się wypowiedział w tej sprawie?