La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

konto usunięte

15

Nie rozumiem ludzi tutaj XD. Jak Chorwacja wygrała z Brazylią to był hurr durr bo antyfutbol wygrał, a dzisiaj ta sama Chorwacja będzie grała z Argentyną i nagle ten antyfutbol im nie przeszkadza i im kibicują.
Ciekawe

18

@Holsik Ból dupy o najlepszego piłkarza w historii po prostu.

2

@Holsik Kto tak pisze?

konto usunięte

4

@Medium Marek z Kondratem

konto usunięte

0

@Holsik a może ktoś kibicuje Brazylii? I nie chce by przeszła Argentyna?

0

@Holsik Gdzie są tacy ludzie? Jak tutaj większość za Argentyną.

0

@Holsik za siebie mogę powiedzieć że lubię Brazylię i nie lubię Argentyny, więc jak ktoś ma podobnie - nic w tym dziwnego. Oczywiście byłem zły, że Brazylia odpadła z gorsza drużyną, ale nie będę jeśli gorsza Chorwacja wyeliminuje Argentynę.

Dziś mimo wszystko neutralnie - mam wrażenie, że jak Chorwacja przejdzie to znów da d*py w finale jak 4 lata temu.

0

@Holsik Ty, a może to różni ludzie tak pisali? Dopuszczasz taką możliwość, czy nie pasuje do tezy, więc nie mówmy o tym?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?