@Hubsao Wiśnie i czereśnie przycina się po owocowaniu. Teraz tnij całą resztę - przede wszystkim jak masz krzyżujące się gałęzie,to jedną z nich ucinaj. No i wilki - te pionowe odrosty. Zależy też czy tniesz stare drzewo,czy młodsze ale już uformowane czy też dopiero chcesz uformować całkiem młode. Na yt masz sporo praktycznych poradników.
@Emhyr Tu głównie wydana kasa robi zły PR Raphinhi. No i oczekiwania. Bellerin przyszedł za darmo jako zapchajdziura. Po jego poprzednich latach nikt nie spodziewał się po nim zbyt wiele,a. Raphinha przychodził w glorii kogoś kto odmieni oblicze zespołu. Nie jest najgorszy,no ale jednak ta kasa robi swoje. Gdyby cofnąć czas to wolałbym aby go nie sprowadzali,może takiego Bernardo Silvę bym wolał sprawdzić zamiast jego. A Bellerin za darmo przyszedł i sobie poszedł. Do zapomnienia.
@bartekvisca Aj waj. Ludzie wystawiają sobie subiektywne oceny na filmwebie wedle swoich preferencji. Co za czasy. Tak nie powinno być aby inni mieli inne zdanie na temat serialu czy filmu niż moje najmojsze zdanie.
Widzę, że w Hollywood już nie mają żadnych nowych pomysłów i zrobili swoją wersję genialnego filmu "Mężczyzna imieniem Ove". Nie sądzę aby udało im się przemycić tamten klimat, mimo iż zatrudnili samego Toma Hanksa.
"Klapa aukcji Kurdej-Szatan" Chcielibyście się dowiedzieć o co chodzi? No to się nie dowiecie bo artykuły już pousuwali i zostały tylko tytuły. Szybko wyciszają temat.
@urbipl O ile historię zawsze piszą wygrani i to nikogo nie dziwi to tu już zachodzi kuriozum gdy to przegrani zaczynają szczekać swoją parszywą mordą. To powinno być szeroko nagłośnione i sprostowane bo inaczej podobna narracja zacznie płynąć coraz bardziej szerokim strumieniem.
@FCB24 Generalnie to dobra inicjatywa aby ograniczyć spożywanie tego syfu, tylko że zakazywanie czegokolwiek nie jest sposobem na ograniczenie a wręcz przeciwnie.
@LS Zobaczymy jak to wpłynie na następne pokolenia. My nie byliśmy od dziecka przyzwyczajani do podobnych obrazków. Myślę, że to już sporo zmieniło w ostatnich latach.
@Pawel13sz Dopóki Gavi nie będzie chciał odejść to ta klauzula może wynosić okrągłe 0. A jakoś nie wydaje się,że chciałby odchodzić choć z drugiej strony łatwo młodemu namieszać w głowie.
@LS Myślisz,że to w tym celu jest tak promowane? To po prostu jest uchylane okno Overtona,a nie wciskanie takich wątków tylko dla przyjemności pewnych osób.
@John_Doe "Ciekawe czemu więc TVNowskie Fakty nie tak dawno temu robiły materiał o liczbie i stanie schronów w Polsce?" - mnie ciekawi bardziej to dlaczego państwo czy samorządy totalnie olewają ten temat - już dzieci w szkole powinny być edukowane z tych spraw.
@bartas97 Co za bzdury. To w moich książkach do historii też podobne grafiki były i nikt policji do tego nie angażował. Jeśli dobrze kojarzę bo wczoraj ktoś coś podobnego o tym tu wrzucał.
1
@Hubsao Wiśnie i czereśnie przycina się po owocowaniu. Teraz tnij całą resztę - przede wszystkim jak masz krzyżujące się gałęzie,to jedną z nich ucinaj. No i wilki - te pionowe odrosty. Zależy też czy tniesz stare drzewo,czy młodsze ale już uformowane czy też dopiero chcesz uformować całkiem młode. Na yt masz sporo praktycznych poradników.
0
@Emhyr Tu głównie wydana kasa robi zły PR Raphinhi. No i oczekiwania. Bellerin przyszedł za darmo jako zapchajdziura. Po jego poprzednich latach nikt nie spodziewał się po nim zbyt wiele,a. Raphinha przychodził w glorii kogoś kto odmieni oblicze zespołu. Nie jest najgorszy,no ale jednak ta kasa robi swoje. Gdyby cofnąć czas to wolałbym aby go nie sprowadzali,może takiego Bernardo Silvę bym wolał sprawdzić zamiast jego. A Bellerin za darmo przyszedł i sobie poszedł. Do zapomnienia.
