- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
1
Kurde tak przyzwyczaiłem organizm do wstawania o 3:50 - 5:00, ze teraz każde dłuższe spanie np do 9, to budzę się jakby mnie z krzyża zdjęli i paradoksalnie jestem bardziej zmęczony niż wstalbym o 6:00.
Przewalone
10
@Rust_Cohle Ja jak śpię dłużej, niż 7 godzin to już dzień zmarnowany bo jestem zamulony jak dno Odry.
1
@Rust_Cohle to wstawaj o 3:50 - 5:00
5
@MesQueUnClub_87 My ludzie sukcesu chyba już tak po prostu mamy.
0
@ranger3120 Nie no wtedy też są lekkie ciężary :D optymalnie to tak właśnie 6-7, ale też nie będę jak jest dzień wolny budzika nastawiał :D
Chociaż jak ma to tak wyglądać, to przemyśle temat.
Człowiek chciałby odespać trochę, a później lata zamulony cały dzień.
0
@Rust_Cohle to wstawaj o 3, przechytrzyj organizm xd
1
@Kessie Ta, a później będę spał w robocie zamiast pracować - tak jak ty
1
@Rust_Cohle Jesteś jak ten syn mleczarza którego wzięli do wojska i w pierwszym liście do domu napisał - "Tu jest jak na wakacjach. Pobudka o 6:00 ..."