Straszna historia - bestie są obok nas, a system zawiódł. Typ pobił gościa w jego własnym mieszkaniu - sąd nakazał mu wypłacić ofierze 2,5 tys zł. A potem ten psychol zjawia się u ofiary ponownie i próbując wymusić podpis, że mu wypłacił te 2,5 tys zł zakatował go na śmierć. To jest poebane. https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/897331,Brutalne-holowanie-i-smierc-w-stawie.html
@waletpl Pewnie wyszli z założenia,że zwykłe rozgrywki sportowe widz ma już dostępne i ciężko by było z nimi konkurować. Im pewnie chodzi o nową widownię i dlatego te wszystkie pomysły.
Artykuł nie podejmuje jednej dosyć istotnej kwestii - gdyby Barca się nie zgodziła na obniżkę,to Griezmann nadal grywałby tylko ogony w klubie i istniała możliwość braku powołania na mundial. A wówczas cała ta dyskusja o pomyłce byłaby rozpatrywana z odmiennego punktu widzenia i groziłaby katastrofą dla budżetu.
@talizmo No i dobrze. To ile ten jeden człowiek emocji zapewnia i jak te mecze które prowadzi zapadają w pamięć, to mało która drużyna potrafi sprawić.
@kulek22 Podobno jakiś Uzbek co nie chciał oddać numeru 7 jest na wylocie. Lepsze jest info,że Ronaldo i Georgina złamią saudyjskie prawo jeśli zamieszkają razem i cała nadzieja,że dostaną specjalny przywilej.
@michal26 Ewidentnie nie jest to w jego interesie. Opozycja na Białorusi w porównaniu z rosyjską jest o wiele mocniejsza. Pojawiały się też doniesienia o "buncie" czy niechęci wojskowych do wkraczania w wojnę. To wszystko plus to o czym nie wiemy sprawia,że dopóki tylko może będzie stał z boku.
@michal26 Jeszcze wracając do Łukaszenki to sądzę,że zawarł pewnego rodzaju układ z Zachodem,że zostawią go w spokoju o ile nie włączy się aktywnie w tą wojnę.
@kamil9040 Bzdury - jak ktokolwiek w ogóle może być dziś mniej szczęśliwy niż 100 lat temu? No chyba że spytamy kogoś z ówczesnej klasy wyższej, komu niepotrzebne były dzisiejsze wynalazki, bo czarną robotę odwalali za nich służący. I jak niby powiązać to odczuwanie szczęścia nie z rozwojem ludzkości ale z samą kwestią feminizmu? Przecież metodologia takiego badania to w ogóle jakiś absurd - badali osoby które żyły 100 lat temu?
3
Straszna historia - bestie są obok nas, a system zawiódł. Typ pobił gościa w jego własnym mieszkaniu - sąd nakazał mu wypłacić ofierze 2,5 tys zł. A potem ten psychol zjawia się u ofiary ponownie i próbując wymusić podpis, że mu wypłacił te 2,5 tys zł zakatował go na śmierć. To jest poebane.
https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/897331,Brutalne-holowanie-i-smierc-w-stawie.html
2
@waletpl Pewnie wyszli z założenia,że zwykłe rozgrywki sportowe widz ma już dostępne i ciężko by było z nimi konkurować. Im pewnie chodzi o nową widownię i dlatego te wszystkie pomysły.
0
@bartekvisca To trzymaj się za kieszeń bo w lutym wchodzi embargo i dopiero odczujemy wzrost cen.
3
@waletpl W jakim sensie zidocenie? Sprawne posunięcie marketingowe tylko po to aby się o tym mówiło i ludzie się zastanawiali o kogo chodzi.
0
@Pawci023x Difycashback w operze
0
Artykuł nie podejmuje jednej dosyć istotnej kwestii - gdyby Barca się nie zgodziła na obniżkę,to Griezmann nadal grywałby tylko ogony w klubie i istniała możliwość braku powołania na mundial. A wówczas cała ta dyskusja o pomyłce byłaby rozpatrywana z odmiennego punktu widzenia i groziłaby katastrofą dla budżetu.
