0

@Coutinho007 Ale to nie jest tylko kwestia szejków w klubie. Beniaminkowie w PL też dysponują sporymi budżetami i pod tym względem cała ta liga odjeżdża wszystkim innym. Ale na razie to i tak jałowa dyskusja o czymś co się może wydarzyć albo i nie. Zobaczymy jak to się potoczy i ocenimy po jakimś czasie. Może on tam zaginie i nikt go nie będzie w ogóle żałował? Ale faktem jest,że coraz trudniej jest i na razie będzie Barcy konkurować z innymi na rynku.

1

@BorzyKrzys Hehe. Pierwsze co mi się skojarzyło,że to taka okazja wymyślona po to aby się nadziubać albo coś sobie dziabnąć. A to tylko kogoś po----iło konkretnie.

1

@tomek8756 Jednak Orwell to fachowiec był.

1

@Coutinho007 O "Bobo" nie zamierzam tu dyskutować. O mnie czy o tobie również nie zamierzam,bo co to za argumenty? Dla mnie najważniejszy w tej dyskusji jest fakt o poziomie sportowym Newcastle i całej ligi angielskiej. Na chwilę obecną ten poziom jest wysoki i nic dziwnego,że zwłaszcza młodzi zawodnicy będą chcieli budować ten projekt. Jak to się skończy to ocenimy po latach. Finanse imo w tym przypadku to sprawa poboczna,bo możnaby się na niej skupić tylko wówczas gdyby byli średniakiem bez aspiracji albo grali gdzieś na peryferiach futbolu. Tyle. Gdyby tak było to pewnie sam bym wypominał taki wybór gracza.

1

@Coutinho007 No i co w tym złego? Kasa się zgadza ale też poziom sportowy wcale nie jest najgorszy jak tu już sugerują. Ale tak jak piszę - skąd założenie,że Barca ma w ogóle warunki aby rejestrować nowych graczy? I jeśli nie to po co wówczas obrażać gracza?

1

@Firestone Świetne wieści. Niech mu się wiedzie jak najlepiej i niech w końcu znajdzie swoje miejsce do grania,bo jak wróci do nas to znowu zniknie na ławce.

1

@Coutinho007 Żałosny to był komentarz umniejszający zawodnikowi w przypadku gdyby się zdecydował na przejście do Newcastle. To raz. A po drugie to nic to Barcy nie umniejsza. Nasza pozycja na rynku głównie z powodu wymogów PD jest bardzo niska i trzeba się z tym pogodzić,a nie wylewać pomyje bez powodu na wszystkich którzy się zdecydują na inne kluby. Są doniesienia o problemach z zakontraktowaniem Balde i my może nawet nie mamy warunków aby sprowadzać i rejestrować nowych graczy. No ale po co o tym wspominać. To niedobra jest. Newcastle absolutnie nie jest złym wyborem dla młodych graczy. Zobaczymy jak rozwiną ten klub. Na razie dobrze im idzie.

0

@FcBarcelonaFanMSN Dobry żart. Normalnie boki zrywać.

5

@Explode A Barca to jak niby sobie radzi w LM? Faworytem tych rozgrywek to my już dawno nie jesteśmy. I póki co to Newcastle nie jest budowane jak inne szejkowe kluby i robią to z głową bez kosmicznych transferów. Patrząc czysto sportowo to nie jest jakieś pójście tylko za kasą na peryferia futbolu i jak najbardziej się to broni jako perspektywiczny krok naprzód.

0

@Graves Isco też zaliczył zjazd. Czasami tak bywa z różnych powodów.

2

@Medium Tera to nie ma.

10

@Explode Sraty taty. Klub z czołówki najlepszej ligi świata daje mu ofertę,a już pojawiają się głosy o skoku na kasę? Żałosne te zarzuty.

3

@Catalanian1991 Nie tylko. Są doniesienia o ok 10-12 mln odstępnego od Chelsea.

41

Po akcji z Griezmannem nawet bym z nimi nie siadał do rozmów. Ewentualnie na kosmicznych warunkach na naszą korzyść.

0

@MarcelNJ11 Odnoszę się do słów wklejonych powyżej. Zaznaczyłem, że nie znam całej wypowiedzi

0

@mekston Chodziło mi o wypowiedź Emhyra jakoby miały być wyciągane konsekwencje wobec kogokolwiek. Wtedy oba zespoły powinny być ukarane. Ale do tego i tak nie dojdzie. To tylko fikcja.

0

@MarcelNJ11 Ale dlaczego nieprawdą? Przecież uwaga o tym, że wyczerpali zapasy wojskowe nie wyklucza dalszej pomocy. Trzeba by było całą wypowiedź zobaczyć aby ocenić jej kontekst.

25

@IronSanHybrid "Cho szybko - no zobacz, zobacz Halyna - patrz ile ten pasożyt somsiad zarabia. I to ma być sprawiedliwość na tym swiecie? Już ja go załatwię cwaniaka jednego" "Albo pa na tego - spod trójki - gołodupiec jeden a jaką furą się rozbija - albo kredyt wziął żeby się pokazać, albo coś kombinuje na boku - już ja mu się przyjrzę co to za jeden"

1

@kulek22 Nie będziesz nic czuł jeśli to mały kawałek sprężyny. Kiedyś też zauważyłem przypadkiem na podnośniku, że coś jest nie tak i brakuje kawałka sprężyny.
Edit - na skręconych kołach bez podnoszenia też powinieneś to zauważyć.

0

@supraomnes1 Mi to zupełnie obojętne. Puchar Hiszpanii to już coś, ale te wszystkie superpuchary jakoś mnie mało interesują.

1

@Emhyr Słowo przeciw słowu. A Argentyna wówczas również powinna ponieść konsekwencje, więc i Tagliafico czym prędzej by się z tego wycofał.

0

@Criss18Barca Też pamiętam ten piękny sen, aż potem Eintracht nie tyle nas wybudził co bez pardonu wywalił razem z łóżkiem na podłogę.

0

@Kondziubarca Czyli jednak trzeba będzie przypomnieć sobie ten ruski. Dobrze,że bukwy się jeszcze pamięta.

1

@Kidd No skoro nie pierwsze to nic dziwnego. Gdy pierwsze dziecko połknie monetę to rodzice leca na pogotowie,gdy zrobi to drugie to po prostu sprawdzają kiedy pojawi się w nocniku, a przy trzecim już nawet nie czekają i od razu potrącają mu z kieszonkowego.

0

@Emhyr I tak będzie Probierz.

0

@Uukasz_93 Dzięki za przypomnienie. Co roku jest to samo. W ostatniej chwili się o tym dowiaduję.
Edit - W Polsce rozgrywają? No to nieźle to rozreklamowali skoro nikt o tym nie wie.

0

@Ojciec5tkidzieci Teza bez żadnych podstaw.

1

@LionelM95 Czyli jesteś 4 zł do przodu.

4

@Koperek01 Rzeczywistość jest taka,że z każdej strony otacza nas propaganda.

1

@Criss18Barca Tak,ale tylko przez kilka meczy. Potem dostał Aubę czy Ferrana. Koeman grał tym składem dłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?