0

@tomek8756 Ufać ruskiemu. Hahahaha

0

@Kidd Ale Baraja dopiero co objął zespół - co prawda efekt miotły nie zadziałał, ale może jeszcze coś mu się uda zmienić.

0

@martin3131 " A z drugiej strony to nas tu zostawi" - no to się zdecyduj - albo "nam" wyśle jakieś wsparcie albo nas zostawi. Jakby siedział u siebie to byś się pewnie pluł jak to USA się izoluje i dlaczego "nas" nie wspierają, gdy za miedzą nasz sąsiad harcuje.

0

@escarabajo Ja bym poszedł nawet dalej i wysnuł wniosek, że nie powinieneś jechać gdy pada.

0

@Kidd Także część z nich ten zakaz obejmie.

1

@MesQueUnClub_87 Tylko pamiętaj,że potem odpokutujesz za każdy kęs w piekle ty antychryście.

0

Wiecie,że to już jutro w Polsce wchodzi w życie całkowity zakaz jedzenia mięsa i obejmie wybraną grupę społeczną?

17

@Janas11224 Najpierw udowodnij,że jedziesz tą autostradą,bo tak to każdy może sobie pisać.

0

@Essos Czarzasty?

2

@cold_play Argumentujesz to tym,że nie widać skutków,ale jeszcze może być taki scenariusz w którym mogłoby dojść do próby przekupstwa,ale nie udało się nakłonić kogoś do przestępstwa i wtedy to też powinno być napiętnowana. Drążyć temat,szukać dowodów i ewentualnie jeśli coś udowodnią to oczyścić klub z osób odpowiedzialnych i tyle.

0

@kondzix2115 Zdecydowanie Bojan.

0

@Kuba_1 Do miasta tak, do klubu nie - przynajmniej nie w roli piłkarza.

0

@Joe_Barbaro 1. Malina. 2. Czereśnie 3. Gruszka 4. Truskawka 5. Jabłko.

4

@Medium Moze i nie dziwi, ale jak już wypływa na jaw to chyba powinno budzić oburzenie i wyciągnięcie konsekwencji. Bo inaczej to nigdy nic się nie zmieni.

0

@Colon Ibra, Eto'o i Rooney.

0

@SteuerFreiMoney Ja to bym jednak wyeliminował ludzi z takim podejściem szeryfa i to dość łagodnie bo tylko kosztem ich prawa jazdy.

0

@PatrychoO Czy takie same fikołki robiliby gdyby była wojna na Węgrzech/ w Węgrzech?

0

@Medium A ja tam wychodzę z założenia,że bardziej istotne od treści wyzwiska jest to kto wyzywa.

2

@BorzyKrzys Ibra też pisał o tym w swojej książce. Widocznie to tam powszechna obelga na stadionach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Seba_89_ No ale skoro na jednym froncie sobie nie radzi to chyba nie otworzy kolejnych.

0

@urbipl Bo nie wiadomo było czy dziadek wstanie na czas i będzie zdolny funkcjonować??

3

@Kazragore Warto dodać, choć może ktoś to zrobił - tego nie widać na filmie - równie ważne co ruszyć na pomoc jest wysłać w takim przypadku kogoś aby ustawił trójkąt ostrzegawczy.

1

@prokofiew Zgoda - ale jednak nadal chodzi o wysyłanie broni. Jak najbardziej jestem tu po stronie NATO, ale protestów Rosji nie uważam za coś komicznego czy niezrozumiałego. Nieuzasadnione - owszem. Ale tak samo USA protestowałoby gdyby na przykład Rosja jawnie wspierała swego czasu Irak czy Afganistan, gdy to USA było agresorem. Oburzenie byłoby dokładnie takie samo.

4

@prokofiew Przypominam, że niegdyś to USA uzurpowała sobie prawo kontrolowania tego co dzieje się na Kubie przez co doszło do największego kryzysu w historii jeśli chodzi o groźby użycia broni atomowej.

0

@Ostatnikrwawygang Ok - nie zagłębiałem się w ten temat. Masz sporo racji. Natomiast co jest faktem to można połączyć wyciągnięcie tego tematu akurat teraz z glosowaniem w UE dotyczącym samochodów spalinowych. Jest tu sporo sprytnej manipulacji, ale jednak jeśli mamy dwa poglądy na tematy klimatyczne to Trzaskowski ustawia się po jednej stronie, a ci którzy go atakują przeważnie po drugiej - PIS jak zwykle siedzi na barykadzie i głośno krzyczy to co mu teraz pasuje a potem i tak zrobi to co mu będzie w danej chwili pasowało.

0

@Kengo "Chudy inaczej".

3

@michalm21 Myślę, że przeceniasz rolę prezydenta i jego wpływ na politykę międzynarodową. Owszem nieznaczne zmiany kursu są możliwe ale supermocarstwa niczym ogromne tankowce płyną kursem obranym na dekady wprzód i nie da się tego zmienić ot tak.

3

@Ostatnikrwawygang Poczytaj jeszcze w takim razie co to jest okno Overtona i czemu służy wydawanie podobnych rekomendacji i wrzucanie podobnych absurdów do mainstreamu. Trzaskowski podobno się pod tym podpisał, to jak nie miał nic wspólnego?

3

@arasz1819 Zamień ich miejscami i byłoby to samo - oni klepią co popadnie byle w opozycji do przeciwnika a wielki okręt i tak płynie tak jak płynął bo na kurs i tak nie mają większego wpływu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?