1
@zenoowity W zasadzie każde tłumaczenie jest zabawne dla kogoś kto słucha gdy próbujesz udowodnić,że nie jesteś wielbłądem.
0
@Bezhistorii A ja kilka dni temu na takie cuś natrafiłem -
0
@Kondziubarca Oby z tym Milanem to tak było. A co do Anglii to trzymam kciuki za Arsenal
1
@MesQueUnClub_87 Wielu ludzi to robi. To nadal żywe powiedzenie.
0
@talizmo No i dobrze. To ile ten jeden człowiek emocji zapewnia i jak te mecze które prowadzi zapadają w pamięć, to mało która drużyna potrafi sprawić.
1
@norbi77 Lis miał rację mówiąc,że ludzie wcale nie są tak głupi jak nam się wydaje. Sa o wiele bardziej.
5
@TheNekro94 Tracą piłkę!!! Atak!!! Goool goool!!! 31 do 30 dla Polski!!! 4 sekundy do końca..
0
@kulek22 Podobno jakiś Uzbek co nie chciał oddać numeru 7 jest na wylocie.
Lepsze jest info,że Ronaldo i Georgina złamią saudyjskie prawo jeśli zamieszkają razem i cała nadzieja,że dostaną specjalny przywilej.
0
@dorkizos Chyba strażak.
0
@PatriBarca Piszesz tak jakby jeden i drugi spadli z jakiegoś wysokiego konia podczas gdy oni nawet jeszcze nie próbowali na niego wsiąść.
0
@Criss18Barca @Awtameok_Klana Po prostu mają dłuższy termin ważności. Prezydenci USA odchodzą już po 4/8 latach...
0
Czy wiecie dlaczego matrioszki z Putinem są droższe od tych z amerykańskimi prezydentami?
1
@michal26 Ewidentnie nie jest to w jego interesie. Opozycja na Białorusi w porównaniu z rosyjską jest o wiele mocniejsza. Pojawiały się też doniesienia o "buncie" czy niechęci wojskowych do wkraczania w wojnę. To wszystko plus to o czym nie wiemy sprawia,że dopóki tylko może będzie stał z boku.
1
@michal26 Jeszcze wracając do Łukaszenki to sądzę,że zawarł pewnego rodzaju układ z Zachodem,że zostawią go w spokoju o ile nie włączy się aktywnie w tą wojnę.
0
@barcelonaLM "Orlen wziął na siebie podwyżkę VAT".
1
@Janiama PKP - Barca 0-3
1
@Bezhistorii Też źle - prawidłowo to Dominika i Dominikana. Ewentualnie Gwinea, Gwinea Bissau, Gwinea Równikowa i Papua Nowa Gwinea.
1
@GuerillaAthletic Jeśli to było we wsi Suche to może i dobrze że to zmienili.
0
@kamil9040 Bzdury - jak ktokolwiek w ogóle może być dziś mniej szczęśliwy niż 100 lat temu? No chyba że spytamy kogoś z ówczesnej klasy wyższej, komu niepotrzebne były dzisiejsze wynalazki, bo czarną robotę odwalali za nich służący. I jak niby powiązać to odczuwanie szczęścia nie z rozwojem ludzkości ale z samą kwestią feminizmu? Przecież metodologia takiego badania to w ogóle jakiś absurd - badali osoby które żyły 100 lat temu?
1
@IronSanHybrid Wodnik sobie przywłaszczył.
0
@theOneAndOnlyKing Święta wydłużają terminy i prawdopodobnie to zawieszenie kary przedłuży się na mecz z Atletico,choć całkowitej pewności nie ma.
0
@tbas Kto to do cholery jest ten Poniedzielski?
0
@Schoogs Chyba mu się noga trochę popsuła.
1
@Kismeth Nie przesadzaj. Jako wolny zawodnik nie miał wtedy żadnych konkurentów na swoim poziomie,a klubu już wtedy nie było stać na transfery.