0

@Kazragore To chyba miało być odwolanie do komentarza @Hasszz

0

@Kondziubarca Nawet jeśli, to nastąpi powrót do tego co było przed Konfederacją czyli rozdrobnienie głosów na różne małe partyjki i w efekcie nikt z nich nie przekroczy progu wyborczego.

0

@Conradxc Jakby tego moralnie nie oceniać, to wojna jest przedłużeniem dyplomacji. Natomiast apoteoza tego z pozycji kogoś kto nigdy w wojnie nie uczestniczył jest żałosna.

0

@Kazragore "Pieron wie co gdzie jest w kosmosie. Podejrzewam że długo byśmy nie powalczyli ale może być krótka wojna." I dlatego wedle teorii ciemnego lasu powinniśmy siedzieć cicho jak mysz pod miotłą,a nie wysyłamy jakieś sygnały w przestrzeń próbując nawiązać kontakt.

0

@PatrykBarcelona taktyk znaki

1

@arasz1819 A jakieś konkrety? O co znowu chodzi?

1

@John_Doe Do uśpienia i tyle. Nawet promilowe ryzyko,tego że to się powtórzy uzasadnia taką decyzję.

0

@ProMILs Jasne - chodzi mi tylko o to, że gość jeszcze u nas chyba nawet nie zagrał meczu,a już go niektórzy zaszufladkowali i skreślili. Teraz te same osoby siedzą cicho albo go chwalą ale nie przyznają się, że go wtedy skreslili.

0

@Emhyr Ech - ciekawe gdzie są ci co to już płakali po tym gdy jakiś trener go krytykował, że ważne mecze go tak stresują, że je omija.

0

@AduŚ07 Chyba jest zamieszczona w komentarzu pod tym filmikiem.

0

@gmdfk Słowem o tym nie wspomniałem,że to opętanie. Jednak będąc tam w nocy z latarką i słysząc te odgłosy to miałbym niezłego stracha.

0

@HarveySpecter No nie wiem. W Hiszpanii czy Włoszech często było słychać o śledztwach dotyczących piłkarzy czy klubów.

0

@HarveySpecter Już pomijając kwestie ligi, to tam nie mają fiskusa który by to drążył?

2

Widzieliście tą interwencję policji? Sceneria i akcja niczym z jakiegoś horroru -

1

@Kgorecki2500 Parówkowym skrytożercom mówimy głośne i stanowcze NIE.

0

@Bezhistorii W sensie że wszystkie piramidy w Egipcie mają takie koordynaty? Czy jedna wybrana tak aby pasowała do narracji?

3

Podrzucam genialny cover All along the watchtower Dylana/ Hendrixa - niektóre ujęcia widzów są genialne - np policjant w mundurze który się buja razem z innymi,bo przecież nie sposób nie ulec tej energii -

0

"Chołod" - Szczepan Twardoch. Ależ to jest dobra powieść. Polecam każdemu kto szuka coś do poczytania. Pamiętnik polskiego bolszewika spisany po tym gdy sam trafił do więzienia które najpierw pomagał tworzyć. Napisana świetnym językiem - z niepoprawną składnią czy samymi słowami zapożyczonymi z rosyjskiego. "Czy ja cziełowiek jeszcze?"

1

@Hubsao @AssisMoreira - ktoś cię woła.

0

@BorzyKrzys Może by u nas wzięli z nich przykład,bo popadliśmy z jednej skrajności w drugą skrajność jeśli chodzi o ochronę niektórych gatunków. I na dodatek państwo nie bierze na siebie za to żadnej odpowiedzialności.

0

@DawidekFCB A co zrobi Barca i Real hez ligi hiszpańskiej? To dopiero byłby żart.

2

@Medium Dokładnie. Na serio uwielbiam jesienne czy zimowe spacery w takiej właśnie scenerii.

0

@VamosRakieta Pomieszałeś tu dwie osobne sprawy - mianowicie przekręty i korupcję UEFA z wymogami La Ligi. Co powstanie Superligi zmieniłoby w tej La Lidze to ja nie wiem - no chyba, że spadłyby ich przychody.

0

@MESSIah16 Przepisy antymonopolowe to też absurd?

1

@macio_944 Jako ciekawostkę mogę podrzucić, że do tego utworu nie zamierzano tworzyć teledysku ale ktoś podrzucił pomysł aby wykorzystać te ujęcia pochodzące z początków czasów pandemii i pomysł został zrealizowany.

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli za tego osiłka co w Lombardzie grał? Aha. A to jego jacyś znajomi czy zupełnie randomowe osoby?

0

@shahman zawód: błazen

0

@Ojciec5tkidzieci To za premiera czy o co chodzi?

0

@QQL5 Mleko z miodem.

0

No no Rusłan,ale ty mnie zaimponowaleś teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?