La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

0

Na Twitterze czytam, że jest zgoda Niemiec na rozpoczęcie szkolenia załóg ukraińskich na czolgach Leopard 2. Ugną się w końcu. Kwestia czasu jak pojadą na front.

0

@Ptasior Tylko żeby pojechały w tym roku chociaz :D

0

@Kondziubarca Mam nadzieję, że najpóźniej do lata się wyrobią bo może być ciężko.

0

@Ptasior Serio te czołgi tak zmienią położenie Ukraińców? Wiem że to dobre info jeśli te odstawy pójdą ale czy to jest prawdziwy gamechanger? Bo ostatnio w kółko o tych czołgach jakby to był szach mat.

0

@maroon Wszystko zależy od liczby wozów. Jak pojedzie jakieś 20/30 to nic to nie zmieni, ale takie 200 to już byłaby realna siła, ale wiadomo, że samymi czołgami się nie wygra. Przede wszystkim Ukraina powinna dostać pociski, którymi mogłaby skutecznie razić zaplecze ruskim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?