La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

6

Już jedna dyskusja jest, ale ja się do niej tam nie odniosłem, więc założę nową i w niej się odniosę. Co myślicie o całej sytuacji? Dla mnie w ogóle nie powinno padać gdy jadę.
tak, śmiało moderacjo proszę usunąć ten bezsensowny wpis

0

@escarabajo Ja bym poszedł nawet dalej i wysnuł wniosek, że nie powinieneś jechać gdy pada.

1

@maroon idźmy dalej, mieszkając w kraju, w którym w sumie dosyć często pada, powinien się spakować i wyprowadzić chyba..?

5

@escarabajo a ja bym was wszystkich we więzeniu zamknął i bym sam jeździł po drogach

2

@Jakchcesz wiesz jak było pięknie na drogach w Warszawie na początku lockdownu? Warszawa to jeszcze nic, w Sopocie na Monciaku o 21 nie było absolutnie nikogo. Nie widziałem jeszcze takiego "zjawiska" w tym miejscu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?