1
@Worny 1. Ter Stegen 2.Ferran 3. Kounde/Lewy 4. Raphinha 5.Ten gdy Lewy dostał czerwoną. 6. Z Realem w lidze 7. Balde 8. Ferran
0
@Dieselzor Dobre dobre
1
@bartekvisca Aj waj. Ludzie wystawiają sobie subiektywne oceny na filmwebie wedle swoich preferencji. Co za czasy. Tak nie powinno być aby inni mieli inne zdanie na temat serialu czy filmu niż moje najmojsze zdanie.
0
@barczyk Ostatnio chyba z Collado było podobna sytuacja.
0
@Rewolucja123 Wychodzi na to,że Bundesliga jest najbardziej wyrównaną ligą.
1
@Pawel13sz Trzeba poczekać do końca sezonu z ocenami.
0
Widzę, że w Hollywood już nie mają żadnych nowych pomysłów i zrobili swoją wersję genialnego filmu "Mężczyzna imieniem Ove". Nie sądzę aby udało im się przemycić tamten klimat, mimo iż zatrudnili samego Toma Hanksa.
0
@Eto'o9 R10 Mam swoje zdanie na ten temat,ale tu bardziej chodzi mi o to,że ktoś napisał artykuł,a potem ktoś to usuwa i wycisza.
0
@Uukasz_93 Niby tak,ale tego tez tak latwo nie przewidzisz.
1
@Uukasz_93 Do niedawna sami wtopiliśmy podobnie z Dembele czy z Umtitim.
0
"Klapa aukcji Kurdej-Szatan" Chcielibyście się dowiedzieć o co chodzi? No to się nie dowiecie bo artykuły już pousuwali i zostały tylko tytuły. Szybko wyciszają temat.
0
@QQL5 To ja nie wiem na jakiej podstawie się spodziewałeś,że będzie odwrotnie.
0
@Kacper1432 Teoria o okrągłej Ziemi.
2
@Emhyr Zdałbym się na zdanie Xaviego
2
@QQL5 Piszesz to z pozycji pracownika czy pracodawcy?
1
@urbipl O ile historię zawsze piszą wygrani i to nikogo nie dziwi to tu już zachodzi kuriozum gdy to przegrani zaczynają szczekać swoją parszywą mordą. To powinno być szeroko nagłośnione i sprostowane bo inaczej podobna narracja zacznie płynąć coraz bardziej szerokim strumieniem.
0
@FCB24 Generalnie to dobra inicjatywa aby ograniczyć spożywanie tego syfu, tylko że zakazywanie czegokolwiek nie jest sposobem na ograniczenie a wręcz przeciwnie.
0
@VbamboeB Trzech Araujo w obronie. Czas na Nestora.
0
@LS Zobaczymy jak to wpłynie na następne pokolenia. My nie byliśmy od dziecka przyzwyczajani do podobnych obrazków. Myślę, że to już sporo zmieniło w ostatnich latach.
0
@Pawel13sz Dopóki Gavi nie będzie chciał odejść to ta klauzula może wynosić okrągłe 0. A jakoś nie wydaje się,że chciałby odchodzić choć z drugiej strony łatwo młodemu namieszać w głowie.
0
@LS Myślisz,że to w tym celu jest tak promowane? To po prostu jest uchylane okno Overtona,a nie wciskanie takich wątków tylko dla przyjemności pewnych osób.
0
@Kamilos84 Przecież to byłoby chore. A PSG czy czelsi śmieją się w kułak i nikt im nic nie robi.
1
@Ptasior Mam nadzieję że następna zmiana nazwy miasta w obecnym kacapowie to będzie z Kalininigrad na Królewiec.
5
@gaucho104 On już pokazał na co go nie stać.
1
@John_Doe "Ciekawe czemu więc TVNowskie Fakty nie tak dawno temu robiły materiał o liczbie i stanie schronów w Polsce?" - mnie ciekawi bardziej to dlaczego państwo czy samorządy totalnie olewają ten temat - już dzieci w szkole powinny być edukowane z tych spraw.
0
@draxidox Za kilkadziesiąt lat przy tym tempie rozwoju technologii to może być już zupełnie nowy świat.
0
@bartas97 Co za bzdury. To w moich książkach do historii też podobne grafiki były i nikt policji do tego nie angażował. Jeśli dobrze kojarzę bo wczoraj ktoś coś podobnego o tym tu wrzucał.
34
Kamil Grosicki jako dżoker dałby radę.